Velencei-tó Velence

Velencei-tó Velence
Velencei-tó VelenceVelencei-tó Velence
Velencei-tó VelenceVelencei-tó Velence

Velencei-tó Velence bemutatkozása

A Velencei-tó hazánk harmadik legnagyobb természetes tava. A Balatonhoz hasonlóan a legkedveltebb üdülőhelyeink egyike kedvező természeti és földrajzi adottságainak köszönhetően. Területe 26 km2, átlagos mélysége 1,5 méter, így Európa egyik legmelegebb tava, 26-28 °C-ot elérheti a nyári időszakban.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velencei-tó Velence vélemények

Átlagos 2024. február 26.gyerekekkel járt itt
A mai napra a Velencei-tó megkerülése volt a cél és sikerült is teljesíteni. Jól kifáradtunk,mert néha széllel szembe tekertünk. A tó mentén strandok, nádasok mellett, és patakparton gurultunk. A kilátóból a nádas élővilágát csodáltuk:
madarakat a messzességben. Az ebéd a Kanyar büfében fogyott el.
Velencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - EgyébVelencei-tó Velence - Egyéb
Kihagyható 2022. szeptember 17. járt itt
Székesfehérváron éltem 18 éves koromig, onnan a Velencei-tó autóval kb. 10 perc, vonattal sem sokkal több. Mindig nagyon vártuk, hogy jöjjön a jó idő, és lehessen végre fürdeni a tóban. Emlékszem, volt 1-1 olyan év, amikor már május 1-én meg lehetett mártózni az akkor persze eléggé hűs vízben, de 17-18 fokba simán bementünk.
Átlagos 2022. szeptember 17.barátokkal járt itt
Már jó ideje nem jártunk a Velencei - tó környékén, így egyik hétvégén ezt a programot terveztük. Még szezon előtt voltunk, de a parton már volt egy kis élet, kirakodó vásárok, az étkezdék is nyitva voltak. Viszont a tó - hát hagy maga után egy kis kivetnivalót. Nem igazán csábítana, hogy ebben nyáron fürödjek.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 6 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.