8200 Veszprém, Buhim u. 14-16

Balatonfüred
Zirc

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapi ebédre foglaltunk egy asztalt az Oliva étterembe. Habár kívül sokkal hangulatosabb szokott lenni, most október vége lévén bent élveztük a napot. A leveseket különleges módon tálalják. Akkora óriás sertés bécsit kaptam, hogy becsületemre váljék az elfogyasztása. Hozzá krumplisaláta volt a harmonikus köret.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 24.
Amikor megérkeztünk, kedves fogadtatásban volt részünk, az ételek nagyon finomak, az adagok megfelelőek, a hangulat pedig kedvességet árasztó. Nem kellett sokat várnunk a fogásokra, hiszen ottjártunkkor nem volt nagy tömeg és így a felszolgálók is jobban tudtak fókuszálni az egyes asztalokra. Külön köszönet az étlap áttekinthetősége miatt és mert nincs túlzsúfolva.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Kritikusak vagyunk, nah. :) Ez a hely viszont fantasztikus. Vèletlenül,nem tervezve tèrtünk be. Egy másik,neves ètterem zárva volt èpp. Az ètlap letisztult, egyszerű, szűk,èppen megfelelő. A kiszolgálás nagyon gyors,mosolygós,kedves,hozzáèrtő pincèrekkel. Az ètelek pedig. . . .

Mobilról küldte. | 2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú idő után voltam itt újra barátokkal egy kellemes estét szerettünk volna eltölteni egy finom vacsora mellett. Ebből valamennyire afinom sikerült, de igazán arra se tudtunk figyelni mivel a nem túl nagy termet megtöltötte néhány óbégató surmó, a pincérek is elég sután, széket döntögetve futkostak teljesen érthetetlenül.
Balatonfüred
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Újra Veszprémben jártunk és újra az Olivában étkeztünk. Nagyon szép idő volt és a gyönyörű zárt kertben a hűs fedél alatt költöttük el ebédüket. Ilyen figyelmes kiszolgálásban ritkán van része az embernek. Ottlétünk alatt többször is megkérdezte kedvenc felszolgálunk Erik, hogy nem szenvedünk-e valamiben hiányt. Friss, forró, ízletes és bőséges volt minden.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Épp a hetekben sóhajtoztam azon, hogy vajon találok - e olyan éttermet, ahol nem csak az étellel leszek elégedett, hanem a kiszolgálással. Veszprémi pihenésünk alatt ezt megtaláltam. Kutyás család vagyunk. Az ebet nem csak, hogy szívesen látták, de azonnal kapott egy kutyatálat tele friss vízzel, és minden pincér nagyon barátságos volt vele.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Étterem-felfedező túráink során sokszor fellelkesülünk: végre egy jó hely, isteni, különleges, emlékezetes ízekkel! Aztán a visszatérés csalódás. . . mert vagy a kiszolgálás/tálalás nem olyan, vagy az ízek halványultak, és a "hoppá, ez mennyei" érzés elmarad. . . Az Olivában az állandóságot szeretem a legjobban. Mindig megújulnak, szezonális étlapjuk kitűnő, változatos.

2014. augusztusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Enni ugyanis mindenhol lehet,de a gasztronómiának ennél többről kell szólnia, egyfajta gesamtkunst-élményt kell adnia. Itt az Olivában én ezt érzem: a design,a személyzet,a kiszolgálás,az ételek - kongruens,harmónikus egységet képeznek. Ezért térek be hozzájuk mindig,amikor arra járok. Így történt ez most is,amikor egy munkaebédet ide szerveztem.

2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már az étteremben, de nem volt még rossz tapasztalatom. mind a pincérek, mind a szellem, mind az ételek abszolút toppon vannak. Sajnos a borválaszték mindig a pincérekre marad, mert mire idáig jutunk, már beszélni sem tudunk. Persze Ők tökéletesen tudják, hogy mi illik az ételeinkhez, de a desszert már legtöbbször nem fér belénk.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A 60. 000 lakosú Veszprém jól áll átlag feletti éttermekkel, akkor is, ha csak azokat nézzük, melyek bekerültek az országos gasztronómiai köztudatba. A Villa Medici az ínyenc élvonalban van régóta, évek óta a jobbak között emlegetik az Olívát, s egyre többet hallani a Chiantiról is.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Malommúzeum megtekintéssel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Danubius Hotel Marina
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 36.560,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.14.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.05.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.01.
AAA Apartman Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.21. - 2021.02.19.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használatával, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
3 nap/2 éjszaka 12.665 - 42.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.23.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300 - 10.050,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.29.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.04.26.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Hotel Yacht Wellness & Business Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Oliva Étterem és Café VeszprémX