Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
Legjobb ár teljes előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Standard ár (1 éjtől)
Standard ár (1 éjtől)
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Az itt eltöltött idő minden egyes percét imádtuk! Igen. . . imádtuk mindketten! Csodaszép helyen, csodaszép Hotel. Tényleg mindenkinek látnia kell. Már a fogadtatás is kitűnő, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak, mint ahogyan a különböző italok is. A wellness részleg kitűnő. Mindenre lehetőség nyílik.
Kiváló 2015. március 9.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon rendbe volt, maximálisan elégedettek voltunk. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani . . Köszönet minden dolgozónak . Csodálatos volt a kirándulásunk Szlovákiába,fárasztó volt de megérte felmenni a várhoz,a hajókázás is jó volt ,bár én igen féltem a Dunán,a családom nagyon élvezte de a vacsora mindent elfeledtetett velem. Szívesen megszállunk itt máskor is
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Wellness
Átlagos 2015. január 1.a párjával járt itt
Normál csillag számmal rendelkező s annak megfelelő hotel! Az árai kissé magasabbak, mint ami reális lenne hiszen semmi extra nincs sem a szobákban sem a wellness részlegen. Mindezek mellett az elvárásoknak megfelelő, mint az étel, szoba és a wellness rész is. Azért a wellness részlegen nem ártana egy kis felújítás.
2014. december 3.gyerekekkel járt itt
Októberben jártunk itt a családdal-2 unoka és a szüleik-,3 éjszakát töltöttünk el. A benyomás összességében pozitív,de van olyan ,amin lehetne javítani. A személyzet munkája és az elhelyezés kiváló. A gyermekmedencénél lehetne egy kicsike csúszda. Az étteremben a feltálalt ételek lehetnének változatosabbak. A játszóház is betöltötte szerepét,a gyerekek nagyszerűen játszottak.
2014. november 14.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és figyelmes, a szobával is elégedettek voltunk. Az étterem hangulatos, az ételek nagyon finomak és a választék minden igényt kielégítő. A wellness részleg is nagyon színvonalas. Számunkra csalódást okozott a termálvizes medence felújítása a vendégek jelenlétében.
Kiváló 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda beléptünk meghitt fogadtatás kényelmes szoba gyönyörű panoráma bőséges kiváló ételek sok medence Wellness választás kielégítő vízi torna kiváló tisztaság személyzet kielégítő tájékoztatása tágas napozásra nyugágy napernyő természetes víz medencéje tiszta levegő minden kényelmet kielégítő csak azt tudom mondani nagyon szuper volt köszönöm a HOTEL CSAPATÁNAK!
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kertThermal Hotel Visegrád Visegrád - Belső
2014. június 30.a párjával járt itt
A wellness a maga 5-6 medencéjével nagyon jó, és külön szimpatikus, hogy a gyerekeknek külön medencék állnak rendelkezésre, így a többiek nyugalmát sem zavarják. A konyha minősíthetetlen: minden csöpög az olajtól (még az ún.
Kiváló 2014. június 24.barátokkal járt itt
Barátnőimmel (már mindnyájan nyugdíjasok) voltunk a szállodában az idén májusban, és mind a heten tökéletesen elégedettek voltunk: Gyönyörű hely, csodálatos kilátással A szobák, az ételek, a wellness, az udvarias, kedves kiszolgálás minden igényt kielégít. A foglalásunkat is nagyon rugalmasan kezelték.
Kiváló 2014. június 23.a párjával járt itt
2014. 05. 22-24-ig töltöttünk itt sajnos csak 2 éjszakát. Csodálatos volt, mindennel meg voltunk elégedve. A szobák, a medencék, a szálloda parkja tiszta, rendezett. Az étteremben bőséges volt a választék. A wellness részlegen is mindenki talál számára megfelelő hőfokú medencét. Szaunából is széles a választék. Nagyszerű lenne újra visszatérni!
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - WellnessThermal Hotel Visegrád Visegrád - Külső kép
2014. június 20.gyerekekkel járt itt
Alapvetően jól éreztük magunkat a szállodában. Kiváló volt:
1. / a recepció munkája, gyors, szolgálat- és segítőkész volt
2. / egész szállodában a tisztaság minden részlegen! 3. / utolsó nap du. 16-ig maradhattunk a szállodában

Negatívum:
Pünkösdkor a szombati és vasárnapi vendéglétszámot nem bírta az étterem italos pincér gárdája flottul kiszolgálni, pedig szemmel láthatóan sokan voltak szolgálatban.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád