Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben elhelyezkedő,kiváló szolgáltatásokkal rendelkező szálloda, kedves és figyelmes személyzettel. A wellness részleg és a kültéri medence fantasztikus, melyből csodálatos Dunakanyari panoráma tárul elénk. A medence melletti koktélbárban hűvös zamatos koktélokat és a grill teraszon, nagyon finom grill ételeket fogyasztottunk.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Június elején jártam itt a párommal és tökéletesen meg voltunk elégedve. Gyönyörű hotel, kiváló szolgáltatásokkal. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki gondtalan kikapcsolódásra vágyik! Szobákból a kilátás lélegzetelállító, egy egészen különleges atmoszférája van a szállodának.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Májusban töltöttem ott egy hétvégét (ez volt a 3. alkalom itt), és csak maximálisan jókat tudok írni a szállodáról! Gyönyörű környezet, nagyon finom ételek - legfőképpen pedig barátságos, közvetlen, családias személyzet. Biztos, hogy még többször vissza fogok térni - ez a hely tökéletes kikapcsolódás.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Négyszer volt szerencsém a szállodához,és mind a négy alakalomról ugyanazt tudom elmondani. A szálloda nagyon tiszta, a környezete lenyűgöző,a személyzet nagyon kedves,segítőkész. (amit mellesleg nem sok helyen tapasztaltam Magyarországon. . :( ) A wellnesse is nagyon szuper,főleg azóta amióta kinti medence is van.
Kiváló 2013. június 8.gyerekekkel járt itt
Szálloda nagyon szép,személyzet udvarias. Étkezés kiváló. Panoráma fantasztikus. A szobával és a tisztaságával is meg voltunk elégedve. A benti és a kültéri medencék is nekünk nagyon
megfeleltek. Szeretnénk még visszatérni mivel nagyon szép napokat töltöttünk el.
Kiváló 2013. május 30.a párjával járt itt
Igaz, hogy télen voltunk, de akkor is nagyon szép volt. Az étteremben már a feldíszített, gyönyörű karácsonyfa állt, és meghitt hangulatot varázsolt az egész szállodában. Elegáns, kényelmes szobák, maximális tisztaság fogadott bennünket. A szeméylzet magatartása, figyelmessége példamutató volt.
Kiváló 2013. május 16.a párjával járt itt
2012 októberében jártunk ott a férjemmel kettesben. Superior szobát kértünk Dunakanyari kilátással,hát mit is mondhatnék:gyönyörű volt! ! ! De nem csak a kilátás,a szoba is :kényelmes ágy, tágas szoba,hatalmas erkély! Az ételek teljesen elvarázsoltak! A sok finomságból még választani is nehéz volt. A vad, az erdei gomba:mind a kedvenceink!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
A párommal ünnepeltük az évfordulónkat, így esett a választásunk erre a szállodára. Káprázatos helyet találtunk. A teraszról gyönyörű kilátásban gyönyörködhettünk . Az ételek ízletesek és finomak voltak. A személyzet udvarias és segítőkész. A tájjal és a látnivalókkal nem lehet betelni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyre épült, a személyzet készséges, a félpanzió tökéletes (ilyen finomakat ilyen szép kilátású teraszon még sehol sem ettünk :)). Maga a szálloda kicsit lelakott, de tiszta. A környék dugig van érdekes látnivalókkal, kirándulási lehetőséggel.
Kiváló 2013. április 16.a párjával járt itt
Mi a párommal nászútra mentünk a szállodába. Fantasztikus a környezet ami körülöleli. A program lehetőségek, történelmi épületek tömkelege, szórakozás, túrázás. És mikor fáradtan megérkezik az ember, a wellnes részlegen kipihenheti magát. Az ételek és a kiszolgálás remek mindenkinek csak ajánlani tudom. Remélem lesz majd rá alkalmunk ismét elmenni. :)