Villapark Várgesztes Várgesztes
2824 Várgesztes, Villapark 201/25.

Villapark Várgesztes Várgesztes a térképen

Villapark Várgesztes Várgesztes értékelése:

1. helyezett az 1 várgesztesi szállás közül
70. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Villapark Várgesztes Várgesztes bemutatkozása

A Vértes északnyugati csücskében meghúzódó településen, a Villapark Várgesztes egész évben tartalmas lehetőségeket kínál a kikapcsolódni vágyó családok, baráti társaságok pihenéséhez, szórakozásához, céges rendezvények, konferenciák lebonyolításához. 25 hektáron 125 ház áll rendelkezésre, Park Centrum élményközponttal, sportlétesítményekkel és programokkal.

Villapark Várgesztes Várgesztes képei

Villapark Várgesztes Várgesztes vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19.
Igazából mindennel meg voltunk elégedve, bátran ajánlom a gyermekes családok részére. A személyzet végtelenül kedves, az ételek minden tekintetben kiválóak, változatos napi programok, nagy játszóház és még sorolhatnám. A gyerekek igényeire teljesen odafigyelnek minden téren. Nagyon jól éreztük magunkat.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk a lehetőséget az Itt jártam. hu-tól,a Várgesztesi Villapark jó voltából,amit természetesen meg szeretnék köszönni mindenkinek! Egy 3 nap 2 éjszakás tartózkodást nyertem,amit Párommal 1 nappal,és éjszakával meg szerettünk volna toldani. Kértünk ajánlatot,akkor lepődtünk meg először,hogy az árak milyen magasak,2 főre 48800-ba került egy nap,és egy éj fél panzióval.
Válasz az értékelésre - 2019. május 21.
Kedves Vendégünk,
köszönjük értékelését és hogy tapasztalatait megosztotta! Gratulálunk nyereményéhez és köszönjük, hogy azt még meg is hosszabbította nálunk! Visszajelzése alapján viszont azt olvasom, hogy ezzel nem volt elégedett maradéktalanul. Az árra vonatkozóan azt mondhatom, hogy áraink a plusz éjre és a félpanzióra normál árszínvonalat képviselnek a 2 főre 1 éjre számított 33.
Péter Attila, értékesítési vezető

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát most éppen nem sok mindent tudok róla, de amikor ősszel errefelé jártam, már nem lehetett ugyan a szabadban fürdeni, de a fedett szálláshelyen annál inkább. Viszont a tájékoztató irodában kitűnő segítséget kaptam, így aztán egy kis falunézés jól jött nekem a hétvégére, de a szálloda szolgáltatásai kitűnőek voltak. Legközelebb nyáron ismét érdemes lenne ide jönni.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor megérkeztünk, több tucat bogár, leszakadt bútor ajtók, foltos kanapé, nem működő mikrosütő, mocsok fogadott. Ettől még akár 4-est is kaphatott volna a szállás, mert gyönyörű a környezet. De amit az allergiás gyerekeink étkeztetésével műveltek, az kritikán aluli. Foglaláskor, érkezéskor e-mailben és személyesen is jeleztük az allergiákat.

gyerekek TOP szállásértékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Az idei nyaralásra sikerült egy kiváló helyet találni, ami tele volt rengeteg lehetőséggel. Olyan helyet kerestünk, ahol bent is lehet fürdeni, ha odakint elromlik az idő. Sajnos nekünk az utolsó két nap ilyen volt, esett, nagy szél fújt. Azonban a Villapark szolgáltatásait kihasználva egy percet sem unatkoztunk a gyerekekkel.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018 júniusában voltunk a Várgesztesi Villapark Aqua Deluxe villájában. A környezet, elhelyezkedés csodaszép, az ötlet nagyon jó. A villában a medence jéghideg volt, karbantartó jött 5 percen belül, azt mondta a kazánt bekapcsolta de kell neki pár nap mire felfűti a medencét. Hát nem arra számítottam, hogy kell 3 nap mire tudok a medencében fürödni.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
A programokat nagyon élvezték a gyerekek, az ételek változatosak és finomak voltak.
A villa tisztasága lehetett volna jobb is. Összességében az érték-ár arány számunkra nagyon megfelelő volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ötlet és az elképzelés az elhelyezéssel ill. a wellness részleggel kapcsolatosan fantasztikus és nagyon tetszett a családunknak 67 -es házban voltunk,amin viszont változtatni kellene a vendégek megtartása céljából a következő: prevenció / karbantartás / az épületeken pl.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Villapark nagyon jó adottságokkal rendelkezik, de lassan kezd lelakottá válni. A szaunában a padok el voltak törve, csak az egyik zuhany működött, a 2 bowling pálya közül csak az egyiket lehetett használni, mert a másik pályán hiányzott egy bábu. Télen az 1 db ping-pong asztal is kicsit kevés 60-80 családra. . . Darts-ozni nem lehetett, mert a táblábol kipotyogott a dart.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy gyermekünkkel érkeztünk a várgesztesi Villaparkba, ahol három éjszakát töltöttünk, és mindvégig nagyszerűen éreztük magunkat. A szállásunkul szolgáló ház kényelmes volt, a tisztaság kifogástalan. Az étkezések kellemes hangulatúak voltak, az étterem szép, az ételek finomak voltak, bár a választék nem volt túl nagy. A személyzet mindenben segítőkész és kedves volt.

Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 57.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, sport- és animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,-Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással családok részére, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.27-ig
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.27-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.750 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.12. - 2021.03.31.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2020.12.23.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, választható belépővel, wellness-részleg használattal, szüreti programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.23-ig
Várgesztes
2-3 éjszaka 41.600,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, játszótér, focipálya, tornaterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Várgesztes környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád