Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

Kiváló 2018. július 12.gyerekekkel járt itt
Már másodszor nyaraltunk ebben a szállodában, nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a szolgáltatások minden igényt kielégítenek. A wellness részlegben van szauna, infraszauna, sószoba, nagy langyos vízű medence, meleg jacuzzi. Gyerekeknek van játszószoba, az udvaron játszótér, trambulin.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív visszajelzését.
Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Üdvözlettel: Hotel Napfény*** csapata
2018. július 26., Major Gabriella, Hotel Napfény
Kiváló 2018. június 27.a párjával járt itt
Kedves személyzet, bőséges étel, tisztaság, nyugodt légkör. Pont erre volt szükségünk és megkaptuk. A wellness részleg szűknek bizonyult a vendégek létszámához képest, de egyébként az is korrekt. A parkoló is jó kialakítású. A hotel közel van a gyógyfürdőhöz és minden máshoz, szép, rendezett a város.
Mindenkinek ajánlom, aki nyugalomra vágyik.
Kedves Szőke Judit!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
Szeretettel várjuk Önöket máskor is!

Üdvözlettel:
Hotel Napfény*** csapata
2018. július 15., Major Gabriella, Hotel Napfény
2018. június 25.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek voltunk mindennel,étkezés kitűnő, szobák tiszták és jól felszereltek,személyzet szolgálatkész és udvarias,igaz hogy mi rossz időt fogtunk ki ,de összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kedves Gyula!

Nagyon köszönjük, hogy nálunk jártak és jól érezték magukat. A rossz idő ellenére is a "Napfény"- ben voltak!

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel. Hotel Napfény***
2018. június 29., Major Gabriella, Hotel Napfény
Kiváló 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Remek hely kisgyerekekkel.Gyönyörű wellness részleg.Kitűnő a medencék hőmérséklete és mélysége. Az étel bőséges és ízletes.A szobánk tiszta ,tágas volt.Ilyen kedvező áron még nem pihentem wellness hotelben.4 csillagot is érdelme.
Kedves Vendégünk!
KKöszönjük értékelését, Köszönjük, hogy nálunk jártak és jól érezték magukat.
Várjuk Önöket szeretettel a későbbiekben is.

Üdvözlettel:
Hotel Napfeny***
2018. június 29., Major Gabriella, Hotel Napfény
2018. május 22.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk a Napfény Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A szobák tiszták, kényelmesek és mindenre amire szükség lehet fel vannak szerelve. Imádtuk a wellness részleget is. Nagyon tiszta és felszerelt. A sportolási lehetőséget is kihasználtuk, rengeteget ping-pongoztunk. Köszönjük ezt a nagyszerű élményt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztos még visszatérünk ide.
Kedves Nikoletta!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat.
Szeretettel várjuk vissza Önöket.

üdvözlettel: Hotel Napfény***
2018. június 5., Major Gabriella, Hotel Napfény
Kiváló 2018. május 21.családjával járt itt
Kényelmes családi szobát kaptunk, 4 -en kényelmessen berendezkedtün, örültünk a konyharésznek, hütőnek. A fürdő 1 szinttel volt alattunk, gyönyörű tiszta wellness részleg. A személyzet kedves segitőkész volt. A recepción kaptunk tájékoztatást a környék nevezettességeiről. Az étterembe sok-sok finom külömböző ételsor közül választhattunk. Köszönjük szépen, visszatérünk! Jól éreztük magunkat!
Kiváló 2018. április 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, kényelmes és kényeztető szálláshely, gyermekbarát, ár értékarány kiváló Nagyon aranyos a személyzet, lesik a vendégek óhaját, barátságoak és segítőkészek. A vendéglátóegység, étterem, ami külön kézben van a szállodától ott viszont több figyelem kellene, mert mindkét este átvágtak bennünket(nem a mi asztalunk fogyasztását számlázták) De tudjuk, hogy azt nem a szálloda üzemelteti.
Kiváló 2018. április 18.a párjával járt itt
Az elmúlt héten egy hét közbeni (3nap/2éj) pihentető wellnesst töltöttem nejemmel a szállodában, immáron többedszerre. Tiszta, kényelmes, csendes. A wellness-részleg ideális. Az első napi reggeli felejtős-szegényes, de a többi kiváló! A személyzet kedves, udvarias. Csak ajánlani tudom!
Hotel Napfény Zalakaros - Külső képHotel Napfény Zalakaros - Külső kép
2018. április 15.gyerekekkel járt itt
Hát ép hogy jó. . . . . de azt gondolom pont annyit nyújt a hely amennyibe is kerül. . . . . kicsit későn foglaltunk így sajna nem volt sok választásunk így lett ez a szálloda. szobák igazi retro hangulat de az ágyak kényelmesek és ami igazán kiemelkedő az a tisztaság . . . . . . . a vacsora pénteken felejthető de a szombati igazán jó volt . . . személyzet kimondottan kedves figyelmes . . . . . 10/6 pont
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 29.családjával járt itt
Üdülési joggal töltöttünk el egy hetet családi apartmanban. A szállásunk öt főnek is kényelmes, praktikusan berendezett. A konyha teljesen felszerelt kisgépekkel, az étkező és főzőedények szépek. Lift használatával kényelmes az emeletek közötti közlekedés. A személyzet kedves és segítőkész.
Hotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - SzobákHotel Napfény Zalakaros - KörnyékHotel Napfény Zalakaros - Környék
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem