Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2017. június 10.gyerekekkel járt itt
Először jártunk Visegrádnak ebben a patinás szállodájában,ahol a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellness részleg is nagyon tetszett. Feleségemmel és lányaimmal pihentünk itt május 19-21. között. Nagyon jól éreztük magunkat, júliusban újra elutazunk ide.
Kiváló 2017. május 26.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk ezen a csodás helyen. Udvarias személyzet, finom ételek és lenyűgöző látvány! A feltöltődni, pihenni vágyóknak, és az aktív pihenést kedvelőknek egyaránt kitűnő választás. Végre egy hotel, ahol nem kellett "versenyezni" a parkolóhelyért. :) A kisgyerekek számára elérhető szolgáltatásokat lehetne még bővíteni.
Jól éreztük magunkat, szívesen megyünk máskor is.
Kiváló 2017. május 22.barátokkal járt itt
Már harmadszor voltam a szállodában. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal, csodaszép, gyönyörű, pazar, egyedülálló. Nagyon jó időnk volt, így beköltöztem a kinti medencébe! A személyzet nagyon udvarias, előzékeny, mindenre figyelő, segítőkész. A szobánk nemrégiben nagyon szépen felújított szoba volt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Tökéletes kiszolgálás, finom ételek, csodaszép kilátás! Nem csalodtuk! Sajnos rengeteg szállodarol szuper kepek keszulnek, de a Silvanus hotel olyan mint a képeken!Egy CSODA!! Nagyon jól éreztük magunkat a párommal! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2017. május 20.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el Visegrádon édesanyámmal, és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, a kilátás pedig lélegzetelállító, mind a szobából, mind a szálloda több területéről is. Az étterem kínálata sokszínű és különleges, olyan ételekkel találkoztunk, amivel a hétköznapi életben csak ritkán.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Először is a szálloda tisztaságát és a személyzet kedvességét emelném ki. Gyönyörű környezetben találtuk magunkat, csodaszép kilátással a Dunakanyarra és a fellegvárra. A szobánkban minden kényelmet megtaláltunk, kifogástalan volt minden! A felkínált ételek választékosak, finomak és nagyon gusztusosak voltak.
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
Megérkezésünkor már tudtam, hogy jól döntöttem a foglalását illetően. Mesés festői környezetben egy színvonalas hotel helyezkedik el. Csak jó dolgokat tudok írni az ott töltött napokról. Sok szállodában volt szerencsém aludni, de sehol nem tapasztaltam még ilyen szívből jövő kedvességet, udvariasságot, mindenki vendégorientált, mosolygós.
Kiváló 2017. április 24.csoporttal járt itt
Bár nem sok időt tudtunk itt eltölteni, biztosan visszatérünk hosszabb időre is. A környezet páratlan, a személyzet kifogástalan, egyedi italkülönlegességek és fenséges ételek , minden igényt kielégítő kényelem. Részt vettünk a borkóstolón is, ami mindent felülmúlt. Egy igazi élménnyel lettünk gazdagabbak.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Szállás,ellátás, ételek, minden tökéletes volt. Mesés környezet, udvarias előzékeny személyzet. Egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk el. Nem is emlékszem még ilyen udvarias és előzékeny emberekre, és ebben mindenki benne van a pincér tanulótól, karbantartó, recepciós, szálloda vezetése. Remélem nem hagytam ki senkit.
Kiváló 2017. április 3.családjával járt itt
Csalàddal töltöttünk pár napot a szàllodában.Nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon szép helyen van a szálloda, gyönyörű panoràma,jó levegő.Tiszta kényelmes szoba,fürdő, baràtsàgos személyzet,finom ételek.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás