Hotel Fortuna Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Gyenge 2013. szeptember 13.a párjával járt itt
A lakrész és az ellátás gyenge volt. A környezet szép lehetne ha gondoznák. Az épület berendezései igen elhasználódtak, gondolok a vizes,elektromos,és nyillászárok. A svéd asztalos reggeliről csak annyit a választék gyenge aki később ér oda az kérdés hogy mit reggelizik,a vacsora szintén nagy kérdés. Túléltük 2013. szeptember. 11-13.
Hotel Fortuna Zalakaros - Külső kép
Gyenge 2013. szeptember 12.a párjával járt itt
Sajnálom, hogy a város vezetősége engedélyezi egy ilyen- a város jó hirnevét rontó-létesítmény üzemelését és nem találja meg a módlát, hogy a bezárását elérje. Ez a szállás a 60-as 70-es évek lepusztított munkásszállóinak hangulatát idézi. A személyzet a tőle telhető maximumot nyújtotta, de az ő készségességük és kedvességük a hely nyomasztó voltát nem tudta ellensúlyozni.
Szörnyű 2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Túléltük! ! 2013 szept. 8-án érkeztünk. Nekünk még jutott "szoba". Takarítás nem volt, mert vasárnap nem dolgoznak a takarítók. Nem volt tiszta ágynemű, de sebaj mi vittünk magunkkal. Bűz és kosz mindenhol. Vacsora valami rántott leves féle és ázott nokedli csirke pörkölttel. Másnap a vacsi elmaradt, mert elfogyott a tészta.
Szörnyű 2013. szeptember 9.családjával járt itt
2013 áprilisában kötöttem le két személy részére egy 3 napos hétvégét. A lekötést követően ki is fizettem a kért árat előre. Ezt igazolandó:
Tisztelt . . . . . . . . . . . . . . . . . . na ! Ezúton visszaigazoljuk a foglalását
Érkezés: 2013. 09. 06. 14:00 órától
Távozás: 2013. 09. 08. 10:00 óráig.
Szörnyű 2013. szeptember 9.barátokkal járt itt
Az előttem szólók, már mind megírták a hangulatot, én csak a tapasztalt konkrétumokat írom le. Kuponnal mentünk, így előre ki volt fizetve. Nem néztünk utána a helynek sajnos. A barátaink már előbb odaértek és hívtak, hogy ők legszívesebben eljönnének, mert káosz van, és csődben van a szálloda, az sem biztos, hogy kaját kapunk, a szobák nincsenek kitakarítva.
Gyenge 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Nagy a baj a Hotel körül! Az a sejtésem, hogy a tulajdonos a meghirdetett áraival "túlakciózta" a Hotel bevezetését. Miközben a ház szinte telt-házzal üzemel, addig szinte semmire nincs pénz. Főképp a dolgozók bérére. (Ma már csak 4 fős volt a személyzet!
Szörnyű 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Menüválasztás: Vacsora választék :Kéri? ? Igen ,Vagy Nem Nem vártunk Luxust,De ezt semmiképp sem Csorba tányérok,bögrék,ahány készlet annyi fajta. Egyszóval Borzalom. Sajnos nincs mit értékelni
A külső környezet,a város szép. A fürdő gyönyörű. Gondoltam ez valami vicc. . . Hát tévedtem,nem vicc! Ez a valóság,vagy még rosszabb! ! !
Átlagos 2013. szeptember 7.családjával járt itt
Szerencsétlen hotelra az előző vendégek egy része már rá húzta a vizes lepedőt és ezért mindenki kritikus szemmel érkezik és a legkisebb hiányosságokat is felháborodottan szóvá teszi. Nézzük a tényeket:
-A szálláshely igen szép környezetben, a fürdőtől nem messze helyezkedik el, önálló zárt parkolóval.
Szörnyű 2013. szeptember 6.családjával járt itt
Borzalom nyaralás! Szeptember 1. -én utaztunk unokatestvéremmel,hogy egy jót pihenjünk. A szállást kuponnal vásároltam akciósan, ami nem figyelmeztetett arra a szörnyűségre, ami ránk várt. Már a megérkezésünkkor jött a feketeleves,a bemutató képen látható szép ház csak illusztráció volt. Ugyanis ott csak az étkezések történtek.
Szörnyű 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Szeptember elején jártam itt párommal. Bár ne tettem volna. . Utazás elött megnéztem az értékeléseket a neten,de nem akartam elhinni a sok negativ kritikát. Gondoltam ez valami vicc. . . Hát tévedtem,nem vicc! Ez a valóság,vagy még rosszabb! ! ! Fél kettőkor értünk a szálláshelyre,már kivülröl is borzalom volt,életemben nem láttam még ilyen lepusztult hotelt.
Hotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - Egyéb