Fejesvölgy Étterem Veszprém

4,9Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2021.12.22-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
60.420 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger hétfői, szerdai és vasárnapi érkezéssel
Nyári sláger hétfői, szerdai és vasárnapi érkezéssel
2021.08.31-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Veszprémi ismerőstől kértünk ajánlást családias vendéglőre. Kicsit nehezen találtunk oda, de éppen ilyet helyet kerestünk. 2 szinten, de csak pár asztal. Figyelmes,gyors kiszolgálás, nagy választék. Az ételek finomak ,házias ízesítéssel,gusztusos tálalással. A mennyiség számunkra ideális volt . Az árakat is megfelelőnek találtuk.
2016. február 5.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy vasárnap délután tértünk be ebbe a vendéglőbe. Az étlap nagyon nagy és választékos így mindenki tudott magának választani valamit. A kiszolgálás kedves és udvarias volt ám az zavart hogy kicsit kicsi volt a hely. Az ételek finomak és háziasak voltak. Az ételek tálalása is igazán elnyerte a tetszésünket.
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
A kisvendéglők hangulatát idéző hely. Az ételekben nincs kivetni való. Kiváló "iparosmunka". Mintha otthon ennél, a gasztro-forradalmat megvető nagymamánál. . . csak a panír, a tálalás profibb, tökéletesebb. Az ízek helyén vannak. Fitness bajnokok, életmód guruk kerüljék el!
4Ételek / Italok
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 13.családjával (gyerekekkel) járt itt
Bizton àllíthatom, hogy Veszprèm és környéke legjobb étterme! Egyre többször térünk ebbe a hangulatos étterembe, lenyűgöző ètel vàlaszték, profi, kedves, figyelmes kiszolgàlàs, és ami a lènyeg eddig bàrmit próbàltunk, minden étel finom, ízek kavalkàdja, mindez kitűnő alapanyagokból.
Kiváló 2015. február 25.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a vendéglőben. Barátságos pincér fogadott minket. A hely hangulatos. Az árak átlagosak. 2 személyes tálat ettünk. Finom,ízletes volt. Az adag bőséges és kielégítő volt. Minden kívánságunkat teljesítették. Desszertnek fagyit ettünk ami meglepően nagy adagban szolgáltak fel.
Kiváló 2015. február 1.családjával (gyerekekkel) járt itt
Először tértünk be ebbe a vendéglőbe . Meglepetésünkre nagyon tetszetős ,családias környezet fogadott bennünket a megrendelt ételek nagyon ízlettek nekünk a kiszolgálás udvarias és gyors volt . Ajánljuk mindenkinek a finom választékos étlapot . A felső emeleten foglaltunk helyet és a szoba kinézete nagyon otthonos volt.
4Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már
Kiváló 2014. november 20.családjával (gyerekekkel) járt itt
Négy éve járunk rendszeresen Veszprémbe, eleinte több éttermet kipróbáltunk, de már nem kísérletezünk! A Fejesvölgy kisvendéglő tökéletesen bevált, igényeinknek tökéletesen megfelel! Ízléses, kellemes, tiszta belső tér, udvarias kiszolgálás és fantasztikus magyaros konyha! Az ételek minősége, választéka és mennyisége is kiváló!
Kiváló 2014. november 9.családjával (gyerekekkel) járt itt
Meglepetésünkre a "pincébe" vezetett le bennünket a pincér (én szívesebben ültem volna le az udvaron), de utólag sokkal jobbnak bizonyult ez. Nagyon szépen berendezett, igényesen kialakított hely volt itt, a pincér rendkívül udvarias volt, a kiszolgálás gyors volt és a nagy adag étel is nagyon ízlett!
Kiváló 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Nagyon jól főznek, figyelmesek, kedvesek. A pincérek igazi profik. Jó az ételválaszték, rengeteg féle szárnyas és hal is van az étlapon.
A hely nem a legfrekventáltabb, de ezenkívül csakis pozitívumokat mondhatok róluk. Aki egyszer betéved, az nagy eséllyel lesz törzsvendég.
SZÉP-kártya elfogadóhely.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2014. augusztus 7.családjával (gyerekekkel) járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a magyaros ételeket, szeret jól lakni, és ami a legfontosabb, szereti, ha íze is van az ételnek. Udvarias személyzet, remek tulajdonos és jó hangulat. Többször jártunk már Veszprémben és szeretünk visszajárni ebbe a családias étterembe. Igaz, nehéz odatalálni, de egy jó kis ebédért és vacsiért érdemes kocsiba ülni.
26 értékelés / 3 oldalon