Paprika Csárda Zamárdi

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Paprika Csárda Zamárdi vélemények

2018. március 20.családjával járt itt
Családdal csak egy gyors kajára szerettünk volna beugrani, de menü sajnos nincsen.
Az étel finom volt, nem tudnék rosszat mondani rá, a kiszolgálás átlagos.
A gyereknek kiskanalat 2x kellett kérnem mire kaptam, mert elsőre nem jött össze nekik valamiért. Ezen kívül minden rendben volt.
Ja, a WC kint van a kerthelyiségben, hidegben nem éppen kellemes kimenni.
Kiváló 2017. július 1.családjával járt itt
Nagyon sokszor járunk vissza mert még soha nem csalodtunk.Az ételek finomak és hatalmasak.A kiszolgálás barátságos,udvarias.Sokan példát vehetnének mi a "vendęglátás"
Átlagos 2017. május 3.a párjával járt itt
Az ételt gyorsan kihozták, és az adaggal sem volt probléma, (mint a képen is jól látszik), viszont talán emiatt maradt a Kedvesem cigánypecsenyéje kissé rágós. . . Ami az Ő ételét illeti, ízre azt mondta finom. Ami miatt csak közepes az értékelésem az az én párizsi szűzérmém.
Paprika Csárda Zamárdi - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 18.a párjával járt itt
Étterem ugyan, de az ételek olyan ízűek voltak, mintha kifőzdében lettünk volna. Az ára viszont ehhez képest igen erős. Még akkor is, ha a Balatonnál van. Arról nem is beszélve, hogy éppen langyos volt, nem pedig forró a kihozott étel. A pincérnőnek hiába mondtuk a rendelést, nem azt hozta inni, amit kértünk.
2016. november 4.családjával járt itt
Kiadós, jó ízű, kellően tartalmas adag. Közel az állomáshoz, Zamárdi központjában, gyalog kényelmesen elérhető Zamárdiban pihenők számára.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Ha arra járunk átutazóban és ebédidőben, mindig betérünk, mert megbízhatóan mindig nyitva van, mert évtizedek óta megbízhatóan ugyanolyan jó a színvonal, az ételek jóízűek, a választék széles, a felszolgálás gyors, kellemes terasza van nyáron, és bár nem alacsonyak, de elfogadhatóak az árak.
Egy igazi balatoni csárda!
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak voltak, hamar ki is hozták, de evőeszközt kérni kellett mert azt nem kaptunk. Hangulatos, igazi csárda.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Vannak helyek,amire ha ránéz az ember,már tudja mit várjon. .
Zamárdiban a Paprika csárda is pont ilyen. Ránéz az ember,és máris a szájában érzi a hamisítatlan magyaros ízeket. Ez tálalás után sem változik! Ízletes,jó ételeik vannak,a Balatonhoz képest viszonylag szolid árakon. A kiszolgálás színvonala is megfelelő,az ebédre sem kellett sokat várni. Aki szereti az ilyen típusú helyeket,a Paprika csárdával nem nyúl mellé.
2016. június 7., csoporttal járt itt
Nagyobb csoporttal jártunk a környéken és az étteremben álltunk meg ebédelni. Előre kiválasztott menü volt, csontleves, rántott szelet és cigány pecsenye vegyes körettel, somlói galuska. Én biztos nem ezeket választottam volna, a minőségük elég átlagos volt, a somlói - amit kifejezetten szeretek egyébként - pedig gyengén sikerült.
2016. június 3.családjával járt itt
Minden évben , mikor Zamárdiban nyaralunk a Paprika csárdát többször is felkeressük . Itt még sose csalódtunk az ételekben és a kiszolgálásban . A pincérek kedvesek , figyelmesek , az ételek bőségesek és az árak is elfogadhatók ! A csárda hangulata , az élő zene varázsa kellemesebbé teszi a lakoma elfogyasztását !