Hotel Fortuna Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Szörnyű 2013. november 14.a párjával járt itt
Most komolyan ezzel a szállással sem stimmel valami? Augusztus óta nem jutok el se a siófoki fortunába, se ide. A siófokit szintén "FELÚJÍTÁS" miatt nem tudtuk igénybe venni. Ezt a helyet ajánlották fel helyette (egy kuponos oldal), de azóta sem válaszolnak, hogy mikor mehetek... Mit tehetünk???
Szörnyű 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Májusban foglaltuk le és fizettük ki. Indulás előtt 2 nappal olvastam róluk nagyon rosszakat, ezért megkerestem őket emailban. Akkor azt válaszolták, hogy a szálloda szeptemberben felújítási munkálatok miatt bezárt, november 15-től foglalhatok ismét szállást. Mi elmentünk és megnéztük.
Szörnyű 2013. november 2.a párjával járt itt
Ma és tegnap mi még rosszabbul jártunk. Az nov. 01-03. ra lefoglalt szállás befizettük, benzinköltséget, matricát finanszíroztuk, de a pihenés helyett zárt ajtók, szutyok, lerobban kert, szakadt, talán a hajdani parkolóba vezető nyitott vaskapu fogadott. A retkes bejárati ajtón a fecnin lévő telefonszám természetesen nem elérhető.
Szörnyű 2013. október 26. járt itt
Inkább a vezetőségről tudok véleményt mondani. Október 6-11. között foglaltunk szállást Zalakarosra, de bezárt, a szabadságot már kivettük. Választottuk Club Kehidát, vállalva a plusz költséget, mert mindenképpen gyógyfürdőbe szerettünk volna menni. Megkaptuk a szállás utalványt ide is, utazás előtt 3 nappal közölték, hogy eladták, tehát nem mehettünk oda sem.
Szörnyű 2013. október 22. járt itt
A 2013. tavaszán (április ) kifizettem a mai utazás. hu keresztül egy "retró" csomagot. Az utazásunk szeptemberre esett volna, ha nem kapok egy email, hogy sajnos nem tudnak fogadni. Igaz Felajánlottak 3 lehetőséget, de mi nem éltünk vele, mivel már jártunk azokon a helyeken. Szeptember 3-a óta várom hogy visszatérítsék a befizetett összeget.
Szörnyű 2013. október 18.barátokkal járt itt
Hát maguk? Ez volt a fogadtatás. Nincs szoba! Volt, mint később kiderült, de jobb lett volna meg sem nézni. A recepciós hölgy végül segített szállást keresni magánháznál. Enni bejártunk az étterembe,az is iszonyat volt. Egyszer szalvéta nem volt, máskor teafilter, koszos abrosz,csorba tányérok. 7 szem borsó a borsólevesben, pörkölttésztával.
Gyenge 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
A Zimmer Feri film jutott róla eszembe! A kevés és nem túl finom ételért a vendégeket a csinos, fiatal pincér lányokkal szeretnék kárpótolni. A szoba, amibe először vezettek minket (kuponos oldalon vettem a lehetőséget) olyan volt, mint a Nagymamámék telke a szocializmusban! Sarkon fordultam és mentem reklamálni, utána tudtak adni egy egész tűrhető szobát.
Szörnyű 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Sajnos használt koszos ágyneművel vártak ! Takarítva hetek óta nem volt ! A dolgozók sztrájkoltak mert 2 hónapja nem kaptak bért! Egy szóval:BORZASZTÓÓÓ
Zalakaros szégyene! Vissza várjuk a kifizetett hétvége árát! ! Az ilyen helyet nem "retronak" nevezném! Ajándékba kaptuk a hétvégi pihenést a hotelkuponok -tól lett vásárolva meg nézhetnék mit ajánlanak mert ez őket is minősiti!
Szörnyű 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
A hotel nagyon gyenge volt.Kinézet nulla,tisztaság nulla,fürdőhelyiség rettenet,a koszt kritikán aluli,és a kiszolgálás is kritikán aluli.Két éjszaka helyett csak egyet bírtunk maradni.Senkinek nem ajánlom
A reggeli választék ehetetlen volt és a vacsora is szintén
Hát hihetetlen ,hogy egy ilyen hely üzemel még.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
2013. szept. 09. -13. között vettük igénybe barátainkkal a kuponos(RETRO csomag) lehetőséget,amit már januárban kifizettünk. Először is kikérem magamnak a RETRO szó ledegradálását,mert ez
a korunk miatt számunkra nagyon sok kellemes emléket takaró szó nem koszt,mocskot és egyáltalán negatív dolgokat jelent,mint amilyeneket mi is tapasztaltunk.