Fejesvölgy Étterem Veszprém

étterem, vendéglő
Fejesvölgy Étterem Veszprém
Fejesvölgy Étterem VeszprémFejesvölgy Étterem Veszprém
Fejesvölgy Étterem VeszprémFejesvölgy Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2014. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a magyaros ételeket, szeret jól lakni, és ami a legfontosabb, szereti, ha íze is van az ételnek. Udvarias személyzet, remek tulajdonos és jó hangulat.
Többször jártunk már Veszprémben és szeretünk visszajárni ebbe a családias étterembe. Igaz, nehéz odatalálni, de egy jó kis ebédért és vacsiért érdemes kocsiba ülni. Minden finom.
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
szuper :-) jo az étel és a mennyisége! a kiszolgás is szuper :-) figyelnek a gyerekekre is , mindenki megtalálja kedvére valot
2014. május 30.családjával járt itt
Családi rendezvényen voltunk itt.Nagyon kedvesek ,segítőkészek voltak,mind a vezetés,mind a személyzet. Az ételek háziasak,semmi flikk-flakk.Jópolgári hétköznapi.
Modern mai különlegességeket ne várj ,ha ide betérsz,de ,hogy jól lakottan ,elégedetten kelsz fel az asztaltól az majdnem biztos.
Kiváló 2014. május 16.gyerekekkel járt itt
1977 óta élek Veszprémben, és a legjobb éttermének tartom. Nagyon finomak, és bőségesek az ételek, kifogástalan a kiszolgálás. A családias hangulat felejthetetlenné teszi az élményt. A családdal és a vállalkozással is ott tartottuk a rendezvényeket, s minden alkalommal a legjobb benyomást tette ránk a hely és a személyzet a tulajdonossal együtt. Aki még nem volt ott, az nem tudja mit veszített.
Kiváló 2014. február 16.családjával járt itt
Többször voltunk már a családdal is és édes kettesben is és mindig kifogástalán volt a vendéglátás. Soha nem volt olyan amit percek alatt nem tudtunk volna megoldani! Látszik,hogy ez egy családi válalkozás és a vendég az első! Bármikor szivesen megyek akár barátokkal akár családdal tudom hogy nem fogok csalodni. Sok eröt és kitartást kivánok a Kész családnak!
Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Sokat jártunk ide rendkívül barátságos udvarias kiszolgálás nagyon sok ismerőssel lehet találkozni.Különleges kívánságokat is teljesítenek.Ajánlom mindenkinek Hétvégeken ajánlott az előzetes asztalfoglalás ajánlom a kertet nagyon jó az italválasztékban a borválasztékot érdemes végigkostolni
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 106 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. június 9.családjával járt itt
Családi születésnap alkalmából látogattunk el nemrégiben a vendéglőbe, de már korábban is jártunk ott néhányszor. Érdemes asztalt foglalni érkezés előtt, mert népszerű vendéglő. Bár ez a népszerűség kicsit talán túlzás. Kellemes hely, jó fogásokkal és kedves személyzettel - de semmi extra, éppen ezért ár-érték arányban nem mondanám kifejezetten jó választásnak.