Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

4,2
a 141 zalakarosi szállás közül
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa ZalakarosPark Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

A Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

Kiváló 2020. március 2.gyerekekkel járt itt
Már ötödszörre voltunk itt és nagyon tetszett a megérkezéskor, hogy már nem kellett adatlapot kitölteni és ezzel húzni az időt, mert benne voltunk a rendszerbe. A recepciós hölgy felajánlott egy kártyát is, amit természetesen elfogadtam és meg fogom nézni, hogy a Szállodaláncnak hol van még szállása.
Kiváló 2020. január 27.gyerekekkel járt itt
Három kisgyermek, szülők, nagyszülők utaztunk 3 éjszakás kikapcsolódásra. A szálloda minden tekintetben a feltüntetett szolgáltatást nyújtotta. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, a személyzet minden tagja kedves, segítőkész volt. A fürdőbe átjárás zárt folyosón keresztül történt, ami nagyon jó.
Kiváló 2020. január 4.a párjával járt itt
Szilveszterezni ill az elmúlt évet kipihenni érkeztünk. A személyzet udvarias, a szoba modern, tiszta. Belépőt kaptunk a zalakarosi fürdőbe, mely minden igényünket kielégítette. Az ételek nagyon finomak voltak. Igazán sikerült kikapcsolódni!
Kiváló 2019. december 16.barátokkal járt itt
Köszönöm még egyszer a legmesszebb menőkig kiszolgált vendégnapokat, bevallom hogy nemsokára megismétlem a hotel szolgáltatása igénybevételét!
Tisztelettel!
Csonták Antal ! s vendégei!
Kiváló 2019. november 13.a párjával járt itt
Az egyik legfantasztikusabb szálloda, ahol valaha is jártam. Gyönyörű, tiszta hely, barátságos személyzettel, nagyon finom ételekkel. A hotelből közvetlen átjárás van a zalakarosi fürdőbe, ami plusz pont. A szülinapomon a vacsoránál a szálloda személyzetéből 2 hölgy odahozott az asztalunkhoz egy csokitortát, ami a szálloda ajándéka volt.
Kiváló 2019. október 25.a párjával járt itt
Elöször is köszönöm ezt a három napot nagyon örültünk hogy ezt a szállodát választottuk. Nagyon kényelmes volt az ágy a szoba gyönyörű. Külön tetszet,hogy készitettek be kávét teát forraloval. A tisztaságról nem is beszélve. A személyzet nagyon készségesek. Az étel nagyon bőséges változatos és finom volt. Mindenkinek dicsértük és ajánlottuk. Köszönjük.
Kiváló 2019. október 7.a párjával járt itt
Minden az elvárásainknak megfelelő volt. A szoba nagyon jó, a fürdőbe az átjárás szuperül lett megoldva. A reggeli és a vacsora nagyon bőséges,csak vacsoránál a rántott húsokat hiányoltam. Összességében nagyon jó.
Kiváló 2019. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon praktikus az átvezető folyosó a fürdőbe.Rendkívül kedves,segítőkész a személyzet.Gyermekbarát hotel.Bőséges a reggeli és a vacsora is,mindemellett nagyon finom.Csak ajánlani tudom!Visszatérő vendégek leszünk.
2019. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett:
A hotel tiszta, szép és rendezett, közvetlen átjárással és ingyenes belépéssel a Zalakarosi Élmény- és Termálfürdőbe. A gyerekek miatt nekünk ez fontos volt. A személyzet rendkívül kedves és mosolygós, az ételek szenzációsan finomak. Az általunk meglátogatott hotelek közül messze a legjobb a konyhája és a választék is itt volt a legszélesebb.
Kiváló 2019. július 5.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk a hotelben. Tiszta, szép, közel van a fürdő. Az ételek finomak, de semmi extra. Az ott tartózkodásunkkor az idős külföldiek amit műveltek a reggelinél, vacsoránál az borzasztó. . . . kézzel dobálta vissza a véletlenül kiesett rántottát az edénybe, lökdösődnek, zabálnak. . . .
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • gyógymedence • csúszda • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár