Sándor-Metternich-kastély Bajna

Sándor-Metternich-kastély Bajna
Sándor-Metternich-kastély BajnaSándor-Metternich-kastély Bajna
Sándor-Metternich-kastély BajnaSándor-Metternich-kastély Bajna

Sándor-Metternich-kastély Bajna bemutatkozása

A Bajnán található Sándor-Metternich kastély mai helyén eredetileg egy, már a XV-XVI. század környékén is létező nemesi udvarház állt. A Sándor családnak az 1600-as évek végétől kezdődően több évszázadon keresztül szolgált otthonául az épület.

Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát - Napi árak reggelis ellátással
2024.08.01-ig
Öreg Halász Étterem és Fogadó Tát

Sándor-Metternich-kastély Bajna vélemények

2076
Érdekes 2023. március 2.egyedül járt itt
Lassan fogynak a meglátogatandó kastélyok, talán harmincat is megnéztem már, a kastélyfelújítási (meg a vár-, templomfelújítási stb. ) áradat elöntött minket, lubickoltunk pár évig az Európai Unió pénzében, mindenféle antik cuccot rendbehozattunk, a szociális, egészségügyi és oktatási intézmények meg sorra rogynak térdre, arra már nem futja.
Sándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - Külső képSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - BelsőSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - Egyéb
Érdekes 2022. július 26.a párjával járt itt
Kastélykártyánk következő állomása Bajnán a Sándor Metternich-Kastély volt. A pénztárnál nagyon kedvesen fogadtak minket, majd önállóan indultunk felfedezni a kastélyt. Egyik szoba szebb volt mint a másik, nagyon szépen helyreállították a helyet. Az interaktív lovaglás még a felnőtteknek is nagy élményt nyújthat, mi kipróbáltuk és nagyon tetszett.
Kihagyhatatlan 2022. június 30.gyerekekkel járt itt
A Nemzeti Kastélyprogram keretében a közelmúltban újult meg ez a kastély. Mi Csolnokról autóval jöttünk ide, kb. 1 órányira van Budapesttől. Én a felújítás előtt sem jártam még itt, úgyhogy nagy érdeklődéssel vártam. Vezetés nélkül jártuk be a kétszintes klasszicista épület termeit, melyeket korhű módon rendeztek be, néhány eredeti bútordarab is megmaradt.
Sándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - EgyébSándor-Metternich-kastély Bajna - Egyéb
Érdekes 2022. június 16.a párjával járt itt
Elkészült a Metternich kastély felújítása. Óriási park fogad, fehér épület, több épületből álló kastély. A bejáratot meg kell találni ez egy kihívás. De adnak audio digitális tárlatvezetőt (csekély pénzért) és önállóan is bejárható a kastély. Térképet is adnak. Igaz nem írják oda, hogy "itt áll ön" ezért nehéz megtalálni a kezdőpontot.