Hotel Vital Zalakaros ★★★★

Hotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros
Hotel Vital ZalakarosHotel Vital Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros bemutatkozása

A 2005. év végén megnyitott családias hangulatú Hotel Vital szálloda nyugodt környezetben, a természet által lágyan körbeölelve fekszik Zalakaroson, 500 méterre a városközponttól.

4Szolgáltatás

A Hotel Vital legnépszerűbb csomagjai

Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok (min. 5 éj)
Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness (min. 3 éj)
Vital wellness
Hotel Vital Zalakaros - Kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kikapcsolódás
Hotel Vital Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Vital Zalakaros vélemények

Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Lehetne a wellness részleg nyitvatartásán módosítani, mondjuk 19:00 óráig. A büfé reggeli kávéautomatájából jó lenne, ha presszó kávét is lehetne adagolni. Egyébként kellemes, kikapcsolódásra nagyon megfelel a szálloda.
Hotel Vital válasza
Köszönjük értékelését, örülünk hogy jól érezték magukat.
2020. március 1., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2020. január 23.a párjával járt itt
Megérkezéskor közölték velünk hogy a szobatípus amit foglaltunk nem elérhető ezért kaptunk cserébe egy luxus lakosztályt,ez nagyon tetszett. Finom üdvözlő ital,nagyon kedves személyzet,finom bőséges ellátás. Negatívumként talán a wellnes részleg korai zárását tudnám említeni, ami egyébként nagyon kellemes és nem volt zsúfolt. Csak ajánlani tudom mindenkinek,remek hotel.
Tisztelt Kovács Tibor!

Köszönjük szépen az értékelését.

Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkba.

Reméljük ismételten vendégeink között köszönthetjük Önöket!
2020. február 22., Kollégák , Hotel Vital
2019. december 29.családjával járt itt
Pár napja érkeztünk haza Zalakarosról, a Vitál Hotelben töltöttük a karácsonyi ünnepet. Pontosabban a Hotellel szemben lévő apartmanházban, mivel a hotelról már éppen lecsúsztunk, nem volt üres hely, felajánlották a hotel számára korlátozott számban rendelkezésre álló apartmanok egyikét. Na itt aztán volt egy kis probléma.
Hotel Vital Zalakaros - SzobákHotel Vital Zalakaros - BelsőHotel Vital Zalakaros - Belső
Kiváló 2019. december 4.a párjával járt itt
November végén voltunk a szállodában! Mind a szobánk,mind az étterem és wellnes mindig tiszta volt,szépen berendezett! A reggelik és vacsorák izlésesen tálalva,izletesek voltak,választékkal sem volt problémánk! A személyzet figyelmes,udvarias,de ez alap elvárás is! Köszönjük,jól éreztük magunkat a 4 napos pihenésen a szép és tágas lakosztályban!
Hotel Vital Zalakaros - Külső képHotel Vital Zalakaros - Külső képHotel Vital Zalakaros - Wellness
2019. október 27.egyedül járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve . A személyzet segítőkész ,figyelmes .
Egy pár dolog amit hiányoltunk : a kávémba szerettem volna rizs tejet ,de sajnos nem volt; az édesítő a kávé mellé két szem csak úgy higiénikusan oda pöttyentve a csésze mellé;a második reggelinél már nem volt friss citrom a teába csak citromlé ;kicsit zavaró volt a péntek és szombat este vacsora alatt zajló születésnapi party amit a tulajdonos tiszteletére tartottak.
2019. december 15., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Férjemmel már 3. alkalommal voltunk a Hotel Vitálban Zalakaroson. Nagyon jól éreztük magunkat mint mindig. A személyzet olyan aranyos kedves volt most is mint idáig. Az ételek finomak, ízletesek, változatosak. A wellness részleg kitűnő. Az úszó medence vize szuper kellemes igazán jó úszásra.
2019. október 11., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
jó érzés volt észlelni!!!! Fiatal energikus csapat azért fáradozott ,hogy MI vendégek teljes mértékben jól érezzük magunkat. Hát kedves csapat megtörtént köszönjük! További sikeres napokat kíván: Marianna&István
2019. október 11., Kollégák , Hotel Vital
Kiváló 2019. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet. Személyre szóló asztalunk volt. A wellness részlegen is volt kiszolgálás. Annak a nyitva tartása lehetett volna kicsit hosszabb,még vacsora után szívesen lementünk volna. A szoba tágas és megfelelő volt egy teljes család számára. A tágas erkély kimondottan kellemes volt. Maximálisan meg voltunk elégedve a kedves vendéglátással.
Átlagos 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
A hotelszoba teljesen kielégítő volt. A welneszben egy hidegebb úszómedence, egy pezsgőfürdős medence és egy jakuzzi volt. Szauna és sóbarlang is volt. Amiben fejlődhetnének az a kiszolgálás gyorsasága. Sokat vártunk amire felvették a rendelést pedig nem is voltak sokan az étteremben.
2019. május 23.a párjával járt itt
Sajnos én személy szerint egy 4 csillagos szállodátol többre számítottam a szoba tényleg tágas kényelmesen el lehet benne férni de a laminált padlós megoldásnál elvárható szerintem,hogy az ágy mellett legyen egy szőnyeg amire rá lehet lépni. A szoba közepén egy átlagosnak nevezhető futószőnyeg van. A falsarkokban pókok.
Hotel Vital válasza
Köszönjük, hogy értékelésével segítette munkánkat.
2019. június 15., Kollégák , Hotel Vital
Hotel Vital Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 6/b.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár