Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád ★★★

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád vélemények

Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
3nap/2éj-re mentünk. A fogadás kitűnő volt, a személyzet kiváló. A welcome drinket és a belépőt sajnos elfelejtették, de miután szóltunk azonnal megkaptuk őket. Sajnos a jacuzzi hideg volt, így nem nagyon lehetett élvezni, illetve a szauna sem olyan volt, aminek lennie kellett volna. A szoba tiszta és megfelelő volt. Én bátran ajánlom mindenkinek a helyet! :)
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Szobák
Átlagos 2015. október 23.a párjával járt itt
A "Romantikus hétköznap"-i ajánlatból csupán két dolog maradt le. . . A pezsgő bekészítés és a gyertyafényes vacsora. A vacsora sima menüztetés volt, elég lehangoló, plusz még az üditőt is külön felszámolták. . A szoba érkezésünkkor csak a véletlennek köszönhetően volt kèsz, persze először el akartak küldeni, mondván hogy csak kettőtől van bejelentkezés.
Átlagos 2015. október 10.a párjával járt itt
A szálloda nekünk nagyon tetszett, minden igazi békebeli kastély hangulatot áraszt. A szoba is ennek megfelelően volt berendezve, kialakítva. Beleszerettünk! A masszázs kellemes és frissítő volt. Az elhelyezkedése kiváló, sokat lehet sétálni, kirándulni, akár a Salamon toronyhoz, akár a városban, a Duna-parton.
Gyenge 2015. szeptember 26.a párjával járt itt
Mármint az időjárással. A kellemes sétaidő ugyanis lehetővé tette, hogy csak a legszükségesebb időt töltsük a szállóban. A szobánk egy földszinti egérlyuk volt, kilátással a kerthelyiség sarkában lévő grillsütödére. (1. kép) Az ablakon kinézve láthattuk, milyen ügyesen bánik a szakács a klopfolóval.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - EgyébVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Wellness
2015. szeptember 25.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk el, barátságos, szép környezetben. A személyzet kedves, segítőkész. Hibának találtam, hogy az úszómedence vize túl hideg volt.
2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Ahogy már az ertekelesböl is kiderül, a szemelyzet nagyon udvarias es keszseges, a konyha pedig igazán kiváo. :) Talán az egyetlen hiányossága a szállodának, egy igazi wellness reszleg, aminek a hiánya csak akkor tünik fel igazán, ha rosszidö van, es bereked az ember a negy fal köze. Szerencsere mi felesegemmel nem jártunk igy, ugy hogy nagyon jol ereztük magunkat önöknel. :)
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Év elején, áprilisban töltöttem el a feleségemmel 3 napot e szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás nagyon profi volt, Tisztaság mindenhol,az ételek ízletesek, és olcsóbb mint a városban bárhol. A választék nem sok, de mi mindennap mást próbáltunk ki. Minden adva van a nyugodt pihenéshez.
Vár Hotel Kastélyszálló Visegrád - BelsőVár Hotel Kastélyszálló Visegrád - Környék
Átlagos 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, annak ellenére, hogy közvetlenül az út mellett van, a behallatszó gépjármű zaj nem zavaró. Szobája nem légkondicionált és ventilátor sem volt benne. Az ágy matraca nagyon puha, a keret nyikorog. A fürdőszoba szellőzője nagyon zajos. TV csatorna választéka 4 csatorna M1, RTL Klub, TV2, valamint német Eurosport.
Kiváló 2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kiváltképp a személyzet kedves mosolygós, barátságos tagjaival! Az étel és a kiszolgálás is remek volt.Köszönjük szépen! Egyetlen kívánságunk lenne, ha ismét itt töltenénk pár napot: az úszó medence hőfokán kéne változtatni kb.+10 C fokot.
Kiváló 2015. július 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes két éjszakát toltottunk a Hotel Várban. a szoba tiszta,a személyzet kézséges,a kiszolgálás szuper ,az ételek nagyon finomak! Kicsit zavart az országút zaja,de kárpótolt minket a készséges,kedves személyzet,a wellness és a sok szép látnivaló. Ajánlani tudom a pihenni vágyóknak,de a túrázóknak is. Koszonjuk!
Finta Ferenc