Hotel Fortuna Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Gyenge 2013. július 6.csoporttal járt itt
A felhasználói értékeléseket olvasva kicsit megnyugodtam. Ezek szerint mégsem én vagyok hisztis, csúcsigényű, finnyás vendég, hiszen mások is azt látták, amit mi tapasztaltunk (rajtam kívül még egy tanár , valamint 27! gyerek). Már az első pillanatban ledöbbentünk: a hely kinézete -térdig érő fű fogad, melyből palatetős "hajléktalanszállók" kandikálnak ki- igazán szörnyű, elhanyagolt, gazdátlan.
Átlagos 2013. július 2.a párjával járt itt
Az idő elmúlt a hely fölött. A felújított szobákat belülről nem láttuk. A régebbiek is tiszták kifestettek, a csapok még használhatóak. A személyzet egyik része kedves, mindent megpróbál megoldani, erején felül dolgozik. A füvet 5 nap alatt kézi kaszával is le lehetett volna vágni.
Átlagos 2013. június 15.barátokkal járt itt
A szállodai elhelyezés megfelelő volt,az étkezés átlagos,árához viszonyítva minden elfogadható. A személyzet hozzáállása jó,a hiányosságokat azonnal megoldották. Idővel jó lesz a hely,kezdeti nehézségek mindenhol vannak. Hajrá,sok sikert.
A fénykép a szoba erkélyről készült,ami esténként csendes,nyugodt pihenést biztosított.
Hotel Fortuna Zalakaros - Környék
Szörnyű 2013. június 7.a párjával járt itt
Ha valaki szörnyű helyet akar látni csak hajrá, irány a HOTEL TERMÁL LIGET. Azt szeretném csak tudni hogy egy ilyen hely egyáltalán hogyan működhet. Én 2013. április hóban voltam,amit nagyrészt bánok is. A HOTEL weblapján megjelenő képek, csak a Hotel néhány szobájára jellemző állapotot tükröznek.