Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Átlagos 2015. május 26. járt itt
A szállás szép helyen van, ízléses bútorokkal berendezett szobákkal várja a vendégeket. Könnyen megközelíthető.
Nem érintett jól azonban, hogy az írásban is megerősített foglalás során dunai panorámás szobában állapodtunk meg, amikor pedig megérkeztünk, közölték, hogy mind foglalt, és csak egy kis, kertre néző szoba jutott. A vacsorát 5. 000,- Ft-ig állták, de a kilátásért nem kárpótolt.
2015. február 16.a párjával járt itt
2015. februárjában töltöttünk párommal egy hétvégét a hotel vár kastélyszállóban. A hotel fekvése kitűnő, pont a visegrádi fellegvár lábánál, a Duna partján található, szép, kellemes kilátással. A szobák tiszták, visszafogott, régi kort idéző hangulatban.
2014. november 21.a párjával járt itt
Kiváló minőségű és mennyiségű ételek, jó elhelyezkedés, közepes wellness szolgáltatások. Ami zavart, az a hotelben folyton érezhető ételszag, illetve az, hogy reggel nem lehet pihenni, mivel minden zaj behallatszik a szobába. A wi-fi hálózat gyenge, a szobákban már nem lehet a hálózatra csatlakozni. Mindössze 5-6 tv csatorna adásai nézhetők.
Kiváló 2014. november 15.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon készséges volt, kaptunk térképet. A szobánk nagyon szép Dunára néző, erkélyes, kár, hogy novemberbe nem lehetett kiülni a teraszra. A berendezés, kellemes, tiszta, egyedüli negatívum a recsegő ágy volt, de a többi pozitívum ezt feledtette velünk.
2014. november 1.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész és barátságos. Az ételek finomak és bőségesek, kiszolgálás kedves. Azt nem tudom, hogy a borospincében történő vacsoráztatás romantikusnak számít-e ősszel, ne adj isten télen, mivel ott fűtés értelemszerűen nincs. A wellness részlegben a medence sajnos nagyon hideg vízzel van feltöltve, második napunkon 23 fokos volt.
2014. október 9.családjával járt itt
2014. szeptemberében töltöttünk el itt három kellemes napot. Szobánk erkélyéről csodálatos kilátás nyílt a Dunára, és a hegyoldalban lévő Salamon-toronyra. A Hotel berendezése visszafogottan elegáns, kellemes hangulatú, tiszta, egyetlen problémánk csak a recsegő-ropogó ágy volt.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - KörnyékVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Szobák
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Csak jókat írhatok a szállodáról, negativ élményem egyáltalán nincs, sőt kiemelném egyedi tapasztalatomat a szállodával kapcsolatban amit még sehol nem tapasztaltam, hogy az ottfelejtett tárgyakat maradéktalanul vissza kaptuk.
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Ezt mindenkinek ki kell próbálnia én nem csalódtam benne ismét vissza megyek pont olyan kis pénzű embereknek találták ki mint mi magyarok és ezt észre is vettem mert szinte csak magyarok voltak szép tiszta rendezett családias légkör az ár megfizethető az ételek ízletesek és finomak és laktatóak voltak nagyszerűen éreztük magunkat próbáljátok ki ti is megéri! jó pihenést és szórakozást kikapcsolódást mindenkinek!
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Belső
2014. június 30.a párjával járt itt
Nagyon jó a megközelíthetősége, a tetőtéri szobában a tisztasággal sem volt igazából probléma egy-két pókhálót leszámítva az ablakban. Csak reggelit ettünk helyben, azzal szintén meg voltunk elégedve, egyedül az ágyak kényelmetlensége és a tetőtéri ablak sötétítésének megoldatlansága volt zavaró.
2014. június 16.a párjával járt itt
Májusban jártunk a Hotel Várban a férjemmel, két éjszakát töltöttünk itt. Manzárdszobát kértünk a hétvégi felár így minket nem érintett. A panzió nagyon szép helyen van, csodálatos a kilátás. A szoba is rendben volt, kivéve, hogy a tetőablak sötétítése nem volt megoldva, így elég korán ébresztett bennünket a beáradó napfény.