Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Személy szerint én imádtam, a személyzet kifogástalan, a rend, és tisztaság kiváló, nagyon kényelmes szobák vannak a vendégek számára, tökéletes helyen van, könnyen oda lehet jutni, étel, ital tökéletes,
2016. április 23.gyerekekkel járt itt
Minden tiszta volt a személyzet mosolygós csak a reggelivel volt egy kis probléma . Harmadik nap reggelire is ugyan azokat a retkeket tették ki amit első napról maradt! Az ebéd vagy vacsora viszont finom volt.
Gyenge 2016. április 17.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt, de a szolgáltatásnál többet vártam. A recepciónál az elsőre küldtek minket, hogy ott a szobánk, pár perc keresgélés után kiderült hogy a második emeleten van a szoba. A hölgy információja szerint reggel 8-tól lehet reggelizni, az étteremnél kiderült hogy már fél nyolctól. . . !
Kiváló 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk a Napfényben. A személyzet nagyon udvarias volt, szép tiszta környezet, tökéletes kikapcsolódás volt két kicsi gyerekkel. Nagyon tetszett a szálloda wellness részlege, az ételek finomak voltak széles választékkal. Bátran ajánljuk mindenkinek. Ha lehetőségünk lesz mi biztosan ellátogatunk újra. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kivételt képez ez alól az étterem személyzetének néhány nem túl kedves udvarias tagja. (külső cég üzemelteti az éttermet)
2016. április 11.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttem a napfényben ahol tisztaság rend és csendes nyugalom fogadott. A recepción a távolságtartás ellenére készségesen kedvesen álltak a rendelkezésünkre. Az étteremben érkezésünkkor dolgozó felszolgáló kissé feszengő hangulatban tevékenykedett ami bennünket zavart viszont a többi napokon felszolgáló hölgyek és urak kellemes meglepetést okoztak. Üdvözlettel Attila
2016. április 4.a párjával járt itt
Nagyon udvariasan fogadtak a szállodában akár merre mentünk mindenhol udvariasan köszönte és nem úgy néztek ránk mint az idegenekre csak ajánlani tudjuk mindenkinek.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a Hotel Napfényben. Tiszta környezet, udvarias alkalmazottak,családias hangulat jellemezte a Hotelt. Különösen tetszett az étterem. A svédasztalos reggeli és a bő ételválasztási lehetőség a vacsoránál. /Mi ebédre fogyasztottuk el/ A finom ételeket gyorsan felszolgálták. Az alkalmazottak figyelmesek voltak. Remélem még visszatérünk ebbe a hotelbe.
Kiváló 2016. február 9.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a szálloda személyzetének udvarias,segítőkész figyelmessége, barátságos ,otthonos berendezés,többféle lehetőség a kikapcsolódásra,szabadidő eltöltésére.
A szauna rész bővítése kívánatos lenne,de így is kiválóan éreztük magunkat!
Kiváló 2016. február 8.családjával járt itt
Kellemes, csendes, tiszta és családias szálláshely, barátságos személyzettel.
Talán a wellness részleg nyitva tartásán kellene változtatni.
Nagy előnye, hogy az élményfürdő pár perces sétával elérhető a szállodából.
Elsősorban azoknak ajánlom a Hotel Napfényt, akik egy nagy szálloda nyüzsgése helyett nyugalmasabb, csendesebb helyet keresnek.
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád