Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

2015. január 4.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Az ebéd és vacsorák nagyon finomak voltak. A pincérek nagyon rendesek és illemtudók. (pláne a fiatalok). A hiba az egész szolgáltatásban csak annyi ,hogy a meleg vizes jacuzziba egyszerűen nem lehetett bejutni az öregek miatt. Legalább 20 percenként az úszómestereknek szólni kellett volna az időseknek ,hogy másoknak is engedjék a használatát.
Átlagos 2015. január 3.barátokkal járt itt
Sajnos a szálláshely még nem nőtt fel a 3 csillagos minősítéséhez. 1. Nincs behajtási lehetőség gépkocsival a főbejárat elé a bejelentkezés idejére. Az épület mögötti parkolóból lehet felhordani a csomagokat (elég messziről). 2. Az étterem és a szálloda valószínűleg külön cég ezért az éttermi fogyasztást nem
lehet a számlára felíratni (helyben fizetendő).
Hotel Napfény válasza
Tisztelt Uram!
Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy pihenésére szállodánkat választotta.
Észrevételeit kivizsgáljuk, és bízunk benne, hogy legközelebb elégedett vendégeink között tudhatjuk Önöket.
2015. január 7., Zsiga Zsoltné, Hotel Napfény
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 2.a párjával járt itt
Mielőtt elkezdtem írni a véleményünket, elolvastam az előttünk hozzászólók írásait. . . lehet, hogy többekkel nem egy szállodáról beszélünk? :o
A szobánk épp az étterem alatt volt, ráadásul szilveszterkor, még 3 után se zavart a fentről jövő zaj, pedig éber/rossz alvó vagyok.
Kiváló 2014. december 28.a párjával járt itt
Jó volt a szoba csak mivel felettünk volt az étterem a zajokat nagyon hallottuk. Ez inkább este zavart mikor mi korán lefeküdtünk. De azért szuper jó hely a Hotel.
Hotel Napfény válasza
Tisztelt Hölgyem!

Köszönettel vettük, hogy megosztotta véleményét.
Bízunk benne, hogy még vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban, lehetőség szerint
egy udvarra néző csendesebb szobában.
2015. január 7., Zsiga Zsoltné, Hotel Napfény
Kiváló 2014. október 31.családjával járt itt
A Hotel Zalakaros központjában,nagyon jó helyen van. Közel a Gyógyfürdő. A személyzet nagyon kedves,segitőkész volt. Tiszta rendezett szobát kaptunk. A hotel fürdője is nagyon jó. Udvarban játszó tér. Kicsi gyerekkel is megfelelő nyaralási lehetőség. Csak ajánlani tudom másoknak is. Mi biztosan vissza megyünk.
Hotel Napfény Zalakaros - WellnessHotel Napfény Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A szoba felszereltségével, a szálloda,s az étterem szolgáltatásaival, dolgozóival maximálisan elégedettek vagyunk. Amivel kevésbé elégedett az a kondigépek állapota,a wellnesz-részleg nyitvatartási ideje. Véleményem szerint különösen az esti időszakban lehetne egy kicsit hosszabb ideig nyitva.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Július utolsó hetében üdültünk a szállodában. Nagyon finom reggeliket és vacsorákat kaptunk. A személyzet figyelmes, a tisztaság kifogástalan. Az új Welnessük nagyon jó! ! ! A város szép virágos,erdőkkel körülvett. Lehetett jókat sétálni, túrázni. A kis Dottó vonat mindenki kedvence!
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
Nagyon szép a szálláshely, szép tiszta volt a szoba és kényelmesek az ágyak, nagyon tetszett a nagy szekrény kint a folyosón, jó az elhelyezése a kis konyhának is, ami mindennel fel van szerelve. Szép nagy erkély tartozik a szobához, és szuper a wellness-részleg. Igazából ki sem kell mozdulni, az ember mindent megkap itt, amire szüksége van a kikapcsolódáshoz.
Hotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - WellnessHotel Napfény Zalakaros - Vendéglátás
Átlagos 2014. február 13.a párjával járt itt
Nagyon tetszik az új wellnes részleg! Igazándiból nem is kell elmenni a termálfürdőbe, mert ott helyben megvan minden. A szobák kellemesek, tiszták! Igaz, hogy reggel a teherautók ébresztettek, mivel közel van a főút.
A személyzet munkája kifogástalan. A reggeli kielégítő volt.
Ami nem tetszett, hogy a kondi teremben a felszerelés fele sem működött.
Átlagos 2014. január 3.a párjával járt itt
Véleményem szerint kb egyharmadával kevesebb személy lett volna aktuális a szilveszteri mulatságba! Túlzsúfolt volt a terem! A vacsora átlagos volt, de ehető,választékos. A vellnesz részleg megfelel a háromcsillagos minősítésnek. Az ágyak szerintem csapnivalóak, a televízió a múltszázadot idézi!
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád