Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó

4,8
a 3 akasztói étterem közül
csárda, halászcsárda, halétterem
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó
Akasztói Horgászpark & Halascsárda AkasztóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó bemutatkozása

Az Akasztói Horgászpark és Halascsárda egyedülálló létesítmény az Alföld szívében, a környék egyik legnépszerűbb pihenőhelye, mely tartalmas szórakozást és kikapcsolódást biztosít a család minden tagjának.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 21.családjával járt itt
Húsvét hétfőn a családdal voltunk Telt ház volt, de kaptunk asztalt a tópartnál. Rendeltünk és nagyon hamar kihozták a tetemes méretű adagokat, melyek nagyon finomak voltak. A helyet egy TV műsorban fedeztük fel. Pedig sokszor elmentünk az úton a tábla mellett.
Maga a csoda a hely, az ételek és a személyzet.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - MosdóAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/ital
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Imádom ezt a helyet! Havonta egyszer elmegyünk, és mindig totál elégedettek vagyunk. A haltepertő isteni! A kedvencünk, de az õsszes többi étel is nagyon finom! A kiszolgálók nagyon figyelmesek, a hely mindig tiszta és barátságos! Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2016. november 8.családjával járt itt
Sok jót hallottunk már a helyről, így családommal mi is kipróbáltuk. Nem csalódtunk, nekünk is nagyon tetszett, így már többször is visszatértünk. A csárda és környezete szép, tiszta, rendezett. Nagy parkolóval rendelkezik. Az étlapon óriási a választék, mindenki találhat magának kedvére valót.
Szörnyű 2016. június 29.a párjával járt itt
Nem vagyont, élményeket gyűjtünk, ezért egy szép tájért, egy finom ételért bárhová elmegyünk. Az előzetes értékelések után az akasztói halas csárdát választottuk, bár ne tettük volna! A felszolgált halászlé savanyú ízű volt, a benne lévő halfiléről sem a frissesség jutott eszembe, én romlottnak minősítettem az ételt, amit a pincérnek is jeleztem.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük az értékelését. Az említett étkezés során ketten érkeztek hozzánk, és 2 adag halászlét kértek, amit a szokásoknak megfelelően tálban szolgáltunk fel Önöknek. A halászlével kapcsolatos észrevételét a szakácsaink alaposan megvizsgálták, és megfelelőnek találták az étel minőségét, ugyanúgy, ahogy a kedves férje is, akinek határozottan ízlett.
2016. július 7., Akasztói Horgászpark & Halascsárda, tulajdonos
Kiváló 2016. január 31.barátokkal járt itt
Halászlé és halétel fanatikusként sok halászcsárdában jártam (Tiszacsege, Tiszaújváros, Tiszafüred, Dunakömlőd, Paks, Baja. . . stb. ), de itt volt az első olyan, halételekkel kapcsolatos gasztro-élményem, ami egyértelműen 5 csillagot (szivecskét) érdemel. És nem csak a gasztronómia, hanem a hely és a környezet összhangja teszi nálam első helyre a halászcsárdák között.
Kiváló 2015. szeptember 28.családjával járt itt
Nem először jártam a Csárdában, de még mindig megfog az a fantasztikus hangulat, ami körüllengi a komplexumot. A gyönyörű nádtetős épületekkel és gondozott környezettel sikerült hamisíthatatlan vidéki hangulatot teremteni. Az étterem pedig csak tovább fokozta a hely színvonalát, különösen a helyi halspecialitások győztek meg, mint a tokhal vagy a füstölt ponty.
Kiváló 2014. március 7.családjával járt itt
A szállás,vendéglátás és a kaja kiváló, környezete nagyon szép és tiszta. Nem csak horgászoknak! Kihagyhatatlan! Ha tehetjük ide megyünk legszívesebben.Nyáron strandolási lehetőség is van,rendezvények,lagzik remek helyszíne.Család barát,a kisgyerekesekre is gondoltak (szabadtéri játékok).Szívből ajánlom!
Kiváló 2014. február 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes ,finom halételek,és más finomságok között lehet választani ,kiváló a halászlé! Udvarias,gyors kiszólgállás. A környezet nagyon szép ,horgász tavakkal,lehet nagyokat sétálni a fák alatt. Egyszer mindenki látogasson el a csárdába! A horgászoknak nem kell bemutatni ők nagyon jól tudják ,hogy itt halat is lehet fogni,és ha nincs kedved hazamenni itt is alhatsz!
2013. szeptember 18.családjával járt itt
Legjobb csárdák egyike, valahol olvastam - vélhetően az étteremben vagy tán a honlapon - hogy a tulaj tenyésztette ki az akasztói sziki pontyot. Pazar halászlé főznek belőle és füstölve is adják, mindig frissen, sajnos van, hogy kifogynak belőle. Ha csengődi borász barátunkhoz, Léder Zolihoz megyünk mindig benézünk vagy egy halészlére vagy füstölt pontyot venni vagy is is.
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Külső képAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - BelsőAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - EgyébAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/italAkasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó - Étel/ital
Akasztói Horgászpark & Halascsárda Akasztó a térképen
6221 AkasztóKígyóshíd tanya 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus