Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

2022. március 23.a párjával járt itt
Párommal tavaly nyáron 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. Jó az elhelyezkedése, közel a zalakarosi fürdő. Szoba mérete megfelelő volt, de a mi szobánkban klíma nem volt így az emeleten rettenetesen meleg volt. A redőny tönkre is ment mikor húztuk fel és le. A személyzettel nem volt problémánk, kedvesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. március 7.a párjával járt itt
Már sokszor töltöttünk el itt egy-egy hetet,, és mindíg elégedetten távoztunk. Üdülési joggal tartózkodunk itt, mindíg más apartmanban, de eddig soha nem csalódtunk. A wellness rész nagyon jó, van lehetőség mindenre. A péntek-szombat kicsit zsúfolt, de ilyenkor mindíg kirándulni megyünk. Sok szép hely van, amit érdemes meglátogatni. Ide bármikor szívesen jövünk.
Hotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - Környék
Átlagos 2021. december 16.a párjával járt itt
Nem egyedi eset,de a fotók alapján mást várt az ember - a welness mérete
egy nagyobb családi házhoz passzolt, nem egy szállodához
Ami jó volt, az a szauna hőmérséklete. A svédasztalos vacsora választéka nem érdemel sok szót, a hat étkezésünknél az utolsónál volt gyümölcs, pár szem alma.
Kedves Tamás!
Nagyon szépen köszönjük, hogy értékelte hotelünket.

2021. december 21., Jakab Ivett, Hotel Napfény
Kiváló 2021. november 1.a párjával járt itt
MINDENNEL meg voltunk elégedve,már másodszor voltunk itt.Elég közel van a központhoz,a szoba tiszta,az ellátás bőséges,a személyzet udvarias.A WELNESS nekünk nagyon tettszett,mindenkinek ajánljuk.
Hotel Napfény válasza
Nagyon szépen köszönjük.Várjuk Önöket vissza!
2021. november 3., Perkó Vivien, Hotel Napfény
Kiváló 2021. október 4.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt, nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A félpanzió nagyon finom és bőséges volt. A wellness részleg is nagyon kellemes volt, ki tudtunk próbálni minden szolgáltatást. A fürdő 5 perc sétára van a szállodától, ami pedig, szerintem az országban az egyik legjobb. Köszönjük, mindenképpen visszatérünk valamikor!
Kedves Ágnes!

Dicsérő szavait nagyon szépen köszönjük. Örülünk, hogy nálunk jártak és jól érezték magukat.
Szeretettel várjuk Önöket a későbbiekben.
Üdvözlettel:
Hotel Napfény***
2021. október 6., Kovács Zsuzsa, Hotel Napfény
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. szeptember 27.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás, segítökész személyzet és tisztaság fogadott. Szoba átlagos, elrendezése jó. Wellness részleg kicsi de jó, ami rossz benne - ebben a személyzet segíthetne - egyes személyek figyelmen kívül hagyják azt hogy mások is szeretnék használni a jaccuzit és nagyon hoszú ideig képesek lefoglalni.
Kiváló 2021. szeptember 8.családjával járt itt
Idei családi nyaralásunk helyszíne. Kedves fogadtatás. A személyzet a takarítókkal kezdve a recepción,az étteremben,a wellness részen nagyon barátságosak,segítőkészek. A szoba az elvárásainknak megfelelő. A félpanziós ellátás bőséges és ízletes. A wellness rész kellemes,pihentető. A városi fürdő 10 perces kényelmes sétával elérhető. Ár érték arányban kiváló.
Gyenge 2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Azzal kezdeném, hogy a fogadtatás kiváló,szoba egyszerű,elfogadható,az étkezés kiváló,személyzet vendégekhez való hozzáállása kiváló. Amit megemlítenék, hogy a welnes részlegben jobban oda kellene figyelni a vendégek kikapcsolodására(labdázás,pancsolás,víz fröcskölés). Szerintem erre a helyre egy kicsit erélyesebb felügyelőt kellene bíztosítani.
Kedves Ferenc!
Örülünk, hogy ennek a szép évfordulónak a megünneplésére városunkat és hotelünket választották. Köszönjük szépen az elismerő szavakat!
Az Ön által említett problémát már igyekszünk orvosolni!
Az esetleges kellemetlenségekért ezúton is elnézést kérünk!
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2021. augusztus 29., Nagy Adrienn, Hotel Napfény
Kiváló 2020. október 5.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szoba, kényelmes volt az ágy. Csendes, családias hangulatú a szálloda. Tetszett, hogy a szabadidő eltöltéséhez rengeteg lehetőséget biztosítanak. Az ételek finomak voltak, az étterem ízlésesen van berendezve. Biztosan visszatérünk még.
Kiváló 2020. szeptember 12.a párjával járt itt
Mindennek meg voltunk elégedve, nagyon jól éreztük magunkat. Barátságos a személyzet, kényelmes a szoba, tisztaság van mindenhol. Az ételek nagyon finomak voltak! Ajánlani tudom mindenkinek!
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem