Lajosmizse

Lajosmizse
LajosmizseLajosmizse
LajosmizseLajosmizse

Lajosmizse bemutatása

Lajosmizse Bács-Kiskun megyében, Kecskeméttől 17 kilométerre északnyugatra található. A lakosság nagy része a jászsági telepesektől származik. 1993-ban nyert városi jogot.
1972-ben Dr. Bárth János néprajzkutató a településen Tanyamúzeumot rendezett be, amely a mai napig látogatható.
Tovább olvasom >>

Lajosmizse és környéke legfrissebb értékelései

2021.08.28gyerekekkel
Kiváló
Nagyon kellemes a tornácos ház. A park csodálatos, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész. Gyönyörű környezetben kellemesen töltöttük el az időt. A wellness kissé "lelakott"… Nem tetszett, hogy az első napon a wellness ablaka tele volt döglött léggyel és cukorpapírral meg használt...
2021.08.05a párjával
Kiváló
Bárkinek szívesen ajánlom! Barátságos,segítőkész személyzet fogadott minket. A frissen készült,nagyon finom,hatalmas adag ételek teljesen elkápráztattak. Gyors,és kedves kiszolgálás volt végig. Kis kerülőt tettünk,hogy itt ebédeljünk,de nem bántuk meg. Máskor is szívesen ellátogatunk ide....
2021.07.31gyerekekkel
Kiváló
Lovaglás céljából unokával voltunk. Minden rendben volt. Egy boldog nyaralás. Az Jól esett hogy nem kellett sietve eltávoznunk. Szeretettel gondolunk Önökre.

Lajosmizsei szállások (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Lajosmizse és környéke legnépszerűbb szállásai

Geréby Kúria Lajosmizse - Szilveszter
Hotel Aquarell Cegléd
31.800 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Lajosmizse és környékén

Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar LajosmizseGeréby Kúria Hotel és Lovasudvar, LajosmizseCsomagok már 11.450 Ft/fő/éj ártól
Nádas Tó Park Hotel VasadNádas Tó Park Hotel, VasadCsomagok már 14.169 Ft/fő/éj ártól
Forster Vadászkastély és Szálloda BugyiForster Vadászkastély és Szálloda , BugyiCsomagok már 9.800 Ft/fő/éj ártól
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 17.725 Ft/fő/éj ártól