Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

A Hotel Vital legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness (min. 3 éj)
Vital wellness
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kikapcsolódás
Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok (min. 5 éj)
Pihentető Vital wellness napok
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

Kiváló 2024. március 29.a párjával járt itt
Már többször jártunk önöknél, mindig nagyon jól éreztük magunkat, nyugodt csendes környék. A szálloda számunkra minden olyan dolgot amire számítottunk biztosított. Rend tisztaság, udvarias vendéglátók. Az étteremben mindenki talál a fogára valót, reggel és este is. Jó szívvel bíztatok mindenkit, hogy látogassa meg a VITÁLT. MI még visszatérünk biztosan.
Kiváló 2024. január 10.a párjával járt itt
Foglalásunk 4 éjszakára szólt. Minden rendben volt szuper. Személyzet kedves , segítőkész, reggeli , vacsora bőséges több fogásos. Parkolás hotel előtt ingyenes. Welness részleg is jó, szanuák tágasak. Infra vacakolt. Tiszta hotel, kényelmes ágyak, meleg szobák, padlófűtéses fürdő. Wifi az átlagos, hol jó hol nem :) Ajánlani tudom mások számára is. Köszönjük
Kiváló 2023. november 9.gyerekekkel járt itt
Kedves kiszolgálás . Külön tetszett a szobaszámmal megjelölt asztal így bármikor érkezhettünk az étterembe . Finom és változatos volt a reggeli és a vacsora . Jó ötlet hogy előre tájékoztatást kapunk arról mi lesz a vacsora .
A wellnesz részleg is teljesen megfelelő . A szobák tisztasága és kényelme sem hagy kivetnivalót.
Kiváló 2023. július 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, de sajnos csak egy éjszakát tudtunk ott tölteni. Másoknak is szivesen ajánlom. Nincs messzi a termálfürdő sem. talán amit észrevételként emliteném, hogy tegyenek ki táblát, hogy merre található a Vital Hotel. Mi nehezebben találtuk meg, de megkérdeztük.
Kköszönjük szépen mégegyszer.
Kiváló 2023. április 19.a párjával járt itt
Szüleim vették igènybe a szolgàltatást, amelyet màr nagyon vártak, ugyanis nem először pihentek a Hotel Vitalban. Nem véletlenül tèrtek vissza, nagyon szerették a korábbi alkalmakkor is ezt a helyszìnt. A jakuzzi hiànyát fájlalták, mert az firekt szempont volt számukra.
Kiváló 2023. április 14.a párjával járt itt
Nem is tudom hogy nem került sor eddig a Hotel Vital-ban eltöltött kikapcsolódások értékelésére, valahogy lemaradt a listáról de most pótolom! Feleségemmel 2023. 04. 10. -14. közötti időpontban voltunk immár ötödszőr a szállodában. A szálloda Zalakaros egyik szélén helyezkedik el egy félreeső de jól megközelíthető utcában.
Kiváló 2023. április 11.a párjával járt itt
Szeretem ebben a szállodában,hogy méretéből és a szobák szàmából adódóan nincs zsúfoltság. Névre foglalt asztal vár mindenkit. Nem kell rohanni reggelihez ès vacsorához sem az asztalunk meg vár. Az ételek kiválóak és vàltozatosak. A személyzet kedves és mosolyog!
Kiváló 2023. március 13.a párjával járt itt
A minibár miatt felébresztik a szobák lakóit már reggel kopogtatva. Ez nagyon zavaró. Az étteremben a szobaszám mellé kiírják a neveket, mely a személyiségi jogokat, GDPR-t sért, nem jogszerű. A szobaszám kiírása is határeset. Egyébként kedvesek, aranyosak a személyzet tagjai, családias a hotel, a szaunák nagyon jók.
Kiváló 2022. december 27.a párjával járt itt
Egy rendkívül tiszta rendezett környezetben lévő szálláshely, nagyon jó konyhával és rugalmas személyzettel. Nem tudok rossz véleménnyel lenni, csak elégedettségemet tudom kifejezni.
A szálláshelyek között amiken a "SZÁLLÁSVADÁSZ" ajánlataiból részt vettem a választásom alapján, ez bent van a TOP HÁROMBAN.
Kiváló 2022. november 18.a párjával járt itt
3 éjszakát voltunk a szállodában,de már most vissza mennénk. . .
Első foglalásunk volt ebben a szállodában,és igazán meglepetés volt a wellness,a szoba,az étterem hangulata.
A reggeli és a vacsora változatos ,ízekre is figyelnek.
Igazán jó ötlet a személyre szóló asztal,
Tényleg pihenésre való hely,bátran ajánlom mindenkinek. .
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár