MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros ★★★★

4,8
a 141 zalakarosi szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel ZalakarosMenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros bemutatkozása

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő szomszédságában 162 szobával és apartmannal várja kedves vendégeit: kikapcsolódás, feltöltődés és gyógyulás egy helyen.

A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - MenDan Wellness Napok (min. 2 éj)
MenDan Wellness Napok
2024.11.28-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. november 27.családjával járt itt
Korábbi Játék nyereményeként utaztunk el a nov. 22-24 hétvégére a családdal a Damonába. Mivel a nyeremény két főre szólt, kellemesen meglepődtünk,hogy nem akadtak fenn azon,hogy 5 éves kislányunkat is visszük magunkkal. A személyzet fantasztikusan kedves,mindenki a takarítóktól a pincérekig nagyon barátságos volt.
Kiváló 2013. november 23.barátokkal járt itt
Nagyon szép a szálloda! Jó helyen van. A wellness részleg tökéletes, minden igényt kielégít. Az ellátás szuper, az ételek ízletesek, finomak, változatosak. Tetszett, hogy reggel és este is frissen készült a szemünk előtt egy-egy fogás! A szobánk hatalmas volt, erkélyes. A személyzet udvarias, kedves. Jövünk még! Kár, hogy a fürdőbelépő nem érvényes az élményfürdő részlegbe!
Kiváló 2013. november 23.a párjával járt itt
A megközelítés, az elhelyezés, a fogadtatás, az ellátás, a szállás, a szállodában lévő fürdők és szaunák mind 5-ös osztályzatot kaptak tőlem.
A kiszolgálás és reggelik, vacsorák bőséges kínálattal és mennyiséggel álltak a rendelkezésünkre. A benti medencék, szaunák tisztasága és nagysága, élményekkel lepett meg minket. (pl: döngölők, vizalatti bugyogyókés és masszázsok.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy hozzájárulhattunk pihenésükhöz, a pozitív élményekhez. Reméljük, hogy visszatérnek még majd hozzánk!
2013. december 3., Gergelyné Dominkó Tímea, MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
2013. november 22.családjával járt itt
Többször jártunk már Önöknél és remélem ismét majd meglátogatjuk Önöket!
Szálloda,szobák tiszták,a wellnes tökéletes,sajnos a kaja minősége és mennyisége szerényebb korábbiakhoz képest.
(de ez a legkevesebb),Örömmel megyünk mindig Önökhöz!
Barátainknak is tetszik! Remélem ez egy-két gondolat elég ahhoz,hogy mindenkinek ajánljam!
Üdvözlettel:Mecseki Géza
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A nejemmel nov. 11-töl 13-ig voltunk a Damona Hotel vendégei nagyon jól éreztük magunkat,mindehol tisztaság, kedves a perszonál,reggeltöl estig müködtek a szaunák,medencék az ételek jok mi más kell egy vendégnek mi Szlovákiábol voltunk tehát ajállom mindenkinek aki teheti vegyen részt egy ilyen kikapcsolodáson. üdv. midenkinek és további jo egészséget.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Többször voltunk már a Damona hotelben és most magunkkal csábítottuk kedves ismeröseinket is. Kedves segítőkész személyzet, tágas szálloda, tiszta szobák,finom ételek. A játszóházból alig tudtuk hazahozni kislányunkat, olyan jól érezte magát. A wellnes igazi kikapcsolodást és élményt nyújt minden korosztálynak.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Kisunokánkkal töltöttünk a szállodában 3 éjszakát. A szoba nagyon jó volt. Nagyon jó, hogy bármikor lehetett ki-be járni a fürdőbe,(ebéd utáni alvásra vissza lehet menni a szobába)
az ételek finomak, a személyzet udvarias. Egyszóval minden tökéletes volt. Csak ajánlani tudom másnak is. Mi biztosan visszatérünk majd. Horváthné Margit
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Az idei nyaralásunkat a családommal a Damona hotelben töltöttük,ahol minden az elvártaknak megfelelő volt, a gyerekekre külön figyeltek, a jácóház nagyon felszerelt minden korosztály számára . Az elhelyezkedése tökéletes a strand közelében van a város központban van gyönyörű parkra néz.
A kiszolgálás is tökéletes az éterem kifogástalan. Egyszóval mindenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A lift kivételével minden a legnagyobb rendben van a hotelben. Kiváló ételek, tiszta wellness részleg, tágas, eldgánx és mégis barátságos szobák, készséges alkalmazottak. Bónuszként 2 belépő 2 napra, 2 főre a Gránit gyógyfürdőbe. Csak ajánlani tudom! A liftek sajnos kicsik, és a szálloda mparamétereihez képest kevés van belőlük.
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Az elmúlt hónapban,csak kirándulásképpen,de leutaztunk Zalakarosra, a Hotel Damona-ba. Igazából,most csak fürdeni mentünk, mert már 2 alkalommal jártunk náluk,mint szállóvendég 1 alkalommal. Nagyon szép és tiszta az egész szálloda, sok helyen voltunk már, de ide húz vissza a szívünk mindig,pedig nincs közel hozzánk,kb.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGyógyfürdő tér 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • jégkamra • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: 900 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád