2220 Vecsés, Fő út 86

magyar, angol, német
Visa
Heineken

Halász Vendéglő Vecsés bemutatkozása

Éttermünk a Liszt Ferenc Nemzetközi Reptértől 2 percre, Vecsésen a Fő utca 86. (régi 4-es út!) szám alatt található. Hazai és nemzetközi ételekkel várjuk kedves Vendégeinket. Nyáron lehetőség nyílik hangulatos kerthelyiségünkben eltölteni az ebédet ill. vacsorát. Saját panzió áll a Vendégek rendelkezésére pihenés gyanánt!

Halász Vendéglő Vecsés képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
A Halász étterembe családi körben ültünk be legutóbbi brüsszeli utunk előtt négyen. Ettünk egy két személyes tálat, mely beillett volna háromszemélyesnek is, rajta átlagos töltött s nem töltött sült húsok meg hal, továbbá halászlét, ami élvezhető volt, pontyból készült, a hal jó volt benne, a lé lehetett volna szebb színű, ettünk kagylót is sűrű kulimászban, továbbá túlpárolt töltött káposztát meg korrekt bablevest.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Finom,ízletes ételeket ettünk a Halász Vendéglőben.A kiszolgálás udvarias és gyors,az ételek finomak és bőségesek.Árban is megfelelő.A hely nagyon hangulatos,telt háznál sem zsúfolt.Könnyen megközelíthető helyen van és a parkolás sem problémás. Az étlap választéka megfelelő,mindenki talál kedvére való fogást. A pincérek profik és barátságosak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 10.
Nem először ettünk már ebben a vendéglőben. Megfordultunk itt, amikor a reptérre mentünk, de Budapestre jövet-menet is megálltuk már itt ebédelni. Sőt, családunk más tagjai is megfordultak már ebben az étteremben, a mi javaslatunkra. Ez is csak azt bizonyítja, hogy jó tapasztalatokat szereztünk, különben messze elkerültük volna a helyet.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
2017.06.16-án tartottuk itt a lányunk ballagását!A hely szuper! Az étel finom és bőséges! A személyzet profi munkát végzett! Ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük Surmann úrnak és kollégáinak!!!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Már többször jártunk a Halász vendéglőben, mindig hozzák a szokásos formát. Hangulatos berendezés, kedves és segítőkész pincérek, fenséges és kiadós ételek. . . van minden, amit egy ötös értékelésért elvárok. Van benti és "kiülős" rész, külön nyári menü isteni hideg gyümölcslevessel, és a felhozatal egyébként is remek. Biztos vagyok benne, hogy jövünk még ide.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Semmi különös dolgot nem tudnék kiemelni egészen odáig míg el nem indultunk az étteremből. Normális kiszolgálás, megfelelő adagok, normál árak . . . . A főételt egy részét nem tudtam megenni, ezért kértem, hogy csomagolják be, ezzel nem is volt gond. Majd otthon ért a meglepetés, mikor szerettem volna megenni amit elhoztunk: pulykát ettem, mellé kurumplit, azonban a becsomagolt ételem mellett HAL CAFATOK voltak.

Legnépszerűbb csomagok Vecsésen és környékén
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.978 - 18.333,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.12. - 2020.12.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.528 - 28.959,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.12.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.853 - 19.778,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.

Szállodák Vecsés környékén
Hotel Aquarell Vecsés
Tó Wellness Hotel Vecsés
City Hotel Unió  Vecsés
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Halász Vendéglő VecsésX