Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Minden szép, és jó - eltekintve a színes hajú recepciós hölgy hangulat ingadozásaitól. . . - volt egészen addig a pontig, amíg kezünkbe nem vettük a számlánkat a búcsúzás pillanatában. Na nem a számla végösszege bántotta a szemünket, hanem a nyelvezete, ami bizony angol nyelven íródott, nem csupán zárójelben, apró betűvel szedve angolul, hanem KIZÁRÓLAG angolul, magyar nyelvű kifejezést idézőjelbe sem említve!
Szörnyű 2017. július 30.barátokkal járt itt
Én a barátnőmmel voltam,de sajnos pozitív élményről nem tudok beszámolni. Ott kezdődött,hogy dunára néző szobát kértünk. Emailbe az is lett visszaigazolva. A foglaláskor szerepelt még a hajózásból 5000ft kedvezmény,és wi-fi használat. A wi-fi nem érkezett meg az ott létünk alatt hiába vártuk a kapcsolódást.
Kiváló 2017. június 30.a párjával járt itt
Emlékezetes napokat töltöttünk itt! A Péter és a személyzet minden kérésünket mosolyogva teljesítette! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A kijelölt gyalogos útvonalon megnéztük a várat majd vissza fele a Salamon tornyot is!! Kb, 5órás út fárasztó volt de újra megtennénk A látvány mindent megér!
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Egyéb
Átlagos 2017. április 13.a párjával járt itt
A családomtól kaptuk ajándékba ezt a két éjszaka-három nap ottlétet Visegrádra, szívesen mentünk, mert még sosem voltunk Visegrádon, csak átutazóban. Kedves fogadtatás után kiderült, hogy a második szinten van a szobánk,/tetőtér/ rengeteget kellett lépcsőzni, ami a mi korunkban nem egyszerű.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső kép
Kiváló 2017. április 9.családjával járt itt
Kissè félve érkeztünk, miután sok rossz véleményt olvastunk. Óriási pozitív csalódás ért! Ár-érték arányban kimagaslóan kiváló: az ételek finomak, változatosak. Annyit lehet reggelizni, vacsorázni, amennyi belènk fér, a kávé ízletes, erős. A személyzet egytől egyig kedves, vendégcentrikus.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2017. március 22.a párjával járt itt
Karácsonyra kaptuk ajándékba a „Téli varázs” elnevezésű csomagot, ami a leírás szerint tartalmazott 2 éjszakát/félpanzióval, pezsgő bekészítést és 2*30 perces ajándék masszázst. Sem pezsgőt nem kaptunk sem masszázs nem volt…nem szóltunk érte, mert megvoltunk e nélkül is…meg hát milyen az, hogy én szólok, hogy az ajándékokkal mi a helyzet?
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - WellnessVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - VendéglátásVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - KörnyékVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Külső képVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - SzobákVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. január 17.családjával járt itt
Novemberben töltöttünk 3 nap 2 éjszakát a szállodában. Könnyen megközelíthető helyen van, a főút mellett, de nem zavaró a forgalom zaja, igaz, oldalra néző szobát kaptunk. A fiatal recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott minket, minden információval, a környékről térképpel ellátott. Végig mosolygós, segítőkész volt.
Szörnyű 2016. november 8.a párjával járt itt
A 4-es számú szoba a falba néz, nem vicc, a falba. Ha a szomszéd zuhanyozik mint az égiháború, pláne ha korán kelő. Cipőkanalat, a tusolóba anyagot, hónalatt egy szemetest, tűt, cérnát a szakadt fürdőköpenyhez vinni. Nem vitatkozni még ha igazad is van, mert nem nyersz semmit. Ez a szálloda erősen túl van árazva.
Gyenge 2016. október 25.a párjával járt itt
Többszöri egyeztetés után érkeztünk meg párommal, de már ekkor gondok akadtak. - Nem azt a szobát kaptuk, amit a szálló megígért ( első emeleti standard szoba) hanem egy kb 4 nm- es kis valamit a kijárat mellett, amibe jóformán csak egy ágy fért be, mellé már a csomagjainkat se tudtuk letenni. . . Ablaka a kerthelységben elhelyezett grillsütőre nyílt.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Átlagos 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű, könnyen megközelíthető helyen van. A személyzet kedves, szolgálatkész. Probléma esetén mindent megpróbálnak, hogy orvosolják. Tiszta, rendezett környezetet találtunk. A wellness szerintem megfelelő egy ilyen kisméretű szálláshelyhez.