Hotel Fortuna Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Szörnyű 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Mi augusztusban töltöttünk el 4 éjszakát ketten (2 kuponnal) az ún. "hotel"-ben. A korábbi írásokból ráismerek néhány velünk egyidőben ottt üdülő sorstársunkra. Kezdődött ott, hogy az első éjszakára az elhagyott Hotel Thermál érületében kaptunk szobát, de rögtön közölték, hogy ha nem tetszik, másnap kapunk az új részben másik szobát, már más is reklamált.
Szörnyű 2013. szeptember 3.barátokkal járt itt
KRITIKÁN ALÜLI a szállás, a környezet, a személyzet.
Azon csodálkozom hogy kapott müködési engedélyt ? AZONNAL BEZÁREATNÁM!
50 év alatt nem találkoztam ilyen koszos és igénytelen szállással.
Sajnos a döbbenettől elfelejtettem elrettentő fotókat készíteni!
Mivel nem voltak hajlandók elfogadható szobát adni kénytelenek
voltunk haza utazni !
SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Szörnyű 2013. szeptember 3.a párjával járt itt
Ez a hely kevés ahhoz, hogy leírjam, mennyi negatívum ért ebben a . . nem tudom minden nevezni,mert nem vendéglátást kaptunk, hanem mocskot, kioktatást,koszos ruhájú és szájú személyzetet ,IQ bajnok főnök asszonyt és semmi olyat, ami a honlapon, vagy az ajánlatban szerepelt volna.
Gyenge 2013. augusztus 31.családjával járt itt
Iszonyatosan lepukkant az egész hotel. Míg ott voltunk majdnem az egész személyzet felmondott, megértem őket. Ilyen állapotok mellett nem lehet dolgozni. A szobák koszosak, azt is csak akkor álltak neki kitakarítani amikor megérkeztünk. Az étel amit kaptunk borzalmas volt. A tészta hideg. Az egész adag elfért volna a markomban.
Népszerű író - 30 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
Ilyen nagy csalódásban már rég nem volt részünk. A gyerekeinktől kaptuk a szállást, melyet egy kuponos oldalon vettek. 2 éjszakára, az értéke: 40. 000 Ft volt, tehát a szolgáltatást mi ilyen áron vártuk. Már a recepción meglepődtünk, amikor azt mondták, hogy a hűtő használatért fizetni kell, hiszen a honlapjukon azt írták, hogy minden szoba tv-vel, rádióval, hűtővel felszerelt.
Átlagos 2013. augusztus 21.családjával járt itt
Tény, hogy a szállás néhány eleme hagy kívánnivalókat maga után, de összességében jól éreztük magunkat. Ami nem tetszett: - a szoba és a fürdőszoba büdös, csatornaszagú, ez sajnos az összes szobára igaz - ez sajnos az alaphangulatra rányomja a bélyegét. - a reggelinél felkínált kakaó és tejeskávének nevezett lé ihatatlan, nem tudom, miből készülhet.
Gyenge 2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Sajnos mi (4 fő) sem tudunk jót mondani erről a 3 csillagos hotelről! Szerencsére csak kettő éjszakát kellett itt tartózkodnunk. Megérkezésünkkor (10 óra) a recepciós hölgy közölte, hogy kettő óra előtt nem tudjuk elfoglalni a szállást. Ezt tudtuk és tudomásul vettük.
Szörnyű 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A Hotel Liget 3 csillagos Hotelként hirdeti a kuponokat. A képek alapján döntöttünk a Hotel Liget mellett. Mi 14 kupont vásároltunk családi nyaralást terveztünk. A 7 szoba egyike sem hasonlított a kuponon szereplő képekkel. A fürdő ami a képen van egy másik Hotelé,térítés ellenében igénybe lehet venni.
Szörnyű 2013. augusztus 16.családjával járt itt
Megérkezésünkkor nem várt igénytelenség, kosz fogadott minket. Nem lévén más lehetőségünk (több órás utazás után pici gyerekkel) elfoglaltuk a szobát, ami nem úgy Retro, hogy régi bútorok stb, hanem borzasztó koszos, bogarakkal teli, néhol penészes, igénytelen. A függöny karnis egyenlő volt az ablakon kidobott, majd ablak becsukásával rögzített függönnyel.
Szörnyű 2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Címek! Zalakaros polgármestere, Ántsz, Fogyasztóvédelem, Szállodakuponok, Rtl Klub, Hotel Liget Zalakaros
2013. 06. 21. -én vásároltam 8 éjszakára kupont (2 felnőtt, 2 gyerek) a Hotel Liget Zalakarosban. Megnéztem a honlapjukat, megnyugodtam, normális szobák stb, így nyugodtan hátradőlve foglaltam, utaltam O. G.
Hotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - VendéglátásHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - Vendéglátás