Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

3,5
a 38 zamárdi étterem közül
étterem, pizzéria
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria ZamárdiMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
2024.08.30-ig
Bohém Birtok Zamárdi
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi vélemények

Szörnyű 2021. július 19.családjával járt itt
Semmi köze az Olasz ételekhez!
Óriási csalódás ez a hely,inkább 1 mekit vállasztottam volna!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 26.egyedül járt itt
Nagyüzemi faloda, az ételek elkészítési nívójára a slampos és a körülbelül a legmegfelelőbb jelző. A carbonara egyenesen siralmas, egy valamirevaló olasz még az útlevelét is visszaadná egy ilyen láttán. . . A főételek nem egyidőben történő felszolgálása szintén megbocsáthatatlan. A Mauro, az a hely amit csak messziről elkerülni érdemes.
Szörnyű 2017. május 24.egyedül járt itt
5 évvel ezelőtti csalódás után, úgy gondoltam adok még egy esélyt a pizzának. Oda értem és a pincértől kérdeztem hogy jó a pizza, erre ő természetesen, olasz szakács készíti. Kezdtem reménykedni. . . . . de hiába :-(
Sajnos hamarosan kiderült hogy 5 év alatt semmit nem változott, kb. úgy nézett ki mint egy pár 100 forintos mirelit pizza.
Szörnyű 2015. augusztus 29. járt itt
. . . szénsavmentes mosogatólé gépi CocaCola 3deci 500ért, Tescos tenger gyümölcsei spagetti, személytelen olasz köszöngetés a vakvilágba, persze ordítva és folyamatos csilingelés csörömpölés, amik miatt eléggé feszültségtelivé vált a hely, persze aránytalanul magas áron, silány minőség.
Szörnyű 2015. augusztus 19., üzleti partnerrel járt itt
Én valahogy mindig belefutok egy ilyen pofonba! Miért? Talán azért, mert évek óta készültem a híres Mauro étteremben elfogyasztani egy igazi olasz pizzát. Sokat vártam, de nem csak időben. Én nem tudom lehet, hogy régen tényleg jó volt! Azért az vicces, de én meg is kérdeztem a pincért, hogy ez a pizza mirelit?
Szörnyű 2015. június 29.barátokkal járt itt
Ennek az étteremnek a megítélése körül rengeteg a vita. Van egy lelkes rajongótábor, amelyik isteníti, és van egy másik oldal, amelynek képviselői nagyon lehúzzák a helyet. Ideje volt hát megtapasztalnom, melyik fél álláspontját érzem inkább a magaménak? Átböngészve az étlapot (még az interneten) és látva annak hosszát, komoly kétségeim támadtak.
Gyenge 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
2018 július elején 3 fő ebédelt az étteremben, a gyümölcsleves mennyisége és minősége egy átlagos menzának felelt meg túl sok (0,5 liter) és felejthető. Lasagna tocsogott a besamelmártástól és nem találtam a paradicsom mártást, pizza vékony az oké, de kiszáradt nehezen vágható és rágható tészta és a paradicsom itt is csak érintőleges inkább nincs mint van.
Gyenge 2015. augusztus 20., kollégákkal járt itt
A Mauróban több mint 10 éve jártam először, a kollégákkal utaztunk a Balatonhoz, és néhányan nagyon áradoztak róla. Hát, én akkor sem ájultam el tőle, bár akkor még nem volt sorállás az ajtóban, pénteken délután simán bejutottunk, ettünk 1-1 átlagos pizzát, aztán utaztunk tovább.
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - EgyébMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Egyéb
Gyenge 2014. július 23. járt itt
Ajánlották ezt az éttermet,mindenki szuperlatívuszokban beszélt róla,de számomra hatalmas csalodás volt. A limonádéjuk cikisen gyenge volt. A pizzának pedig olyan íze volt,mintha mirelit Ristorante pizza lett volna,s mint megtudtam utólag az is volt. Senkinek nem ajánlom a helyet. Helyette a mellette található Hausmann éttermet ajánlom! ! !
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/ital
Gyenge 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
A pincérek köszöntenek és távozáskor elköszönnek - ez jó; kicsit talán túlpörögnek. A rántott hús cipőtalp vékony volt, ropogósra sütve; a pizza alul égett, felül zsíros-olajos tocsogós (bolognai). Az árak: drága italok, normál ár x 2 általában, bár ugye ez "Balaton part", + szervízdíj a számlában.