Vasparipa Falatozó Zebegény
2627 Zebegény, Petőfi tér 6.

Vasparipa Falatozó Zebegény a térképen

Cegléd
Gyöngyös

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A falu központi részén elhelyezkedő barátságos, fiatalos bisztró, nevét a bicikliről kapta, s való igaz, sokan kétkerekűvel térnek be ide. A belső tér jó részét elfoglalja a kiszolgálópult, valamint a fal mentén polcok, ahol elvitelre lehet helybéli szörpöt, lekvárt, mézet vásárolni.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Bár nehezen voltak elérhetők, sikerült foglalnom az asztalt. Nagyon megérte! Meleg hangulat, családias légkör, finomak az ételek. Nagyon ízlett a burgonya krémleves, különleges savanyusság, macaron desszert. A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt. Nem hétköznapi falatozó, mindenen látszódott gondoskodó női kéz, ötletes megoldások.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 6.
A korábbi beszámolók kevésbé vonzó képet festettek a helyről- szerencsére ilyen dolgokat nem tapasztaltunk, sőt mintha megtáltosodott volna az étterem. Ma május 6- án, a Vasparipa Falatozó a nap fénypontja volt számunkra, pedig három gyönyörű Börzsönyi helyszínt is meglátogattunk, amit különben mindenkinek ajánlunk, aki erre jár: Zebegény Sárkány-domb /Malom-hegy, Márianosztra kálvária, Nagyirtáspuszta (kisvasút és környezete).

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
A szállásadónk tanácsára tértünk be ebbe az értelembe, és mert momentán nem volt más lehetőség. Az étterem terasz része nagyon hangulatos, a belső már kevésbé. Az árlap egyedi, mert egyfajta használt viccmagazinnak tűnik, amin vicceket helyeztek az ételek közé, amitől különleges lesz, és amitől sajnos az érdemi információ elveszik.

bépé14 TOP étteremértékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Barátságos, finom ízléssel berendezett kis vendéglő. És finom, különlegesen finom ízekkel is szolgálnak. Itt most csak a kellemes fűszerezésű, olaszosan sűrű paradicsomlevesüket emelném ki. Egészen kiváló. Egyébként is érdemes levessel kezdeni, mert az ételek frissen készülnek, a levesek meg viszonylag gyorsan. Amíg elfogyasztottuk a levest, elkészült a második fogás is.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
A retró étteremben kicsit túl vegyes a retró és fölöslegesen túlzsúfolt fölösleges bútorokkal, úgyhogy inkább egy zsúfolt szoba benyomását kelti. De nem ez volt a probléma, hanem, hogy majd 40 percet kellett várni az ételre, pedig a négy asztalnál megérkezésünkkor csak egynél voltak vendégek, és azok is már ettek.

Legnépszerűbb csomagok Zebegényben és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.948 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.07.12.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Hotel Gottwald
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.30. - 2020.12.22.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.03.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 25.650,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.31.

Szállodák Zebegény környékén
Libra Hotel Zebegény
Tó Wellness Hotel Zebegény
Royal Club Hotel Zebegény
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Vasparipa Falatozó ZebegényX