Nádas Tó Park Hotel Vasad ★★★

Nádas Tó Park Hotel Vasad
2211 Vasad, Monori út 100.

Nádas Tó Park Hotel Vasad a térképen

Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép esküvői helyszínt választott gyermekünk és párja, egy mindentől távoli, romantikus környezetben, a Nádas Hotelben. Előzékeny, udvarias személyzet segédkezett abban, hogy feledhetetlenné tegyék e szép napot az ifjú pár és a család számára. Egy éjszakát töltött ott a rokonság, így a szép esemény után egy levezető wellness-t is kipróbáltunk náluk.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
A hotel kívül van a lakott területeken, azonban a kínált programok és szolgáltatások kárpótolnak mindenért. Nagyon szép kívül, belül, a szobánk is tiszta, kényelmes volt. A medence, a szauna rendkívüli. Sajnos az udvaron csak sétálni tudtunk, de még így is tökéletes kikapcsolódás volt. Gyönyörű az egész. Az ételek pedig isteni finomak voltak, és választék is volt bőven.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekekkel jártunk Tó Park Hotelben ebédelni. Annak ellenére, hogy egy időben két esküvő is zajlott a helyszínen a kiszolgálás zavartalan és tökéletes volt. A park és a környezet nagyon szép, csendes nyugodt környezetben felüdülés volt azt a pár órát eltölteni. Az ételek finomak, frissek voltak és a tálalás szemet gyönyörködtető.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nejemmel töltöttünk 2 éjszakát önöknél. A családom ajándéka volt, mivel most töltöttem be a 70. évemet. Az egész család eljött és meglepett a születésnapomon, felejthetetlenné téve azt. Csodás 2 nap volt, minden tekintetben elégedetten távoztunk. Köszönjük a személyzet segítségét, hogy ezen a jeles napon segítséget nyújtottak és zzökkenőmentesen vezényelték le az estét.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, igazi családi élmény volt, megtalálta mindenki a kikapcsolódáshoz legalkalmasabb tevékenységet. Szép tiszta szobák, finom változatos ételek, a személyzet figyelmessége nagyon megnyerő, biztosan vissza fogunk még térni ebbe a csodálatos környezetbe!
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A házassági évfordulónkat ünnepeltük a Nádas Tó Park Hotelben. Két éjszakát, három napot töltöttünk a szállodában és mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! A személyzet barátságos és segítőkész, a tisztasággal is teljes mértékben meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes volt, a szolgáltatások felülmúlták az általunk elvártakat.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A wellness részleg a szaunákkal nagyon jó. Korán reggeltől késő estig rendelkezésünkre állt. A reggeli kiváló, a gyerekjátszóház még a felnőtteknek is remek, és persze még ott vannak a tavak és a kalandpark. Mindezen felül ami szembetűnő volt az az átlagon felüli rend és a tisztaság. A személyzet kedves és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Szilveszterezni érkeztünk a hotelba.A szoba csoda a welness csoda a konyha csoda a svédasztal változatos,a gála vacsora tüzijáték felszolgálás hangulat csoda.A gyerekjátszóház fantasztikus,a személyzet szerintem robotokból áll,ennyit mosolyogni dolgozni ember nem tud.Nyáron biztos visszatérünk de legkésőbb 2018 szilveszterkor.Köszönünk mindent!

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus 2 napot töltöttem itt egy disznóvágás program keretében. Csodálatos a környék, kifogástalan a szállás, a kaja, a személyzet. Visszajövök minden évszakban, elhozom az unokáimat is. Nagyon sok szabadtéri programlehetőség van, amit még nem próbáltam ki, a 2 tó csodálatos, hihetetlen hangulata van. A wellnes részlege is különleges, sok csobogóval.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Mindennel elégedett voltam,színvonalas,kedves kiszolgálás. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek voltak. Az élményfürdő is teljes kikapcsolódást nyújtott... Egy pici negatívum,hogy szilveszter éjjel nem élő zene volt.

Vasad
2-3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, egy pohár itallal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Érvényes: 2020.08.19-ig
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.283 - 16.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.

Szállodák Vasad környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

VasadX