Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Átlagos 2018. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
2018. november 12., Demény Zsolt, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
Párommal voltunk Zalakaroson , és mindenhol az étterem szórólapjával találkoztunk , felmentünk az étterem honlapjára , ott is triádákat zengtek róla , így betértünk egy ebédre . Iszonyú drága árakkal találtuk magunkat szembe . ( Némely étterem Pesten! olcsóbb . )1800-2500 Ft főétel , köret nélkül!
Kilátó Borozó Zalakaros - BelsőKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Ott voltam az esetnél később meg is kérdeztem az asztalunknál,hogy minden rendben van-e. Egyszerüen elértette a pincér lány, hogy sertés vagy sajt. Nem gondoltunk semmi rosszra mert ilyen előfordul szó nélkül kicseréltük. A köreteket az étel ára tartalmazza! A töltött húsok sütése kicsit hosszabb idő.
2018. március 23., Demény Zsolt, tulajdonos
Kiváló 2023. november 18.gyerekekkel járt itt
A Kilátó Borozó valójában egy kisvendéglő, amely a kemencés ételekről vált híressé és közkedveltté. Közvetlenül a kilátó lábánál helyezkedik el, innen is a névadás. A parkoló a bejárat mellett található. Csodásan szép és nyugalmas erdei környezetben, fákkal körülvéve étkezhetünk itt, egy lépcsőzetes teraszos helyen, ahol vannak fedett részek is.
Kilátó Borozó Zalakaros - BelsőKilátó Borozó Zalakaros - BelsőKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Külső képKilátó Borozó Zalakaros - Külső képKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 247 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Rég volt már étteremben ilyen jó élményünk a kiszolgálást illetően, itt tudják, hogy mi az igazi vendéglátás. Ahogy beléptünk kedvesen, mosolyogva fogadtak bennünket, minden felszolgáló udvariasan köszönt még azok is, akik nem a mi asztalunkhoz érkeztek, csak elhaladtak mellettünk.
Kilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Zalakaroson voltunk nyaralni, körbejártuk a környéket, így akadtunk a kilátóra. közvetlenül mellette van a Kilátó borozó, ahol már ránézésre is kiváló az étel. Gyorsan be is mentünk, már jött is a felszolgáló. Helyben, szemünk előtt, kemencében sütik a húsokat, a leveseket a konyháról hozzá.
Kilátó Borozó Zalakaros - EgyébKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2022. július 30.a párjával járt itt
Ismerőseim ajánlására mentem el a kilátó étterembe. Nem bántam meg sőtt aki tud látogassa meg egyén eggy jó kemencés ételt. Teljesen mindegy mejiket választod, nem fogsz csalódni. Ja és az adag az hatalmas
Kiváló 2022. május 8.egyedül járt itt
A kilátó megmászásával csodálatos panorámában volt részem. Alatta pedig ez a hangulatos egyszerű, mégis lenyűgöző kis borozó. Hívogató táblával, melynek hatására engedtem a csábításnak. Nem csalódtam. Igazi vendégszeretet, isteni finom, illatos, friss ételek, zalai ízek fogadtak. Kitűnő árfekvéssel, hangulatos hely. Imádtam minden percét az ott töltött időnek. Hálásan köszönöm.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 21.családjával járt itt
Itt lehet megkóstolni a legfinomabb kemencés kacsacombot. Ízesen fűszeres, porhanyós, ahogy kell. A többi étel is finom volt.
Csak gratulálni tudok az állandó magas minőségért a Kilátó borozó tulajdonosának és az egész csapatának.
Ha tehetjük, minden évben meglátogatjuk, és nem csalódtunk még egyszet sem.
A kiszolgálás kedves, udvarias, viszont érdemes előre asztalt foglalni.
Kiváló 2020. június 10.a párjával járt itt
Zalakarosi nyaralásunk során megmásztuk a felújított kilátót, és utána a kilátó melletti étterembe tértünk be. A helyi ínyencségnek számító aludttejes prószát kóstoltuk, ami nagyon finom lett. Főételt a szállodai félpanzió miatt nem akartunk enni, a szomszédos asztalokhoz hatalmas adagok érkeztek, az árak elfogadhatóak.
Kiváló 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Barátságos kiszolgálás, finom bőséges adagok! Aki Zalakaroson jár feltétlen térjen be ide.
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Soproni