Monostor Falatozó Zirc
8420 Zirc, Rákóczi tér 1.

Monostor Falatozó Zirc a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Túra után tértünk be e központban lévő falatozóba amit gyorsbüfének is nevezhetnénk. Hamburgerek, frissen sültek mirelitből és saláták a választék. Pulyka menüt ettünk, meg halrudacskákat salátával üditőt és persze az Apátsági sört. Gyorsan kaptuk az ételeket, a műanyag evőeszközért nem vagyunk oda, de ebben a kategóriában elfogadható.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Barátságos árfekvésű gyorsétterem Zirc belvárosában, az azonos néven üzemelő cukrászda mellett, az apátság szomszédságában. Frissensültek mirelitből, gyrostál, burgerek, majonézes saláták, valamint ezek kombinációi menüben jelentik az ételkínálatot, de elég széles a kínálat. 1200-1500 Ft-ért már bőségesen jóllakhat itt az ember.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
November 12-én nem nagyon szokott havazni. Hát Zircen havazott. Jó meleg volt a Monostor falatozóban és volt is szabad asztal. Szemben egy szép nagy TV volt bekapcsolva. Hamburgerben és hot-dogban óriási a választék. Frissensültek olyanok vannak, melyek előre gyártott mélyhűtöttek. Nekem mindig furcsa a műanyag evőeszköz és hártyavékony műanyag tányér.

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
A Bakony Múzeum után szerettünk volna gyorsan harapni valamit két kis hercegnőnkkel, betértünk. Először elkeseredtünk, hogy megint a kocsiban kell szendvicseznünk, de szerencsére felálltak két asztaltól is, így helyben fogyasztottuk el a választott hot-dog-okat, hambit. A hely negatívuma, hogy kevés asztal-ülőhely van, cserében gyors a kiszolgálás.

frederico TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
Egy könnyű étkezésre tértünk be párommal. A választék elég széles a melegszendvicstől kezdve a rántott husokig. Két hölgy tevékenykedett az ételeket helyben készítik de sajnos a mikrohullámu sütö is gyakran szerepel. A mi melegszendvicseink nem voltak ropogósra sütve és konzerv gobából készítették. Az italok elég drágák voltak.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 3.
A Bakonyban töltött pár nap alatt több ízben Zircen ebédeltünk. Egy alkalommal a Monostor falatozót választottuk. Szép helyen, az Apátság oldalában található bisztró jellegű étkezde, széles kínálattal, főleg hamburger jellegű menükkel, és néhány frissen sülttel az étlapon. Olcsó, gyors étkezési lehetőség. Ár-érték arányban megfelelő.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Parti Panzió
Tata
2020.12.01. - 2021.12.01.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.12.01. - 2021.09.30.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 40.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2021.01.15. - 2021.12.12.
Hotel Capitulum
Győr
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 21.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.02. - 2021.12.31.
Szárcsa Hotel
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.27.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Monostor Falatozó ZircX