Kovács Étterem Vásárosnamény

a 9 vásárosnaményi étterem közül
étterem, kocsma, pub, szálláshely étterme
Kovács Étterem Vásárosnamény
Kovács Étterem VásárosnaményKovács Étterem Vásárosnamény
Kovács Étterem VásárosnaményKovács Étterem Vásárosnamény

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Kovács Étterem Vásárosnamény vélemények

Kiváló 2022. augusztus 25.családjával járt itt
Nagyon tökéletes volt minden. Finom volt az étel bőséges volt mégsem bírtuk enni, össze csomagolják nekünk. Tökéletes a kiszolgálás. Ár érték arányú rendben volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2019. október 10.a párjával járt itt
Ebédelni indultunk és megláttuk az étterem menű ajánlatát, ami árban is és kinálatban is megfelelő volt. Sajnos belépéskor rögtön szembetűnt egy kis kocsma jelleg. Kedves kis boxok vannak, de elől a bejáratnál iszogató emberek ültek sima asztalnál. Ennek ellenére azért a menűt megrendeltük, melyre nem kellett sokat várni. A felszolgáló udvarias, hozzáértő volt.
Kovács Étterem Vásárosnamény - Külső képKovács Étterem Vásárosnamény - Egyéb
2018. április 26., csoporttal járt itt
Nagyobb csoporttal voltam, előre lebeszéltük az asztalokat, a menüt. "Kovács tál" volt a vacsora, nagyon-nagyon bőséges és minden friss, finom. Gluténmentesre is igény volt, megoldották. A kiszolgálás átlagosan figyelmes, elfogadhatóan gyors.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. július 21., üzleti partnerrel járt itt
Szép berendezésű, már-már hangulatos étterem/pizzéria. A kiszolgálás lassú egy sima pizzára több mint másfél órát vártunk. A szemünk láttára zajlott le a következő eset: A velünk szemben lévő asztalnál ülő vendég a rendeléséhez kért ketchupot, amit egy kis tálban kapott meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. július 13.a párjával járt itt
A weboldal alapján azt gondoltam, találtam egy remek helyet, milyen jó lesz itt enni a párommal. Alig találtuk meg a helyet először is, másodszor amikor beléptünk, azt hittem egy bárban vagy bisztrószerűségben vagyok, meg is kérdeztük hol az étterem, mire jött a válasz, hogy ez az. . . Már mindegy volt, éhesek voltuk, úgyhogy kikértük az étlapot.
Kovács Étterem Vásárosnamény - Étel/ital
Gyenge 2016. augusztus 13.barátokkal járt itt
2010-től többször is jártunk az étteremben és mindig kiváló kiszolgálást és ételeket kaptunk. 2016 augusztus 13-án ismét a városban járva, barátaimmal ebédeltünk az étteremben. Az talán még megbocsájtható, hogy a pincérnek fogalma nem volt, hogy az étlapon szereplő ételek, hogyan és miből készülnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Az étterem weboldala miatt választottuk a helyet, az étlap elég átláthatóan, néhol szellemesen van megkreálva. Az éttermet azonban nem egyszerű megtalálni. Pizzéria tábla van kitéve az épület oldalára. A vele szemben lévő hotelből irányítottak ide. Belépve azt hittük egy presszóba jöttünk.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Átlagos 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt júliusban, két alkalommal is. A Kovács Étterem Vásárosnaményban kívülről átlagos. Belül szépen van kialakítva az étterem rész, bár jó lenne ha nem lenne összenyitva a PUB résszel. (az ittas fiatalok vitája áthallatszik az étterem részbe és ez zavaró). Az ételek finomak, és az áruk is elég jó.
Kovács Étterem Vásárosnamény - BelsőKovács Étterem Vásárosnamény - BelsőKovács Étterem Vásárosnamény - BelsőKovács Étterem Vásárosnamény - Belső
Kovács Étterem Vásárosnamény a térképen
4800 VásárosnaményBereg köz 1-4.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi