Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros ★★★★

4,2
a 141 zalakarosi szállás közül
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa ZalakarosPark Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros

A Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros vélemények

2019. június 15.a párjával járt itt
Már harmadjára kerestem fel a szállodát és nem csalódtam. A szolgáltatások továbbra is magas színvonalúak és ezt már mások és én is többször leírtuk.
Nekem feltűnt a recepciós munkatársak alul képzettsége és szenvtelen - mosoly nélkülisége.
Az viszont mellbe lökött és enyhe pitiségnek tartom, hogy az étteremben este nem lehet sima vizet kérni. Ez amerikai üzemeltetésű szállodánál furcsának tűnik.
Kiváló 2019. április 18.a párjával járt itt
Kellemes hosszú hétvégét lehetett eltölteni Zalakaroson a Park Inn hotelben. Az étterem kínálata akár reggelire, akár a vacsorára teljes választékot ad a különböző igényű vendégek részére. Nagy előnye, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel és nem fázik senki sem aki a szolgáltatásokat igénybe szeretné venni.
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Kiváló szálloda . Finom változatos ételek. Közvetlen átjárás a fürdőbe. Tökéletes kikapcsolódás. Tisztaság, figyelmesség jó közérzet. Kedves személyzet. Fürdőszoba 220V nem mindig működött, de megoldottuk. Parkolás jó. Javasolnám éjjeli szekrények elhelyezését, mivel csak egy polc volt az ágy mellett és a ruhás szekrény sem volt túl praktikus.
Kiváló 2019. február 24.gyerekekkel járt itt
A hotel nem épült régen. . . . . modern bútorok,formák. Szobák nagyon tágasak és kényelmesek,jól felszereltek, tisztasággal sem volt gond. Vízforraló, tea, kávé bekészítés szintén plusz pont! Ételek finomak, változatosak. . . . gyerekeknek és az ilyen olyan érzékenyeknek is volt miből válogatniuk.
Kiváló 2019. január 25.egyedül járt itt
Az étterem szép, tiszta, az ételek kiválóak. A szoba kényelmes, a fürdőszoba nagyon szép, praktikus. Minden kifogástalanul tiszta, a személyzet előzékeny.
Kiváló 2019. január 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda színvilága, fitalos lendülete. Kényelmesek voltak a szobák ill. hogy átjárón keresztül lehetett megközelíteni a fürdőt. Szintén pozitívum, hogy a menü összeállításánál külön figyelmet fordítottak a gyerekekre! A bárhelységben is nagyon figyelmesek voltak a felszolgálók.
Kiváló 2019. január 15.gyerekekkel járt itt
Számos helyen tartózkodtunk már, de ez a szálloda valóban olyan, mint ami a hirdetésében szerepel.Tiszta, igényes, a személyzet segítőkész, gyakorlott.
Külön köszönet, Horváth Tibor igazgató úrnak, hogy lehetővé tette az éjszakai fürdőzést:)
Kiváló 2019. január 14.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt a párommal,a szoba tetszett,csak a két összetolt ágy helyett praktikusabb lett volna egy franciaágy. Reggeli,vacsora bőséges volt és nagyon finom.Személyzet segítőkész,kedves. Máskor is visszamennénk.
2019. január 2.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép a tisztaság kiváló. Elhelyezkedése rendkivül jó a folyosón keresztül a fürdő pár perc alatt megközelíthető. A szobában nekünk a zuhanyzó elhelyezése nem tetszett mivel ajtó nincs rajta ezért ez kissé kellemetlen volt számomra. Az étteremben a vacsoránál rengetegen voltak sorba kellett állni ahhoz hogy bejussunk ha felszabadul asztal.
Kiváló 2018. december 28.a párjával járt itt
Tetszett:
a képzett, szolgálatkész személyzet, a bekészítés, a szálloda kicsit minimalista stílusa, a hatalmas és jó minőségű ételválaszték, az esténkénti programok, a wellnes lehetősége, megfelelő volt a wifi jelerőssége
Nem tetszett
a tv gyenge programválasztéka, tv használat nehézkes.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • gyógymedence • csúszda • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár