Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
Szépia Bio & Art Hotel ZsámbékSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék
Szépia Bio & Art Hotel ZsámbékSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

4Szolgáltatás

A Szépia Bio & Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon (min. 4 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Standard ár félpanzióval (1 éjtől)
Standard ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2025.04.01-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

Átlagos 2013. augusztus 21.egyedül járt itt
Ami tetszett hogy közel van Budapesthez, a squash pálya remek. Ami nem:A szoba tetőtében volt, be kellett húzni a fejem, hogy ne verjem oda magam pedig csak 164 cm vagyok. A kinti medence vize jég hideg. A benti meg kicsi a jakuzzi vize opaleszkált. A reggeli minden nap ua, és rentgeteg légy volt az étteremben.
2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal voltunk az Espa Bio hotelben,a szálloda nagyon barátságos,modern berendezésü,a személyzet kedves,segitőkész.Tiszta,Nyugodtt,csendes környék(még talán tulágosan is),igaz akkor még a szálloda környéke nem volt kialakitva,egy kis parkosítás hiányzott még,de nagyon jól éreztük magunkat.
2013. július 10.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves,segítőkész. Az ételek valóban kiválóak. A wellness részlegen kellemes a kikapcsolódás. Egyetlen csalódásom volt,mikor beléptem a standard+ szobába a szőnyeg látványa. Elégé rontja az összképet egy amúgy tökéletes szobának a szőnyeg állapota.
Kiváló 2013. május 21.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk a Hotelben és mindennel nagyon elégedettek vagyunk. Kedves, udvarias, felkészült személyzet. Tiszta szoba, hangulatos étterem, bőséges, választékos ételekkel. A wellness részleg tisztán és rendben tartott. Nyári hosszabb kikapcsolódáshoz is kiváló. Összességében ár-érték arányban nagyon megfelelő. Ajánlom mindenkinek a Hotelt!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2013. május 13.a párjával járt itt
Kellemes pihenésben volt részünk a hotelben. A Csupa csoki program nagyszerű ,1 órás csokis testmasszázs,csoki-banán shaket, forró csokit,vagy jeges kávét és a szobába csoki bekészítést tartalmazott. Igazi kényeztetés. . . A konyha is remek!
Igazán kellemes kikapcsolódás. Aki nyáron érkezik a kinti medence csak hab a tortán! :-)
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Nagyon szívélyesek voltak a személyzet tagjai, az étteremben minden nagyon finom volt, a kiszolgálás is tökéletes volt. A szállodai szoba is nagyon tetszett tiszta és kellemes . A wellnes részlege is minden igényt kielégitő volt. Összeségében nagyon tudom ajánlani bárkinek ha egy kis pihenésre vágyik.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda igényes, a személyzet nagyon készséges. A wellnes rész átlagos, viszont a fitness teremben színvonalas gépek vannak. Az étterem kínálata nagyon bőséges és nagyon finom (gondolnak a vegetáriánusokra is és a kisgyermekesekre is). A környékben nagyon sok látnivaló van (romtemplom, Etyek stb. . .
Szörnyű 2013. április 23.a párjával járt itt
Budapesthez való közelsége vonzott, de ilyen rossz és kellemetlen helyen még nem voltunk. A szobák kicsik , még szerencse,hogy csak aludni jártunk fel. A legyek mindenhol zavarták a pihenést, még az étteremben is. A wellnes gyenge, a víz hideg, a pihenőágyak kényelmetlenek. Vacsorához még tiszta vízet sem szolgálnak ki, sörből is csak egy féle volt. Ennyi pénzért nem éri meg. Mindenkit lebeszélek róla.
Szörnyű 2013. április 3.a párjával járt itt
Szörnyű amit tapasztaltunk. Ágybetéten lehetetlen,aludni, pihenni. Wellnes részleg: finn szauna 70 fokos, gőz nem működött, infra térítés ellenében használható! Fürdőköpeny térítés ellenében használható! Gyakran megyünk wellneszezni, de ilyen szörnyű helyen ennyiért még nem voltunk. 2 csillagot simán levehetnének a hotelről és az árakat megfelezni!
2013. február 18.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és készséges. A szállodában nagyon kevesen voltak két napig mi ketten voltunk csak a wellnes részlegen. Amikor érkeztek vendégek kiderült, hogy a 2. emeleti szobák között a falak nagyon vékonyak, gyakorlatilag még a suttogás is áthallatszik egyik szobából a másikba.
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen
2072 ZsámbékNyárfás u. 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád