Monostor Cukrászda Zirc

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Monostor Cukrászda Zirc vélemények

Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
2018 08. 19-én a feleségemmel jártunk Zircen. Az apátság mellett, véletlenül találtunk rá erre a cukrászdára. Az áruválaszték szenzációs volt, úgy a szemnek, mint az izleló bimbóknak. A belső berendezés igényes, bár a terasz rész kissé egyszerü, de ez semmit nem vont le az élményből, amit a cukrásztermékek okoztak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
A szomszédos falatozóban elfogyasztott finom étek után tértünk be (már nem először) a cukrászdába. Ismét nem csalódtunk, nagyon sok féle, ízlésesen tálalt, színes "energiabombák" fogadják az embert. A helyben fogyasztás lehetősége itt sajnos erősen korlátozott, de eddig szerencsések voltunk, mindent asztalhoz ülve tudtunk fogyasztani.
Kiváló 2016. május 30.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu ajánlása alapján keresük meg zirci kirándulásunk desszertes bázisát. Jó volt az ajánlás! Mi csak elviteles vásárlók voltunk, illetve meglátogattuk az objektum legkisebb helyiségét is. Itt tisztaság, jó illat fogadott. Kedvesek voltak a kiszolgáló hölgyek és persze finomak voltak a becsomagolt sütemények is.
Monostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Zircen átutazva már több alkalommal láttuk ezt a kedves helyet az Apátság oldalában, csak mindig késői órákban jártunk arra, ezért betérni nem sikerült. Ez alkalommal Bakonybélbe utaztunk,és útba ejtettük a cukrászdát. Friss, látványos sütemények sorakoztak a hűtőben, választani is nehéz volt.
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Zirc belvárosában, központi helyen lévő cukrászda a főút mentén, pár méterre az arborétum és az apátság bejáratától, nyilván innen adódott a névválasztás. A beltéri ülőhelyek igényesek, a falakat gyenge-közepes művészi színvonalú festmények díszítik. A pultban nem túl kedves 2 fős személyzet, egy fiatal (tanuló?
Monostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - BelsőMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/ital
2017. június 22.családjával járt itt
A fő úton szinte a sarkon található ez a kézműves cukrászda. A fagylaltnak a süteménynek az az íze, aminek hívják. Pld a citromfagyi nem vízizű, hanem citrom. 4-en ettünk, mindenki dícsérte az ízeket. A felszolgálás valóban fáradtnak tűnik, de gyors volt és pontos. A kiszolgálás után nálunk is eltűnt a személyzet, magunk voltunk.
Monostor Cukrászda Zirc - Belső
2017. január 25.a párjával járt itt
Első pillantásra egy bájosan vonzó kisvárosi (tegyük hozzá: az egyik legszebb kisvárosé) cukrászda, ami stílusosan és nem hivalkodóan bújik meg a Zirci Ciszterci Apátság oldalában. Második pillantásra a bőség és változatosság, hatalmas sütemények.
Monostor Cukrászda Zirc - Külső képMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - Étel/italMonostor Cukrászda Zirc - EgyébMonostor Cukrászda Zirc - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom fagyikat ettünk a cukrászdában bár a sütit az eladó hőlgy kézel fogta meg, az ízekre nem volt panasz.
Átlagos 2017. október 1.családjával járt itt
Régebben jártunk itt sokszor és mindig tetszett a hely- a sütik némelyike kifejezetten finom volt. Amit október 1-én délután fél 6- kor tapasztaltunk, az viszont nagyon elvette a kedvünket a további látogatástól. Zárás előtt fél órával síri sötétben toppantunk be a bentiek nem túl nagy örömére.
Átlagos 2016. december 20. járt itt
Aki egy cukrászdában a régimódi, klasszikus süteményeket keresi (mignon, ishler, képviselőfánk, citromtorta), aki szereti a vaj alapú sütemény tölteléket, a sok cukrot a krémben, az nem fog csalódni. Mi nem ebbe a csapaortba tartozunk, így nem nyerte el a tetszésünket a fogyasztott cukrásztermékek egyike sem (meggyes alagút, feketeerdő torta).