Halász Vendéglő Vecsés

Halász Vendéglő Vecsés
Halász Vendéglő VecsésHalász Vendéglő Vecsés
Halász Vendéglő VecsésHalász Vendéglő Vecsés

Halász Vendéglő Vecsés bemutatkozása

Éttermünk a Liszt Ferenc Nemzetközi Reptértől 2 percre, Vecsésen a Fő utca 86. (régi 4-es út! ) szám alatt található. Hazai és nemzetközi ételekkel várjuk kedves Vendégeinket. Nyáron lehetőség nyílik hangulatos kerthelyiségünkben eltölteni az ebédet ill. vacsorát. Saját panzió áll a Vendégek rendelkezésére pihenés gyanánt!

Airport Hotel Budapest Vecsés - Két ünnep között
Két ünnep között
12.26-30.
Airport Hotel Budapest Vecsés

Halász Vendéglő Vecsés vélemények

Gyenge 2022. január 3.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett kivülről ez az étterem, ezért vasárnap este betértünk ide vacsorázni. Sajnos ebből nem lett semmi. Negyed órát vártunk az étlapra, majd ujabb negyedóra múlva jött a felszogáló lány a rendelést felvenni. Újabb negyedóra elteltével jött vissza, hogy a háromféle megrendelésből egyik sincs .
Halász Vendéglő Vecsés - EgyébHalász Vendéglő Vecsés - Egyéb
Átlagos 2018. december 30.családjával járt itt
A Halász étterembe családi körben ültünk be legutóbbi brüsszeli utunk előtt négyen. Ettünk egy két személyes tálat, mely beillett volna háromszemélyesnek is, rajta átlagos töltött s nem töltött sült húsok meg hal, továbbá halászlét, ami élvezhető volt, pontyból készült, a hal jó volt benne, a lé lehetett volna szebb színű, ettünk kagylót is sűrű kulimászban, továbbá túlpárolt töltött káposztát meg korrekt bablevest.
Fősodratú, átlagos hely ez.
Erős 3 pont.
Halász Vendéglő Vecsés - BelsőHalász Vendéglő Vecsés - BelsőHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - Étel/italHalász Vendéglő Vecsés - BelsőHalász Vendéglő Vecsés - Külső kép
Kiváló 2018. június 24.barátokkal járt itt
Finom,ízletes ételeket ettünk a Halász Vendéglőben. A kiszolgálás udvarias és gyors,az ételek finomak és bőségesek. Árban is megfelelő. A hely nagyon hangulatos,telt háznál sem zsúfolt. Könnyen megközelíthető helyen van és a parkolás sem problémás. Az étlap választéka megfelelő,mindenki talál kedvére való fogást. A pincérek profik és barátságosak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 10.a párjával járt itt
Nem először ettünk már ebben a vendéglőben. Megfordultunk itt, amikor a reptérre mentünk, de Budapestre jövet-menet is megálltuk már itt ebédelni. Sőt, családunk más tagjai is megfordultak már ebben az étteremben, a mi javaslatunkra. Ez is csak azt bizonyítja, hogy jó tapasztalatokat szereztünk, különben messze elkerültük volna a helyet.
Kiváló 2017. június 17.családjával járt itt
2017.06.16-án tartottuk itt a lányunk ballagását!A hely szuper! Az étel finom és bőséges! A személyzet profi munkát végzett! Ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük Surmann úrnak és kollégáinak!!!
Halász Vendéglő Vecsés - Külső képHalász Vendéglő Vecsés - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Már többször jártunk a Halász vendéglőben, mindig hozzák a szokásos formát. Hangulatos berendezés, kedves és segítőkész pincérek, fenséges és kiadós ételek. . . van minden, amit egy ötös értékelésért elvárok. Van benti és "kiülős" rész, külön nyári menü isteni hideg gyümölcslevessel, és a felhozatal egyébként is remek. Biztos vagyok benne, hogy jövünk még ide.
Szörnyű 2013. december 18.a párjával járt itt
Semmi különös dolgot nem tudnék kiemelni egészen odáig míg el nem indultunk az étteremből. Normális kiszolgálás, megfelelő adagok, normál árak . . . . A főételt egy részét nem tudtam megenni, ezért kértem, hogy csomagolják be, ezzel nem is volt gond.
Halász Vendéglő Vecsés a térképen
2220 Vecsés Fő út 86.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-Szo
V