Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Gyenge 2016. szeptember 9.a párjával járt itt
Szeptember elején töltöttünk el három nap, két éjszakát a párommal ebben a hotelben, melyet nászajándékba kaptunk. A kiszolgáló személyzet a recepcióstól a pincéreken át roppant segítőkész, kedves, rugalmas volt. Az ételek kifogástalanok voltak, bár az elején furcsa volt, hogy a svédasztal helyett étlapról kellett meleg reggelit illetve vacsorát rendelni, amire aztán várni is kellett, mint egy rendes étteremben.
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon kedves volt a személyzet. nagyon jó helyen van a hotel, gyönyörű a kilátás. A tiszatság is megfelelő volt. A WC egész éjjel csöpögött, zavaró volt, a zuhanykanin paneljeivel is óvatosan kellett bánni, nehogy a kezünkben maradjon. A reggeli nagyon választékos,bőséges.
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Szívélyes kiszolgálás, isteni és igazán bőséges vacsorák, remek elhelyezkedés és kényelmes ágyak várják a pihenni vágyókat! A gyönyörű kilátásról már nem is beszélve! Programok közül is bőséges a választék, a hotel szomszédságában pedig a Reneszánsz étterem mennyei lakomákkal várja az arra tévedőket!
Kiváló 2016. június 21.a párjával járt itt
Most hétvégét töltöttük a Vár Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon barátságos,kedves. Szinte mint egy családban lettünk volna. A recepciós kolléga külön földszinti szobát adott a tetőtér helyett,hogy ne keljen lépcsözni. Sok helyen voltam már de ilyen kedves fogadtatásban nem volt még részem.
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor kedvesen fogadtak. A szoba kicsi, de szép volt. Az ételek finomak, bőségesek. Kiszolgálás jó volt, kedvesek voltak a felszolgálok. A tisztasággal is meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
A május 7-8 hétvégét férjemmel és 2 fiunkkal Visegrádon A Hotel Vár Kastélyszállóban töltöttük. Az idősebbik fiunk 18. születésnapját ünnepeltük. Számomra már a foglalásnál érzékelhető volt, hogy a személyzet nagyon segítőkész és udvarias. Minden kérdésemre igyekeztek megtalálni a legmegfelelőbb megoldást.
Átlagos 2016. május 3.a párjával járt itt
Februárban úgy döntöttünk a párommal, hogy megérdemlünk egy kis kikapcsolódást az év végi hajrák után. Visegrádra esett a döntés, mivel közel is van és meglehetősen jól ismerjük és szeretjük a várost, sokat jártunk mindketten arrafelé. Akadt is a neten egy árban megfelelő szálloda, jó véleményekkel, előnyös fényképekkel.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Egy éjszakàt töltöttem itt férjemmel. Mivel a wellness rèszleg nem működött,több lehetőség közül vâlaszthattunk kompenzàcióként,mi egy vacsorât kértünk,ràadàsul egy Dunàra nèző szobàt adtak az olcsóbb tetőtéri àrért. Nagyon korrekt volt részükről. A szoba szép volt,izléses bútorok és tisztasàg.
Átlagos 2016. február 12.a párjával járt itt
A szálloda tiszta, rendezett, igaz a zuhanyzóban egy ponton feljött a járólap, ezt jeleztem is. A medence pici és hideg, nekem nem volt élvezhető. Az ételek felszolgálásánál a személyzet nem volt a helyzet magaslatán, egyébként kedvesek voltak.Összességében jókat kirándultunk, mert a város gyönyörű.
Kiváló 2015. december 10.a párjával járt itt
Pazar kilátással a Dunára, egy belsőre tényleg várra emléketető épületben töltöttünk 4 nap/3 éjszakát! ! A wellness, a kültéri jacuzzival nekünk megfelelt, a félpanziós ellátás - úgy reggel, mint este - teljesen rendben volt! ! Amit külön kiemelnék: a fiatal személyzet kedvessége, segítőkészséges-, barátságos-, már-már baráti viselkedése! ! Mindenkinek bátran ajánlom! !