Hotel Fortuna Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Szörnyű 2013. augusztus 13. járt itt
Engem nehéz kihozni a sodromból,de az ottani mocsok és igénytelenség,a belesz*rás [moderálva: a szerk. ] miatt sikerült a hotelnek! Egy részletet másoltam be ide abból a szövegből amit elküldtem a Budapesti Fogyasztóvédőkhöz,ÁNTSZ-nek,és az Állategészségügyre! Azért a központba küldtem a feljelentésem,mert ahol 2 panaszkönyv tele van és ilyen sz*r [moderálva: a szerk.
Hotel Fortuna Zalakaros - Külső képHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - Szobák
Gyenge 2013. augusztus 12.családjával járt itt
Csatlakozom az előttem íróhoz. A szoba szegényes ,meleg víz az érkezéskor nem volt,3 fővel mentünk,1 felnőtt 2 gyermek. A szobában ágynemű csak 2 személyre volt 3 szór szóltam érte mire este a gyerek kezébe nyomtak 2 párna huzatot és egy ágynemű huzatot ,gondolván húzza fel a vendég.
Kiváló 2013. augusztus 12.barátokkal járt itt
Nagyon kevés pénzért kaptunk szállást és ellátást. Bár a vacsora erősen hajazott a menzai kosztra, a reggeli megfelelő választékosságú és mennyiségű volt. A mi igényeinket kielégítette.
A szoba meglepően tiszta és rendezett volt. Berendezése megfelelő. A fürdőben nem égett az egyik lámpa. A városi fürdőbe kedvezményes áron tudtunk belépőt vásárolni.
Szörnyű 2013. augusztus 10.családjával járt itt
Még friss az élmény, ezért le is írom mielőtt megszépülnek az emlékek. Érkezés kedden 13 óra 30-kor 2 felnőtt egy 13 éves gyerek. Szoba az omladozó retro fehér épületben, ahol sehol senki, de még nincs kitakarítva. Visszamentünk 15 óra felé, mikor elméletileg már készen van a szoba.
Szörnyű 2013. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Zalakaros gyonyoru,nem draga. A magyar vendegeknek kicsit jobban is orulhetnenek a telepulesen.
Az Isteni Irgalmassag templom csodalatos.
A szalloda gyermekkorunk taborait idezi. A szemelyzet segitokesz es lelkes volt. Az ar ertek arany teljesen rendben volt,ennyi penzert nem lehet tobbet varni. Mi a 21 honapos fiunkkal es a ket nagyszulovel. Jol ereztuk magunkat, pihentunk sokat.
Gyenge 2013. július 31.családjával járt itt
2013. július vége. Szerencsénkre mi a felújított részben kaptunk szobát, ami elég elfogadható volt. 5 éjszakát voltunk, egyszer sem takarítottak, W. C. papírt mi vittünk. A személyzet nagyon barátságos, próbálják kezelni a hiányosságokat. Reggeli: unalmas, hiányos - első nap nem volt vaj, vagy margarin - csúnyán szeletelt sonka, mindennap ugyanaz a szalámi, sajt, paradicsom, uborka.
Gyenge 2013. július 25.gyerekekkel járt itt
Azért foglaltuk le a szállást, mert a szálloda honlapján szereplő képek alapján egy színvonalas szállodának gondoltuk a helyet, ahol érdemes lesz eltölteni néhány napot. Odaérve azt tapasztaltuk, hogy lehet, hogy van a hirdetésben szereplő kinézetű szobájuk is, de a szobáik java része még csak nem is hasonlít a képen található szobára.
Hotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - Egyéb
2013. július 23.családjával járt itt
Tetszett a hely, a fürdő közelsége, az ott dolgozók kedvessége! Az előző vendégek véleménye alapján félve mentem a hotelba, vittem plédet, párnát, mindent, amivel komfortosabbá tehetem családomnak ezt a 3 napot. 13 e Ft-ért mentünk 2 éjszakára félpanzióval. Nyoma nem volt azoknak a negatív dolgoknak, amiket itt leírnak a hotelről.
Szörnyű 2013. július 20.a párjával járt itt
Teljes mértékben egyetértek "Borzalom" írásával. Mi egy órát tartózkodtunk ott, és eljöttünk. Ez idő alatt kétszer is idegen akart bejönni az erkélyen keresztül.Ilyen körülményeket még sehol nem tapasztaltam, pedig évente 2-3 alkalommal megyünk különböző hotelekbe. Nem is értem, hogy lehet ez a hely hotel.
Szörnyű 2013. július 15.családjával járt itt
Hát akkor elkezdem. :/ Illetve bemásolom azt, amit ott is beírtam, 4 oldalt a panaszkönyvbe. . . "Az interneten feltüntetett képek nem tükrözik a valóságot, mert: három szobát foglaltunk 6 főre. Az első napon fél órával az érkezésünk előtt értesítettek telefonon, hogy nincs szabad szoba, nem tudják az előre kifizetett szállást biztosítani 6 főre.
Hotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - BelsőHotel Fortuna Zalakaros - Belső