Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiZöld Elefánt Étterem Zalaapáti
Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiZöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti bemutatkozása

A Zöld Elefánt Étterem – Panzió 1988-ban, Zalaapátiban nyitotta meg először kapuit a vendégek előtt.
Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén található.

Batthyány Kúria Zalacsány - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

Kiváló 2013. szeptember 13., kollégákkal járt itt
2013. szeptember 11-én szerdán este tértünk be az étterembe. Én már nem először, de nagy örömömre változatlanul kellemes, hangulatos légkör fogadott. A pincér azonnal udvariasan megkérdezte, hogy hányan vagyunk, és megmutatta, hogy hol választhatunk asztalt. Kifogástalan volt mind az étel, mind a kiszolgálás, az étterem, a mosdó csillogóan tiszta.
Kiváló 2013. június 18.családjával járt itt
Köszönöm a szép estét. Anyukámnak volt a szülinapi vacsija megtartva ott. Már a terítés is szemet gyönyörködtető, igazi királynői teríték várt minket. Gyorsak voltak, figyelték minden kívánságunkat. Felejthetetlen élmény, még most is emlegetjük. A terítőn virágszirmok és koszorúk voltak. Kinti díszlet is gyönyörű szép volt,minden féle virág.
2016. szeptember 17.a párjával járt itt
A Zöld Elefántról sokat hallottam már korábban és mindenki nagyon dicsérte. Így a párommal mi is kipróbáltuk az éttermet. A hely szép, jól berendezett és hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ha valami kérdésünk volt az étellel kapcsolatban, akkor egész pontosan tudtak válaszolni.
2014. november 19.barátokkal járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk ide,- sokat és jót hallottunk előzőleg az étteremről. Sajnos a mi tapasztalatunk ennél kedvezőtlenebb volt,- a férjem a kedvencét, kacsasültet rendelt,- ami száraz volt és rágós. A többi étel rendben volt,- a kiszolgálás is,- de ez elrontotta az összképet.
Átlagos 2016. november 27.barátokkal járt itt
Öt-hat évvel ezelőtt a családdal rendszeresen jártunk ide, nagyon meg voltunk elégedve. Aztán egyszer egy főétellel melléfogtam, hiába volt remek a hús és a pórémártás, a grillezett zöldségek tocsogtak a zsiradékban. Eltelt ez a pár év, gondoltam, újra megpróbálom, hátha jó irányba változott a hely.
Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/italZöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/ital
Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen
8741 ZalaapátiKossuth L. u. 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Nemzetközi