Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 kisgyerekkel voltam. Elégedett voltam a szálloda szolgáltatásaival minden területen. Külön előny volt a klímás szoba lehetősége! Az étterem reggeli kínálata egysíkú, valamint hiányolom a vacsoránál (büfé vacsora) köretek és húsok esetén a könnyebb, egészségesebb ételeket, pl.
Kiváló 2016. június 29.gyerekekkel járt itt
Sokkal szebb volt a hotel mint vártuk. A medencék nagyon tiszták, az ágyak kényelmesek, a reggeli és vacsora kiváló. A vacsorát ebédként is el lehet fogyasztani, ha úgy szeretné valaki, de akár 4 órakor is eheti.
Közel a fürdő, van parkolási lehetőség. Személyzet kedves. Most szerelnek be légkondícionálót több szobába. Erkély minden szobához tartozik, úgy tünt nekem.
2016. június 19.a párjával járt itt
A recepciós hölgyek valamint a személyzet többi tagja is kedvesek és udvariasak voltak. A wellness részleg eléggé kicsi de tiszta és kellemes volt, bár nemértettük,hogy 2-és 3 óra között miért kellett mindenkinek elhagyni mert bezárt. A szoba tágas és jól felszerelt konyhája volt aki nem félpanziós szolgáltatást kért minden igénye ki volt elégítve. ajánlani tudom másoknak is!
Kiváló 2016. június 13.gyerekekkel járt itt
A személyzet igazán kedves, a szoba tiszta, rendezett, tökéletes a 2 gyermekkel érkezőknek - külön a kis főzőfülke, ahol akkor is lehet kakaót adni a kicsinek, amikor még-már nincs étterem :-) A wellness tökéletes. A játszószoba számomra kicsi volt, két félét nehezen lehet játszani egyszerre.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
A Napfény Hotel-be szálltunk meg. A fogadástól kezdve az ott levő tartózkodásunk ideje alatt jól éreztük magunkat. A szobák szépek és tiszták, család barát. A kiszolgálás maximális volt! Az étterem tiszta,kulturált,a választék bőséges. A személyzet készséges, segítő kész! A wellness részleg szép, tágas minden van benne. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2016. május 15.a párjával járt itt
Az étel kitűnő,jo volt,hogy déltől estig bármely időpontban ellehetett fogyasztani,a fürdőköpeny alap szolgáltatásként hiányoltuk,Egyébbként,csendes barátságos környezet,udvarias segítőkész személyzet
Kiváló 2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Kellemesen érezték magukat gyermekeim és 5 éves kis unokám. Igen pozitív élménnyel tértek haza. Csak így tovább. Az ellátás, kiszolgálás jó volt. Ár érték arány egyenesen kímagasloan jó.
Kiváló 2016. május 8.egyedül járt itt
Rövid kikapcsolódásra és feltőltődésra is nagyon alkalmas a hotel. A személyzet segítőkész,pontosan tájékoztattak a pihenést szolgáló lehetőségekről. Külön említést érdemel a masszázs. Igazán sresszoldó kellemes maszírozásban volt részem. Hálás vagyok a masszőrnőnek,mert még otthoni gyakorlatok lehetőségéről is tájékoztatott.
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Régóta szerettünk volna elmenni kikapcsolódni a férjemmel és a kisfiúnkkal egy olyan helyre, mely bababarát, így esett a választásom Zalakarosra. Egy októberi hétvégét kapott tőlünk apa ajándékba a 32. születésnapjára. jegyespárként már jártunk Zalakaroson és úgy gondoltuk, hogy ezt a "gyermekparadicsomot" szeretnénk megmutatni a kisfiunknak is.
Hotel Napfény Zalakaros - Egyéb
2016. május 3.a párjával járt itt
2 nap 3 éjszakát töltöttünk itt. Hirtelen felindulásból pattant ki a fejemből,hogy meglepem páromat egy kis kikapcsolódással. Nem sok időt fektettem a keresésre, de így is szinte tökéletes volt a választás. 2 szempont számított igazán: Zalakaros legyen(itt még nem jártunk) és nem horribilis árért.
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád