Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
Februárban,párommal töltöttünk el 3 éjszakát itt a Belenusban. A szálloda nagyon szépen berendezett, a szobák szépek, kényelemesek, és tiszták. A wellness részleg talán kicsit szűkös, a hideg idő révén sokan bennmaradtunk a szállodában, így csaknem nyomakodtunk a benti medencében. A személyzet udvarias,kedves, és kézséges.
2016. május 14.egyedül járt itt
A személyzet udvarias, kedves, a wellness rész kiváló, a kinti medence csodálatos nagyságára és a vízhőmérsékletére vonatkozóan! A kert rendezett, szépséges és nem zsúfolt. Kiválóan alkalmas lazulós, aktív pihenésre. Az éttermi ellátás kiváló, bőséges és finomak az ételek. Biztos visszatérek még a Belenus Hotelbe!
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Ez a nyaralás úgy kezdődött, hogy a párom bejelentette: megyünk Zalakarosra, az év hoteljébe. Nagyon sokat nem tudtam Zalakarosról, csak annyit, hogy van egy termálfürdője. Megérkezésünkkor pozitívan tapasztaltuk, hogy a hotel előtt a parkolás jól megoldott, így az autót biztonságban tudhattam.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Már két alkalommal jártunk itt,de keresem a következő lehetőséget.Ez egy Szupi családias szálloda,nyugodt,csendes.A recepciónál boldog gyermek nevetést hallottam bejelentkezéskor!A személyzet nyugodt,udvarias nem tolakodó.Az étel kínálat változatos,ízletes.Az ital árak hááát,lehetne kedvezőbb. De azért ajánlom!
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
2 alkalommal jártunk a hotelban és mindig elégedetten távoztunk. Kedves,figyelmes személyzet jellemző. A szobák tiszták és tágasak. A wellness rész kiváló,pozitívum hogy az élményelemeket a vendég szabályozhatja. A szálloda a legkisebbekre is gondolt,játszósarok,babaágy minden rendelkezésünkre állt. A reggeli változatos és finom.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Imádtam! 2015 utolsó hetében látogattunk el a családommal (férjem, 6 éves fiam) Zalakarosra. Kellemes 4 napot töltöttünk el a szállodában, mely sok pihenéssel és szórakozással telt. A szálloda szolgáltatásaival maximális mértékben meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Van egy gyerekem. Fiú. Imádja a vizet és a csúszdákat, na meg persze a Vízipókos strandot. A Belenus hotelre esett először a választásunk, mivel all inclusive ellátással is nagyon kedvező ajánlatot kaptunk. Pozitívum volt a kültéri medence is számunkra. A férjem előszeretettel teniszezik ilyenkor, a fiam órákat játszik a wellnesrészleg hangotadó zuhanyával én pedig olvashatok nyugodtan.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Összesen három napot töltöttünk el a Belenusban, és majdnem mindennel elégedettek voltunk. A személyzet udvarias, segítőkész, készséges volt, és mindezt szinte észrevétlenül teljesítették. A környezet pompás volt, a hotel felszereltsége igényeinket kielégítette. A wellness részeg nagyon pihentető és színvonalas volt.
Kiváló 2016. április 30.a párjával járt itt
Tiszteletem,minden nagyon jó volt. . . . őszinte leszek,egyes italok ára nagyon nem tetszett,túl magasnak találtam.
A beltéri medence kicsi.
Nekünk e félpanziós ellátás nem jön be,legközelebb inkább reggeli,ebéd formátumba egyezkedünk majd.
Az esti főtt kaja. . . . nem megy. . nem is jó,nem egészséges.
Ezt csak említem,de ez nem a szálloda gondja.
2016. április 28.a párjával járt itt
November 29-dec. 2-ig töltöttünk 3 éjszakát a szállodában, próbáltunk egy kicsit ráhangolódni a közelgő ünnepekre. A hotel a fürdő közelében található. A szoba tiszta és barátságos. A wellness részlege kellemes, igaz a benti része lehetne kicsit nagyobb is. Az ételek változatosak és finomak.
Jól éreztük magunkat.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó