Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2014. október 29.a párjával járt itt
Az ételek fenségesek voltak,és rengeteg,. A felkínált mennyiséget képtelenség végig kóstolni! Erősíteném a magyar tavi, és folyami halak kínálatát! Balatoni fogas, sült keszeg, ponty halászlé, csuka pörkölt, stb. Halfogyasztásban úgyis gyengén állunk Magyarországon! Mediterrán ételek tekintetében pedig pl a polip salátát, a tintahalat ajánlanám!
Gyenge 2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A honlapon meghirdetett családbarát szállodában a személyzet nem ép kisgyermek barát - tisztel a kivételnek. A foglalásban a menü alatt ez áll " büféasztalos vagy menüsoros vacsorával" ehhez képest 2 napon volt büfé, a többinél étlapról kellett rendelni, ami kisgyerekek esetén nekünk nem volt megfelelő ill.
Belenus Thermalhotel Superior válasza
Kedves Vendégünk! Nagyon sajnáljuk, ha a leírtak miatt csalódottnak érzi magát, eddig még senki sem kifogásolta az étkeztetés rendszerét. Észrevételét figyelembe vesszük és és a jövőbeni módosítások tervezésekor igyekszünk megoldani ezt a nehézséget.
2014. augusztus 17., Ágoston Krisztina, Belenus Thermalhotel Superior
Kiváló 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Tökéletes hely arra, hogy az ember akár egy hétig ki se mozduljon a szállodából, mert minden igényét kielégíti a hely. All inclusive ellátáson voltunk, ezt ajánlom mindenkinek. A konyhája szerintem magasan átlag felett teljesít, nagyon finom volt minden és változatos is. A szakácsok zseniális munkát végeznek.
Kiváló 2014. május 17.a párjával járt itt
A Wellesz kialakítása jó ötlet volt,előtte már jártunk itt,de ez a részleg még kényelmesebbé és jobbá tette a pihenésünket,főleg a "jól"kifogott mostoha időben! A szálloda,tiszta,barátságos hangulatú,finomak az ételek,választékban nincs hiány! ! Csak ajánlani tudom! -főleg a "Jóker"csomagot!
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - WellnessBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2013. december 2.a párjával járt itt
A leginkább a személyzet odafigyelő kedvessége és a wellness/spa részleg szolgáltatásai nyűgöztek le bennünket. A szoba árérték arányban megfelelt az elvárásainknak,bár a zuhanykabinban található tusfürdő samponként kevésbé vált be, a hajszárító langyos levegőt fújt :) A svédasztalos menüsorok változatosak és ízletesek voltak. Köszönjük!
Kiváló 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Egy rövid 2 napos all inclusive ellátáson vettünk részt, minden nagyon jó volt, a szálloda személyzete és a szolgáltatások is minden igényt kielégítenek, az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, a wellness is a legmodernebb szolgáltatásokat nyújtotta. A szoba tágas, és kényelmes.
Kiváló 2013. szeptember 23.barátokkal járt itt
Akkor tartottam itt egy kellemes hosszú hétvégés kikapcsolódást a barátnőmmel, mikor a szállodában még nem készültek el a felújítással, amiről utólag értesültem. A szálloda akkor 3 *-ot érdemelt besorolásában, azonban részemről abszolút 4+*-osra értékelem.
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Családommal négy napot, az eddigi legjobb hosszú hétvégét töltöttük ebben a hotelben. Ennél jobb szezonzárót nem is találhattunk volna. Barátásgos kiszolgálás, tiszta, jól felszerelt szoba, kiváló konyha, finom és bőséges ételek. Nálam a wellness részleggel és a teniszpályával külön pontokat szereztek. Azt hiszem, ha lehetőségünk lesz rá, máskor is jövünk :)
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kertBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2013. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Családommal három fantasztikus napot töltöttünk el a szállodában. Teljesen feltöltődve, élményekkel gazdagodva hagytuk el a hotelt. A személyzet udvarias, kedves volt, az ételek fenségesek voltak. Tiszta kulturált környezet. A frissen felújított wellness-részleg minden igényt kielégítő. Remélem mihamarabb visszatérhetünk. Gratulálunk a hotel minden dolgozójának.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Egy fantasztikus 4 nap mögött vagyunk,nagyon meg voltunk elégedve mindennel,az ételek fenomenálisak voltak ,bőség zavarában szenvedtünk,nagyon tetszett a külön asztal.Kitűnő volt a tisztaság ,a medence fantasztikus a hőmérséklete szuper volt.A szoba tiszta és hangulatos, kényelmes az ágy.Mi biztos visszatérünk.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó