8200 Veszprém, Buhim u. 14-16

Oliva Étterem és Café Veszprém vélemények

Zirc

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapi ebédre foglaltunk egy asztalt az Oliva étterembe. Habár kívül sokkal hangulatosabb szokott lenni, most október vége lévén bent élveztük a napot. A leveseket különleges módon tálalják. Akkora óriás sertés bécsit kaptam, hogy becsületemre váljék az elfogyasztása. Hozzá krumplisaláta volt a harmonikus köret.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 24.
Amikor megérkeztünk, kedves fogadtatásban volt részünk, az ételek nagyon finomak, az adagok megfelelőek, a hangulat pedig kedvességet árasztó. Nem kellett sokat várnunk a fogásokra, hiszen ottjártunkkor nem volt nagy tömeg és így a felszolgálók is jobban tudtak fókuszálni az egyes asztalokra. Külön köszönet az étlap áttekinthetősége miatt és mert nincs túlzsúfolva.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kritikusak vagyunk, nah. :) Ez a hely viszont fantasztikus. Vèletlenül,nem tervezve tèrtünk be. Egy másik,neves ètterem zárva volt èpp. Az ètlap letisztult, egyszerű, szűk,èppen megfelelő. A kiszolgálás nagyon gyors,mosolygós,kedves,hozzáèrtő pincèrekkel. Az ètelek pedig. . . .

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú idő után voltam itt újra barátokkal egy kellemes estét szerettünk volna eltölteni egy finom vacsora mellett. Ebből valamennyire afinom sikerült, de igazán arra se tudtunk figyelni mivel a nem túl nagy termet megtöltötte néhány óbégató surmó, a pincérek is elég sután, széket döntögetve futkostak teljesen érthetetlenül.
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újra Veszprémben jártunk és újra az Olivában étkeztünk. Nagyon szép idő volt és a gyönyörű zárt kertben a hűs fedél alatt költöttük el ebédüket. Ilyen figyelmes kiszolgálásban ritkán van része az embernek. Ottlétünk alatt többször is megkérdezte kedvenc felszolgálunk Erik, hogy nem szenvedünk-e valamiben hiányt. Friss, forró, ízletes és bőséges volt minden.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Épp a hetekben sóhajtoztam azon, hogy vajon találok - e olyan éttermet, ahol nem csak az étellel leszek elégedett, hanem a kiszolgálással. Veszprémi pihenésünk alatt ezt megtaláltam. Kutyás család vagyunk. Az ebet nem csak, hogy szívesen látták, de azonnal kapott egy kutyatálat tele friss vízzel, és minden pincér nagyon barátságos volt vele.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Étterem-felfedező túráink során sokszor fellelkesülünk: végre egy jó hely, isteni, különleges, emlékezetes ízekkel! Aztán a visszatérés csalódás. . . mert vagy a kiszolgálás/tálalás nem olyan, vagy az ízek halványultak, és a "hoppá, ez mennyei" érzés elmarad. . . Az Olivában az állandóságot szeretem a legjobban. Mindig megújulnak, szezonális étlapjuk kitűnő, változatos.

2014. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Enni ugyanis mindenhol lehet,de a gasztronómiának ennél többről kell szólnia, egyfajta gesamtkunst-élményt kell adnia. Itt az Olivában én ezt érzem: a design,a személyzet,a kiszolgálás,az ételek - kongruens,harmónikus egységet képeznek. Ezért térek be hozzájuk mindig,amikor arra járok. Így történt ez most is,amikor egy munkaebédet ide szerveztem.

2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már az étteremben, de nem volt még rossz tapasztalatom. mind a pincérek, mind a szellem, mind az ételek abszolút toppon vannak. Sajnos a borválaszték mindig a pincérekre marad, mert mire idáig jutunk, már beszélni sem tudunk. Persze Ők tökéletesen tudják, hogy mi illik az ételeinkhez, de a desszert már legtöbbször nem fér belénk.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 60. 000 lakosú Veszprém jól áll átlag feletti éttermekkel, akkor is, ha csak azokat nézzük, melyek bekerültek az országos gasztronómiai köztudatba. A Villa Medici az ínyenc élvonalban van régóta, évek óta a jobbak között emlegetik az Olívát, s egyre többet hallani a Chiantiról is.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.12.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 17.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2020.01.03.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2019.09.17. - 2020.09.18.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
My Lake Hotel
Zamárdi
1-2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.09.29.
Hotel Carpe Diem
2 nap/1 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.18. - 2019.09.21.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.19.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 1 óra bowling pálya használattal, privát balatoni stég használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.28.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.568 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.07.11.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.01.01.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Laroba Veszprém
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Veszprém
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Oliva Étterem és Café VeszprémX