Fejesvölgy Étterem Veszprém

étterem, vendéglő
Fejesvölgy Étterem Veszprém
Fejesvölgy Étterem VeszprémFejesvölgy Étterem Veszprém
Fejesvölgy Étterem VeszprémFejesvölgy Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2016. február 28.a párjával járt itt
Hirtelen felindulasbol ugrottunk fel a netes keresore, beirva "jo etterem Veszprem" es az elso helyen dobta fel a Fejesvolgy vendeglot, amit a legtobben minositettek kivalonak. 5 perc autokazas utan meg is erkeztunk a kis utcas reszre, ahol az etterem talalhato. Rogton keszsegesen fogadtak, kerdeztek van-e
foglalasunk, nem volt.
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Veszprémi ismerőstől kértünk ajánlást családias vendéglőre.
Kicsit nehezen találtunk oda, de éppen ilyet helyet kerestünk.
2 szinten, de csak pár asztal. Figyelmes,gyors kiszolgálás, nagy választék. Az ételek finomak ,házias ízesítéssel,gusztusos tálalással. A mennyiség számunkra ideális volt . Az árakat is megfelelőnek találtuk.
2016. február 5.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap délután tértünk be ebbe a vendéglőbe. Az étlap nagyon nagy és választékos így mindenki tudott magának választani valamit. A kiszolgálás kedves és udvarias volt ám az zavart hogy kicsit kicsi volt a hely. Az ételek finomak és háziasak voltak. Az ételek tálalása is igazán elnyerte a tetszésünket.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
A kisvendéglők hangulatát idéző hely. Az ételekben nincs kivetni való. Kiváló "iparosmunka". Mintha otthon ennél, a gasztro-forradalmat megvető nagymamánál. . . csak a panír, a tálalás profibb, tökéletesebb. Az ízek helyén vannak. Fitness bajnokok, életmód guruk kerüljék el!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 13.gyerekekkel járt itt
Bizton àllíthatom, hogy Veszprèm és környéke legjobb étterme! Egyre többször térünk ebbe a hangulatos étterembe, lenyűgöző ètel vàlaszték, profi, kedves, figyelmes kiszolgàlàs, és ami a lènyeg eddig bàrmit próbàltunk, minden étel finom, ízek kavalkàdja, mindez kitűnő alapanyagokból.
Kiváló 2015. február 25.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a vendéglőben. Barátságos pincér fogadott minket. A hely hangulatos. Az árak átlagosak. 2 személyes tálat ettünk. Finom,ízletes volt. Az adag bőséges és kielégítő volt. Minden kívánságunkat teljesítették. Desszertnek fagyit ettünk ami meglepően nagy adagban szolgáltak fel. Jól éreztük magunkat és biztos vissza fogunk még térni!
Kiváló 2015. február 1.gyerekekkel járt itt
Először tértünk be ebbe a vendéglőbe . Meglepetésünkre nagyon tetszetős ,családias környezet fogadott bennünket a megrendelt ételek nagyon ízlettek nekünk a kiszolgálás udvarias és gyors volt . Ajánljuk mindenkinek a finom választékos étlapot . A felső emeleten foglaltunk helyet és a szoba kinézete nagyon otthonos volt. Kétgyermekes család Keszthelyről .
Kiváló 2014. november 20.gyerekekkel járt itt
Négy éve járunk rendszeresen Veszprémbe, eleinte több éttermet kipróbáltunk, de már nem kísérletezünk! A Fejesvölgy kisvendéglő tökéletesen bevált, igényeinknek tökéletesen megfelel! Ízléses, kellemes, tiszta belső tér, udvarias kiszolgálás és fantasztikus magyaros konyha! Az ételek minősége, választéka és mennyisége is kiváló!
Kiváló 2014. november 9.gyerekekkel járt itt
Meglepetésünkre a "pincébe" vezetett le bennünket a pincér (én szívesebben ültem volna le az udvaron), de utólag sokkal jobbnak bizonyult ez. Nagyon szépen berendezett, igényesen kialakított hely volt itt, a pincér rendkívül udvarias volt, a kiszolgálás gyors volt és a nagy adag étel is nagyon ízlett!
Kiváló 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Nagyon jól főznek, figyelmesek, kedvesek. A pincérek igazi profik. Jó az ételválaszték, rengeteg féle szárnyas és hal is van az étlapon.
A hely nem a legfrekventáltabb, de ezenkívül csakis pozitívumokat mondhatok róluk. Aki egyszer betéved, az nagy eséllyel lesz törzsvendég.
SZÉP-kártya elfogadóhely.
Mindenkinek ajánlom!