Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

A Hotel Vital legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness (min. 3 éj)
Vital wellness
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kikapcsolódás
Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok (min. 5 éj)
Pihentető Vital wellness napok
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

Átlagos 2022. október 15.a párjával járt itt
Az étel kínálat lehetne bővebb! Ha a vendégtől elvárják, (hozzáteszem jogosan) hogy a vacsorához illően öltözzön fel, akkor a személyzet ne kínai papucsba és szabadidő nadrágba meg pólóba szedje le az asztalokat! Takarító személyzetnek sajnos nekünk kellett előre köszönni, mert nem köszöntek volna! A szobával teljes mértékben meg voltunk elégedve!
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Csodálatos helyen gyönyörű kilátással élvezhettük a friss levegőt. Családias légkörben feltöltődhettünk. Kedves személyzet, segítőkész alkalmazottak a vendégek azonnali rendelkezésére állnak. Finom bő választékos ételek a svédasztalon. Kellemes wellness részleg várja a pihenni vágyókat. Kiváló kiránduló központ a túrázni vágyóknak.
Hotel Vital válasza
Nagyon köszönjük kedves sorait.
Örülünk, hogy jól érezték magukat.
2022. augusztus 26., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. augusztus 19.a párjával járt itt
A szállás szép volt kényelmes, az ellátás bőséges és változatos. Az étteremben nagyon tetszett hogy minden szobához névre szóló asztal tartozott. A kiszolgálás gyors volt mindent azonnal pótoltak ami fogyóban volt. A személyzet kedves volt, kiemelve Dórit aki egy percre sem állt meg és mellette még felettébb figyelmes és udvarias volt.
Átlagos 2022. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A hotel szuper lenne, ha koltenenek ra. En azt gondolom, egy 4 csillaggal jelolt szallodanak illik megtartani a 4 csillagos minoseget es nem csak a nyitas utani par evben. A tisztasagra nem azert adtam 3 csillagot, mert a takaritok nem vegeztek rendesen a munkajukat, hanem mert a torolkozok, kontosok allapota kritikan aluli.
Átlagos 2022. július 25.a párjával járt itt
A wellness részleg a várakozásunkat alul múlta, egy 4csillagos szállodához képest nagyon gyenge volt. Egy pici jakuzzi volt, amibe 2 főnél többen nem fértek bele. Szabadtérinek van hirdetve, de egy pici falakkal körülvett térben helyezkedik el. Az élménymedence szintén nem volt túl nagy. A szomszédos szállodához képest(ami csak 3csillagos volt) nagyon alul maradt.
Kiváló 2022. július 22.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda városszéli helyzete (csend, jó levegő, 20 km. -es panoráma). , a nagy méretű szoba és erkély, a mosolygós személyzet és a szálloda viszonylag szerény kapacitása.
Hiányoltam, hogy a vacsora idején nem volt ivóvíz-vételi lehetőség,és nem tetszett a szoba sötétitő-függönyének anyaga (tömör műanyag, ami már töredezésnek indult).
Köszönjük értékelését.
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Visszavárjuk Önöket.
2022. július 25., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves,mosolygós, segítőkész volt. Az érkezéskor nagyon szívélyesen fogadtak minket még üdvözlő pezsgőt is kaptunk! A szoba nagyon tágas, a szálloda csendes, nyugodt környezetben van. Nagyon tetszett, hogy névre szóló asztalunk volt így mindig volt hely az étkezéskor, bármikor mentünk az étterembe.
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen kedves sorait, reméljük még találkozunk! :)
2022. május 31., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2022. május 7.a párjával járt itt
Egy észrevételt tennék, reggelis ellátást igényeltünk, azt volt a tervünk, hogy helyben az ala carte ebéd szolgáltatást vesszük igénybe , a svédasztalos vacsora helyett ami 18 órától lehetséges,16,30-ig lehet ebédelni, szuper. Feleségemnek egészségi ok miatt a késő délutáni ebéd a megfelelő. Most jön a probléma, ebédhez nincs leves!
Kiváló 2022. április 16.a párjával járt itt
Kényelmes, nagy apartmanban voltunk elhelyezve. Minden nap volt takarítás. A személyzet kedves és udvarias volt. Az ételek igazán finomak és bőségesek voltak. A kilátás nagyon szép volt. A 3. emeleti napozóterasz és a welness részleg kellemes meglepetés volt. Amivel kevésbé voltunk megelégedve:
A fürdőszobában erős csatornaszag volt, különösen reggel és délelőtt.
Átlagos 2022. április 15.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor nagyon tetszett az igényes kialakítás és a kedves fogattatás! Üdvözlő italt is választhattunk, az almalére esett a választás, gyönyörű Szent István mintázatú pohárban. Az almalé íze kritikán aluli volt. A szobába érve is egy kissé csalódottak voltunk, mivel 4*-os Hoteltől többet várna az ember.
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár