Nádas Tó Park Hotel Vasad ★★★

Nádas Tó Park Hotel Vasad
2211 Vasad, Monori út 100.

Nádas Tó Park Hotel Vasad a térképen

Nádas Tó Park Hotel Vasad vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kollégáimmal jártam itt, egy év végi vacsora alkalmával. Volt időnk a meghívottak érkezéséig, ezért egy kicsit körbe néztünk, és az volt a véleményünk, hogy a szálloda berendezése, a bejárat, a recepció nagyon szép, és tisztaság van mindenhol. Kocsiknak hatalmas parkolót alakítottak ki. Hátul a tó csodálatos környezetben van, rendezvényekhez kiváló helyszín.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda berendezése ízléses, a bútorok, a dekoráció összhangban, nagyon szép a bejárat és a recepció. A tópart csodálatos, jobb helyet rendezvényeknek nehéz elképzelni. A szállodából az étterembe jutni kicsit bonyolult, különösen annak, akinek gond a lépcsőzés. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. A személyzet mosolygós, kedves.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes választás volt arra, hogy kiessünk a hétköznapok forgatagából! Remek ételek, figyelmes kiszolgálás... Kisgyermekes családoknak kifejezetten ajánljuk, a tófürdő, a benti wellness részleg, a játszóház nagyon tetszett a kislányunknak, anyunak a nyugodt környezet, apunak pedig a horgásztó...

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép esküvői helyszínt választott gyermekünk és párja, egy mindentől távoli, romantikus környezetben, a Nádas Hotelben. Előzékeny, udvarias személyzet segédkezett abban, hogy feledhetetlenné tegyék e szép napot az ifjú pár és a család számára. Egy éjszakát töltött ott a rokonság, így a szép esemény után egy levezető wellness-t is kipróbáltunk náluk.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel kívül van a lakott területeken, azonban a kínált programok és szolgáltatások kárpótolnak mindenért. Nagyon szép kívül, belül, a szobánk is tiszta, kényelmes volt. A medence, a szauna rendkívüli. Sajnos az udvaron csak sétálni tudtunk, de még így is tökéletes kikapcsolódás volt. Gyönyörű az egész. Az ételek pedig isteni finomak voltak, és választék is volt bőven.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyerekekkel jártunk Tó Park Hotelben ebédelni. Annak ellenére, hogy egy időben két esküvő is zajlott a helyszínen a kiszolgálás zavartalan és tökéletes volt. A park és a környezet nagyon szép, csendes nyugodt környezetben felüdülés volt azt a pár órát eltölteni. Az ételek finomak, frissek voltak és a tálalás szemet gyönyörködtető.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nejemmel töltöttünk 2 éjszakát önöknél. A családom ajándéka volt, mivel most töltöttem be a 70. évemet. Az egész család eljött és meglepett a születésnapomon, felejthetetlenné téve azt. Csodás 2 nap volt, minden tekintetben elégedetten távoztunk. Köszönjük a személyzet segítségét, hogy ezen a jeles napon segítséget nyújtottak és zzökkenőmentesen vezényelték le az estét.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, igazi családi élmény volt, megtalálta mindenki a kikapcsolódáshoz legalkalmasabb tevékenységet. Szép tiszta szobák, finom változatos ételek, a személyzet figyelmessége nagyon megnyerő, biztosan vissza fogunk még térni ebbe a csodálatos környezetbe!
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A házassági évfordulónkat ünnepeltük a Nádas Tó Park Hotelben. Két éjszakát, három napot töltöttünk a szállodában és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A személyzet barátságos és segítőkész, a tisztasággal is teljes mértékben meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes volt, a szolgáltatások felülmúlták az általunk elvártakat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A wellness részleg a szaunákkal nagyon jó. Korán reggeltől késő estig rendelkezésünkre állt. A reggeli kiváló, a gyerekjátszóház még a felnőtteknek is remek, és persze még ott vannak a tavak és a kalandpark. Mindezen felül ami szembetűnő volt az az átlagon felüli rend és a tisztaság. A személyzet kedves és segítőkész.

Vasad
4 nap/3 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.453,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2021.04.21-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.220 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Full Moon Design Hostel
4 nap/ 3 éjszaka: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Libra Hotel
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Vasad környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A...
Téli fűszeres feltöltődés (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

VasadX