Royal Prémium Svédasztalos Étterem Vác

120. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

étterem

Royal Prémium Svédasztalos Étterem Vác vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Férjem születésnapját ünnepeltük meg. A svédasztalos ebéd nagyon változatos, finom volt, bár a süteményeknél nem volt sok változatosság. Az italok ára is elfogadható, van olyan lehetőség is, hogy plusz 1000 Ft-ért korlátlan italfogyasztás kérhető. Nagyon udvarias kiszolgálás, az ár-érték arány kiváló. Már nem először voltunk itt, mindig nagyon elégedetten távoztunk.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég úgy döntöttünk, hogy Édesanyám születésnapját (őt kímélendő. . . )étteremben fogjuk tartani. A váci Royal svédasztalos étterem mellett döntöttünk és nem bántuk meg! Sima, hétköznap mentünk és ennek ellenére óriási kínálatot találtunk! Két féle leves volt, egyik finomabb, mint a másik! Rengeteg panírozott húsféle és zöldségféle, pörkölt ill.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 22. - 9 látogató hasznosnak vélte
Egy barátomat kisértem egyik hivatalos ügyét intézni Vácra . Sétálgattunk a városban és elhaladtunkban rácsodálkoztunk , hogy ilyen is van ? A város közepén a Földváry térhez közel , mindennap svédasztalos ebédet lehet fogyasztani , 1600 Ft /fő áron . Kis tanakodá után betértünk , és megkérdeztük a felszolgáló hölgyet , hogy működik a dolog .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Kicsit hosszabb idő után ma ismét itt ebédeltünk. Idáig mindig nagyon elégedettek voltunk(választék,ízek,ár,stb. ). Ma azonban egy pozitív,három negatív benyomás ért minket. Pozitív, hogy most az ételeknek nem volt vegeta íze. Bő menü, finom ízek! A negatívumok:1. -az ÁR (Tavalyhoz képest igencsak megemelkedett, +szervízdíj! ? Kb. egy éve 1.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 26.198,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2021.01.02.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.31. - 2021.03.31.

Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Vác
Libra Hotel Vác
Tó Wellness Hotel Vác
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Royal Prémium Svédasztalos Étterem VácX