Nádas Tó Park Hotel Vasad ★★★

Nádas Tó Park Hotel Vasad
2211 Vasad, Monori út 100.

Nádas Tó Park Hotel Vasad a térképen

Nádas Tó Park Hotel Vasad

Nádas Tó Park Hotel Vasad vélemények

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
8-10 éves gyerekekkel töltöttünk a Nádas Tó Park Hotelben 3 napot. A szállás nagyon kényelmes, személyreszabott. A félpanziós étkezés minden igényünket kielégítette. A személyzet előzékeny, kedves, pontos és gyors. A wellness ekkora gyerekekkel teljes mértékében kielégítő. Estétől felnőtt wellness is van.

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kollégáimmal jártam itt, egy év végi vacsora alkalmával. Volt időnk a meghívottak érkezéséig, ezért egy kicsit körbe néztünk, és az volt a véleményünk, hogy a szálloda berendezése, a bejárat, a recepció nagyon szép, és tisztaság van mindenhol. Kocsiknak hatalmas parkolót alakítottak ki. Hátul a tó csodálatos környezetben van, rendezvényekhez kiváló helyszín.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda berendezése ízléses, a bútorok, a dekoráció összhangban, nagyon szép a bejárat és a recepció. A tópart csodálatos, jobb helyet rendezvényeknek nehéz elképzelni. A szállodából az étterembe jutni kicsit bonyolult, különösen annak, akinek gond a lépcsőzés. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias. A személyzet mosolygós, kedves.
2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes választás volt arra, hogy kiessünk a hétköznapok forgatagából! Remek ételek, figyelmes kiszolgálás... Kisgyermekes családoknak kifejezetten ajánljuk, a tófürdő, a benti wellness részleg, a játszóház nagyon tetszett a kislányunknak, anyunak a nyugodt környezet, apunak pedig a horgásztó...

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép esküvői helyszínt választott gyermekünk és párja, egy mindentől távoli, romantikus környezetben, a Nádas Hotelben. Előzékeny, udvarias személyzet segédkezett abban, hogy feledhetetlenné tegyék e szép napot az ifjú pár és a család számára. Egy éjszakát töltött ott a rokonság, így a szép esemény után egy levezető wellness-t is kipróbáltunk náluk.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel kívül van a lakott területeken, azonban a kínált programok és szolgáltatások kárpótolnak mindenért. Nagyon szép kívül, belül, a szobánk is tiszta, kényelmes volt. A medence, a szauna rendkívüli. Sajnos az udvaron csak sétálni tudtunk, de még így is tökéletes kikapcsolódás volt. Gyönyörű az egész. Az ételek pedig isteni finomak voltak, és választék is volt bőven.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyerekekkel jártunk Tó Park Hotelben ebédelni. Annak ellenére, hogy egy időben két esküvő is zajlott a helyszínen a kiszolgálás zavartalan és tökéletes volt. A park és a környezet nagyon szép, csendes nyugodt környezetben felüdülés volt azt a pár órát eltölteni. Az ételek finomak, frissek voltak és a tálalás szemet gyönyörködtető.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nejemmel töltöttünk 2 éjszakát önöknél. A családom ajándéka volt, mivel most töltöttem be a 70. évemet. Az egész család eljött és meglepett a születésnapomon, felejthetetlenné téve azt. Csodás 2 nap volt, minden tekintetben elégedetten távoztunk. Köszönjük a személyzet segítségét, hogy ezen a jeles napon segítséget nyújtottak és zzökkenőmentesen vezényelték le az estét.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, igazi családi élmény volt, megtalálta mindenki a kikapcsolódáshoz legalkalmasabb tevékenységet. Szép tiszta szobák, finom változatos ételek, a személyzet figyelmessége nagyon megnyerő, biztosan vissza fogunk még térni ebbe a csodálatos környezetbe!
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A házassági évfordulónkat ünnepeltük a Nádas Tó Park Hotelben. Két éjszakát, három napot töltöttünk a szállodában és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A személyzet barátságos és segítőkész, a tisztasággal is teljes mértékben meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes volt, a szolgáltatások felülmúlták az általunk elvártakat.

Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Vasad
2 nap/1 éjszaka 16.276,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 8.329 - 143.356,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 42.037,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.02-ig
Vasad
3 nap/2 éjszaka 16.276 - 22.588,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Vasad környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Napi ár 4 vagy több főre
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)

VasadX