Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

A Hotel Vital legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness (min. 3 éj)
Vital wellness
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros - Kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kikapcsolódás
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (min. 1 éj)
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok (min. 5 éj)
Pihentető Vital wellness napok
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

2022. január 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos kis szálloda. Mi ezeket a kissebb helyeket szeretjük, nem a nagy komplexumokat. Luxus lakosztályon voltunk, ami szerintem kicsit túlzás, de az ára sem volt luxus, úgyhogy csak a neve furcsa. Jó a kilátás, nagy a terasz. A Nappali része teljesen megfelelt a napi játszásnak, rohangálásnak a 2 éves gyerekkel.
Kiváló 2022. január 2.a párjával járt itt
Kellemes, csendes elhelyezkedésű, családias szálloda. A Személyzet nagyon kedves, udvarias, az ételek finomak, nagyon tetszett a névre szóló asztal az étteremben. Mi élveztük a tágas szobát, erkélyt kilátással a végtelen mezőre. A wellness minden igényünket kielégítette, lehet szerencsénk is volt, mert bár naponta többször igénybe vettük, de nem volt zsúfolt.
Kiváló 2021. december 13.a párjával járt itt
Többször voltam már a Zalakaros Hotel Vital Hotelben. A szálloda tisztaságát nagyon megfelelőnek tartom, a személyzet segítőkész és figyelmes, a szoba kifogástalan. A wellnes és a fittnes is tiszta és kellemes, nincs zsúfoltság. Könnyen megközelíthető a szállás, a környezet csodás, a település nagyon barátságos, csendes, igazi pihenésre ad lehetőséget.
Köszönjük szépen értékelését.
Örülünk, hogy visszatérő vendégeink,
reméljük ismételten ellátogatnak szállodánkba.
Kellemes ünnepeket kívánunk!
2021. december 14., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2021. december 3.a párjával járt itt
Általában ritkán értékelem azokat a szállásokat, ahol megfordultam, most azért teszek kivételt, mert a Hotel Vitallal maximálisan elégedett voltam, nemzetközi összehasonlításban is megállja a helyét, ezért minden érdeklődőnek csak ajánlani tudom.
Hotel Vital válasza
Köszönjük szépen értékelését, és kedves sorait!
Reméljük még visszatérnek.
2021. december 5., Kollégák , Hotel Vital
2021. november 25.a párjával járt itt
Igazán kedves, segítőkész a személyzet. Tisztaság volt folyósokon, szobában, wellness részlegen. Kellemes környezet. Hangulatos étkező. A kutyus igazi szállodakutyus, családiassá teszi a hangulatot. Egyedül az ágybetétek minőségével nem voltam elégedett, szerintem cserére szorulnának. Összességében pozitív
Kiváló 2021. november 23.a párjával járt itt
2021. november közepén jártunk férjemmel a hotelben, és 4 éjszakát töltöttünk ott. A hotel szépen karbantartott és tiszta. A személyzet minden tagja kedves és udvarias! A reggeli és vacsora ételválasztéka bőséges és finom, mindenki talál kedvére valót. Az ebédlőben mindenkinek névre szóló asztala volt, ami nagyon tetszett!
Kiváló 2021. november 22.barátokkal járt itt
Hotel Vital kitűnő szálloda. Csendes nyugodt környezetben, valódi pihenést kikapcsolódást nyújt. A welness részleg kitűnő. A személyzet kedves, segítőkész. Az étkezések nagyon színvonalasak, ízletes ételek, gusztusos felszolgálás. A pincérek külön dicséretet érdemelnek, figyelmesek, segítőkészek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szeretnénk még többször is itt pihenni.
Kiváló 2021. november 13.a párjával járt itt
A szálloda remek környezetben helyezkedik el. Az első emeleti 12-es apartmanból gyönyörű kilátás nyílik a természetre. Közel vannak a város látnivalói, tágas terekkel, szépen gondozott parkokkal. A szálloda mérete, nyugalma nagyon megnyerte a tetszésünket. Budapestről közvetlen buszjárattal könnyen megközelíthető, nincs távol a buszmegállótól.
Kiváló 2021. október 18.barátokkal járt itt
Nem messze a fürdőtől található ez a családias szálloda,de itt is megvan megvan minden,ami egy wellness pihenéshez kellhet!Kellemes hőfokú termál medencék,szaunák,masszázs.A svédasztalos étkezés minden igényt kielégítő.A személyzet kedves és segítőkész,a szobák tiszták és kényelmesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2021. szeptember 16.a párjával járt itt
Rettentő jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt. Kéréseinket szinte azonnal teljesítették. A szolgáltatások kiválóak voltak. Az ételeknél nagy a választék , mindenki megtalálhatja a kedvenceit, az ételek ízletesek és az adagok kiadósak voltak. A környéken rengeteg a túrázási lehetőség, a wellness részleg 1.
Köszönjük kedves sorait!
Szeretettel várjuk Önöket vissza!
2021. szeptember 18., Kollégák , Hotel Vital
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár