Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
Visegrádi pihenés
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Átlagos 2013. december 18.kollégákkal járt itt
A munkámnak köszönhetően sokat utazom és emiatt sikerül már eljutnom(nunk) egy-két wellness szállodába az évkülönböző időszakában. Így van összehasonlítási alapom(uk). A recepción kedvesen, de fáradtan fogadtak. A szobánkban lépve kicsit hűvös volt 12-13 c. A köntösnek szakadtak volt a zsebe, és nem volt a méretem (xl) kifogytak.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
2022. március 22.a párjával járt itt
Nagyon vártam már, hogy ebben az álomhotelben pihenhessek. De kicsit csalódott voltam, amikor megérkeztünk, teltház volt, nem találtunk parkolót. Bejelentkezéskor jelezték, hogy felújîtas zajlik, a kellemetlenségért italkupont kapunk. A szobánk classik az erdőre néz, tényleg felújításra szorul, mert a rugósmatracon elég kényelmetlen az alvás.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - Külső képThermal Hotel Visegrád Visegrád - WellnessThermal Hotel Visegrád Visegrád - Szórakozás/SportThermal Hotel Visegrád Visegrád - Vendéglátás
2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Ha már megkérdezték. . . Hát, az elmúlt héten ismét nagyon szép helyen töltöttünk el a férjemmel három napot. Visegrád nagyon szép, a szálloda úgyszintén. A szabadidő hasznos eltöltéséhez nekünk hozzátartozik a vacsora utáni séta, de sajnos ez ennél a szállodánál lehetetlen, ha csak nem ülünk autóba (egy pohár bor után) és megyünk pár km-t, hogy el ne üssenek bennünket a főúton.
Kiváló 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
A Dunakanyar Magyarország egyik legszebb helye, régóta gondolkozom azon, hogy jó lenne ott megöregedni. Amíg sajnos házat nem tudok venni, addig muszáj vagyok hotelekben megszállni. A Thermal Hotel minden téren kielégített az igényeim, egy rossz szót nem tudok róla írni. A táj ugye adott, a wellness részleg nagyon szépen ki lett építve, mesés az egész hely. A lényeg, hogy minimum egyszer mindenkinek kötelező kipróbálni.
Átlagos 2022. június 26.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk a lányoméktól 3 nap, két éjszakát, amihez mi hozzátettünk egy napot, hogy több időnk legyen feltöltődni! ( 57. 300 Ft volt egy éjszaka! ) Prémium kétágyas szoba, ami nem a legolcsóbb a bekészített kapszulás kávéfőző miatt, ez jó volt. Megérkeztünk, megkaptuk a szobát rögtön, mi választottuk ki már hónapokkal ezelőtt.
Átlagos 2017. január 27.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a 331-es szobában, minden este 10 órától éjfélig a 4. szintről , ami elvileg nem a vendégeké volt , folyamatos zörgést hallottunk minden egyes éjszaka. Félpanziós ellátáson voltunk, a reggelinél a tojás szárazra volt készítve, a többi azok tűrhetők voltak.
Gyenge 2018. január 4.a párjával járt itt
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - EgyébThermal Hotel Visegrád Visegrád - Egyéb
Kiváló 2015. július 9.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk családostól ebben a szállodában július elején. Összességében meg voltunk elégedve: tisztaság, személyzet hozzáállása,medencék, víz tisztasága, reggelik és vacsorák választéka és minősége. Sajnos a vacsoránál az étterem ajtajánál is ismertetett öltözködési szabályokra a kedves vendégek egy része fittyet hány,és ezt a személyzet szó nélkül tudomásul is veszi.
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
Magyarországon a legszebb panorámájú hotel. A személyzet kedves. Az étteremben felszolgált ételek finomak, kitűnőek. A Wellness részlegben minden megtalálható . . A medencék tiszták.
A szobák felszereltsége nagyon jó,és minden kényelmet kielégít.
Az ár/érték arány nagyon jó. Kellemes,és nyugodt kikapcsolódást nyújt a pihenni vágyóknak. . Mindenkinek csak ajánlani tudom. .
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Feledhetetlen élményt kaptunk a családommal együtt! Mindennel maximálisan elégedett voltunk. Sajnálom,hogy anyagi okok miatt nem tudok az idén ott pihenni ! Ha lehetőségem lesz, biztos,hogy újra elmegyek. A gyermekeim is biztos fognak majd ebben a hotelben nyaralni,hisz már nagy korúak és kedvenc helyükké vált.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár