Fejesvölgy Étterem Veszprém

4,9Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2021.12.22-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
60.420 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger hétfői, szerdai és vasárnapi érkezéssel
Nyári sláger hétfői, szerdai és vasárnapi érkezéssel
2021.08.31-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
szuper :-) jo az étel és a mennyisége! a kiszolgás is szuper :-) figyelnek a gyerekekre is , mindenki megtalálja kedvére valot
2014. május 30.családjával járt itt
Családi rendezvényen voltunk itt.Nagyon kedvesek ,segítőkészek voltak,mind a vezetés,mind a személyzet. Az ételek háziasak,semmi flikk-flakk.Jópolgári hétköznapi.
Modern mai különlegességeket ne várj ,ha ide betérsz,de ,hogy jól lakottan ,elégedetten kelsz fel az asztaltól az majdnem biztos.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Kiváló 2014. május 16.családjával (gyerekekkel) járt itt
1977 óta élek Veszprémben, és a legjobb éttermének tartom. Nagyon finomak, és bőségesek az ételek, kifogástalan a kiszolgálás. A családias hangulat felejthetetlenné teszi az élményt. A családdal és a vállalkozással is ott tartottuk a rendezvényeket, s minden alkalommal a legjobb benyomást tette ránk a hely és a személyzet a tulajdonossal együtt.
Kiváló 2014. február 16.családjával járt itt
Többször voltunk már a családdal is és édes kettesben is és mindig kifogástalán volt a vendéglátás. Soha nem volt olyan amit percek alatt nem tudtunk volna megoldani! Látszik,hogy ez egy családi válalkozás és a vendég az első! Bármikor szivesen megyek akár barátokkal akár családdal tudom hogy nem fogok csalodni.
4Ár / érték arány
Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Sokat jártunk ide rendkívül barátságos udvarias kiszolgálás nagyon sok ismerőssel lehet találkozni.Különleges kívánságokat is teljesítenek.Ajánlom mindenkinek Hétvégeken ajánlott az előzetes asztalfoglalás ajánlom a kertet nagyon jó az italválasztékban a borválasztékot érdemes végigkostolni
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. június 9.családjával járt itt
Családi születésnap alkalmából látogattunk el nemrégiben a vendéglőbe, de már korábban is jártunk ott néhányszor. Érdemes asztalt foglalni érkezés előtt, mert népszerű vendéglő. Bár ez a népszerűség kicsit talán túlzás. Kellemes hely, jó fogásokkal és kedves személyzettel - de semmi extra, éppen ezért ár-érték arányban nem mondanám kifejezetten jó választásnak.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás