Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Óriási csalódás volt az itt töltött pár nap. A honlapon látható képek kb 10 évvel ezelőtt készülhettek. Tetőtéri szobában laktunk, ami tudtuk előre, hogy nem lesz túl nagy, de a valóság minden várakozásunkat alulmúlt. Még a kisgyerek is nehezen tudott állva közlekedni.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - SzobákFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Egyéb
Átlagos 2015. szeptember 30.barátokkal járt itt
Nagyon szép, csendes helyen elhelyezkedő kastélyhotel. A személyzet nagyon udvarias és vendégbarát. A kastélyszálló parkja elhnyagoltnak tünt, pedig nagy zöld, fás terület tartozott hozzá. A kaja elsőosztályú, hazai ízekkel megvalósított, nagyon finom és friss ételek. A wellnes részleg nagyon bizarr, nagyon sok minden egy helyen, zsúfoltság érzetét kelti.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. január 22.családjával járt itt
Igazi vendégszeretet,kicsit turista csalogató érzés, de nem baj.
A szoba " mű " antikolt bútorokkal berendezett, de lakható.
Sajnos a fürdőszoba fűtés mentes volt, ami több mint kellemetlen.
Erzsike, a masszőr komoly konkurencia lenne pesti kollégáinak.
Az ellátás minden negatív élményt elfújt, kifogástalan és bőséges, nem beszélve a disznóvágás élményéről.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - SzobákFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - BelsőFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső képFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Környék
2016. december 28.a párjával járt itt
A szállodához vezető út autót próbáló. A fogadtatás nagyon kedves volt, forralt borral, kemencében sült pogácsávál várták az érkezőket. A szoba megfelelő volt, de a franciaágy lehetne egy kicsit szélesebb is. . . Az ételek nagyon finomak, igazán háziasak. A borválaszték figyelemre méltó. A desszertek is kiválóak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2016. május 24.barátokkal járt itt
A 4 csillagot itt is el lehet felejteni. A melléképületben voltunk, a szobákhoz vezető út, a feljáró lépcső minősíthetetlen.
Egyébként társasággal voltunk, mi mindenütt jól érezzük magunkat. Az étkezések, a hangulat remek volt. A park rendezetlen volt, valószínű az időpont miatt, mivel elég sáros volt minden.
2013. május 31.a párjával járt itt
Barátságos hely, nagyon kedves és előzékeny személyzettel. A szoba rusztikus, de a fürdőszoba számomra nagy csalódás volt, egy panellakás szintjét ütötte meg - bár tudom,hogy ez koncepció, de a kényelem fontosabb lett volna a hagyományőrzésnél a fürdőben. Kárpótolt a csodás őspark, ahol nagy sétákat lehetett tenni, a finom étel és a sok játék az alagsorban.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - SzobákFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - SzobákFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső kép
Kiváló 2023. február 11.a párjával járt itt
amíg a szállóvendégek szervezett programon vettek részt üres volt a wellness. alacart 15. 00 től és hamar kaptunk asztalt. húsleves nagyon finom teljesen házias de tényleg. a rántott hús tanyérnyi nagy és jó. a disznótoros program fent van a honlapon de érdemes Balázstól meghallgatni szóban ha valaki még bizonytalan.
Kiváló 2022. november 17.a párjával járt itt
Ködös-borongós őszi napokat töltöttünk a Kastélyszállóban. Az időjárás nem kedvezett, de mi nagyon jól éreztük magunkat. A szobánk szép, kényelmes és nagyon tiszta volt, az étteremben kedves felszolgálók, bőséges választék és remek ételek vártak. Amikor nem esett az eső, sokat sétáltunk az őszi kastélyparkban.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Medence/kertFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - KörnyékFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - KörnyékFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Medence/kert
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
A kastélyszálló egy nagy birtokon található. Március 15 hosszú hétvégén vettünk részt egy disznóvágás programon. A szobánk tágas volt, korhű bútorokkal berendezve, kényelmes ággyal. A wellness részleg nagyon szép. Az ételek mennyeiek. A disznóvágás nagyon jó hangulatban telt. Cigány zenészek húzták egész nap a talpalávalót.
Kiváló 2022. február 18.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal kb. 10 éve lelkes visszatérő "disznótorosak" vagyunk. Az elvárható szolgáltatást messze meghaladva, családias hangulatot teremtő Vezetés és Személyzet, kifogástalan minőségű és mennyiségű éttermi ellátás! Nagyon változatos ételválaszték, udvarias kiszolgálás, a helyi kemencében frissen sütött többfajta kenyér, kenni valókkal !