8251 Zánka, Fő u. 7.

Neked Főztem Zánka vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2.
Korábbi helyén, a zánkai strandnál, is ettünk már így sejtettük "mi vár ránk". . . A hely nagyon hangulatos, otthonos. Viszonylag szűk az ételkínálat, de minden friss alapanyagból. A megrendelt fogások nagyon finomak voltak. Egyetlen kifogásom az, hogy az oldalason nagyon kevés hús volt található, de az íze rendkívül jó volt.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Először próbálkoztam a parton. Nagy étterem, ülnek is a teraszon. De talán a tulajék, mert zárva. Lementem a strandra, valami büfé nyitva is volt, rögtön az első, egy darabig hallgattam is a zenét a verőfényben, de aztán nem tetszett mégsem annyira. Visszasétáltam a másik étteremhez, ahol kaptam ezt a tippet, menjek át az úton, végig, aztán balra és már csak egy-két száz méter.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Június végén Szent Balázs hegyi levendula szüret elött ugrottunk be hozzájuk másféléves kisgyerekkel. Szépen kialakitott teraszon teltház volt, de bent üres volt szinte az étterem. A babasarok mellett táboroztunk le, a babaetetöszék mellé kaptunk elökét és étkészletet is a kicsinek. Az ételeket gyorsan megkaptuk és nagyon finomak voltak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
A tavalyi nyár nem csak a Balatoni kempingezős nyaralásról szólt csak a családunknak, hanem egy gasztronómiai kirándulásról is. Egy kiadványból választottunk ki helyeket és igyekeztünk minél több étterembe eljutni. Az egyik ilyen „tivornya-túránk” a közeli Zánkára vitt el minket. Mi azok csoportjához tartozunk, akik az étlapon először a jobb oldali sávot futják át szemükkel.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Utunk közben láttuk meg ezt a retro ám de hangulatos, családias küllemű éttermet. A külleméből, hangulatából és mindehhez főleg az étterem nevéből -"Neked főztem" - adódóan mi azt feltételeztük, hogy egy igazán házias konyhára leltünk, ebben a hitben betértünk, hogy ebédeljünk. A felszolgáló azonnal hozta is az étlapot, de mikor megláttuk a kínálatot és az étel,- italárakat nagyon csalódtunk.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Családdal voltunk júliusban. Korábban is voltunk már, a kiszolgálás akkor is vicces volt. Nos, egyre szórakoztatóbb. Képtelenek viszonylag gyorsan és pontosan dolgozni. Jók lennének az ételek, de szelet hús gyakorlatilag nincs, vagy csillagászati áron. Kávét rendeset kellen főzni. Lehet, hogy a gép rossz, lehet, hogy a kávé gyenge, de szét volt égetve.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Ezen a helyen is ugyanazzal a baráti társasággal jártam, mint a Zománcban. Biciklis pihenőt tartottunk és ezt a helyet választottuk ebédelni. Az ételek finomak,kevés választékkal, de itt is drágák. A kiszolgálás kicsit akadozott, de meg bocsájtható mert sok volt a vendég. A felszolgálók idegesek , kapkodók.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Hévízről hazafelé jutott eszembe a férjemnek, hogy olvasott egy strandbüféről Zánkán, megebédelhetnénk ott. Mivel még nincs strandszezon, gyorsan utánanéztünk az interneten, s meg is találtuk az étterem címét. Szerencsénk volt, még asztalt is kaptunk. Egyszerű, de nagyszerű hely, a személyzet udvarias. Báránysültet rendeltünk, babfánkkal és korianderes paradicsommal tálalva.

Legnépszerűbb csomagok Zánkán és környékén
Judit Vendégház
2021.03.16. - 2021.09.30.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fitness részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Holiday Club Villa
3 nap/2 éjszaka 6.357 - 14.075,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2022.01.02.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2021.09.30.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 40.590,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.30.
Főnix Club Hotel & Wellness
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.30. - 2021.09.30.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.153 - 23.764,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.10.01. - 2021.09.30.

Szállodák Zánka környékén
Palace Hotel  Zánka
Hotel Wellamarin Zánka
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Last minute hétköznapok (min. 3 éj)

Neked Főztem ZánkaX