Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig
Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. július 15.a párjával járt itt
Zalakaros egyik legjobb helye .Körbejártuk Zalakarost ez volt a város legjobb étterme .Kedves kiszolgállás ,jó hangulat ,remek ételek, az élözene hangulata kellemesé teszi.Az átlad ember számára is elérhetö árak.Ha legközelebb arra járunk biztosan el megyünk.köszönjük szives vendéglátást.Több ilyen hely kellene. üdv
Kiváló 2016. szeptember 27.családjával járt itt
Zalakaroson jártunk és gondoltuk megnézzük a magasból. Csak a kilátóhoz szerettünk volna menni, de a Borozó becsalogatott! :) Isteni illatok, kedves személyzet - szóval minden nagyon csábító volt. Először csak italozni szerettünk volna, ajánlottak is párat - volt sok választék. Majd újra az ételek finom illata elcsábított! Rokonaink sültet ettek, nagyon finomnak találták. Szóval ajánlani tudjuk!
Kiváló 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, legszívesebben minden nap itt lennénk! Csodás helyen van, egy kicsit megizzaszt a feljövetel, akár gyalog, akár bicajjal jövünk. Fáradt turisták pihenőhelye,csendes, jó levegővel! A tulaj fáradhatatlan, kedves, igaz lassan elfogy a nagy rohanásban :) Az ételek mindig nagyon finomak, a kemencés husikról ódákat zenghetnénk.
Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Ha a környèkèn jársz èrdemes felmenni a kilátóhoz! Ha még mèg mellè èhes is vagy akkor pláne! A hely az eső ellenère is nagyon hangulatos, a pincèrek fiatalok, lazák, ugyanakkor szakmailag nagyon ott vannak! A ház specialitása a csülök! Az nagyon oda . . . ! Nem tudok rá mást mondani!
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Ha Zalakaroson járunk, kihagyhatatlan számunkra. A hely hangulata, a környék felfedezni valói, az étterem specialitásai megannyi élmény. Kemencében sült finomságaik minőségét máshol nem találjuk. Mivel párommal nem tudtuk eldönteni, mit is ennénk igazán, így a felszolgáló ajánlatára vegyes tálon kaptuk a finom kemencés sülteket.
Kiváló 2016. július 12.a párjával járt itt
Párommal ebédeltünk ebben az étteremben. A felszolgáló fiú a sült kacsacombot ajánlotta nekünk,párolt lila káposztával,héjában sült cikkes burgonyával. Mit ne mondjak nem bántuk meg. Sőt azóta is emlegetjük azt az ízletes omlós kacsacombot. Mindenkinek ajánlom,aki Zalakaroson jár mindenképp menjen fel a kilátóhoz és egyen egy isteni Kemencés ételt,befogja aranyozni a napotokat.
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Nagyon ízletes kemencés ételek, kellemes aromájú termelői borok és egyedi ínyenc rétesek várják a hedonista vendégeket. Aki arra jár, mindenképpen térjen be! Éhesen nem távozhat. . . Családosoknak kifejezetten előny a játszótér, továbbá a mulatni vágyókat esténként élőzene szórakoztatja.
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Abszolút igazak az értékelések. Oda figyelnek a vendégre. Mi rétest szerettünk volna, de mondtuk, hogy majd elvitelre. Egy idő múlva megjelent a fiatalember kezében egy zacskóval. Ide hoztam a rétest, mert ez az utolsó, s nehogy elfogyjon.
Az ilyen hozzáállás még vonzóbbá teszi a helyet. Aki Zalakaroson jár/vagy környékén/ ne hagyja ki ezt az éttermet.
Finom étkek, kiváló kiszolgálás, jó hangulat kellemes környezet
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
A pesti vendéglátásban dolgozom, ahol a vendégközpontúság mint alapérték, sok helyen kihalt, inkább a bevétel növelése a cél csak. A kilátó borozó megőrizte a vendéglátás szépségét. Kiváló ételekkel, jó hangulattal és egyszerűen szinte hihetetlenül kedves felszolgálókkal (ebben beletartozik a tulajdonos is) kedveskedik minden nap ez a csodás kis étterem.
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Soproni